angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

ME WU19 2016

Tréner Petrovič: Náš malý krok vpred, ale špička je ďaleko

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Slovenské reprezentantky do 19 rokov ukončili púť na svojich prvých majstrovstvách Európy.

Slovenky majú historický bod za rekordný čas!

ZLATÉ MORAVCE (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ) – Búrka v Zlatých Moravciach okrem čerstvého vzduchu priniesla aj bodový zápis Sloveniek. Nie však hocijaký.

Tréner Slovenska 19 Petrovič pred posledným zápasom: “Nie je priestor na skúšky“

SENEC/ZLATÉ MORAVCE (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenské reprezentantky do 19 rokov čaká na európskom šampionáte derniéra: zverenkyne trénera Branislava Petroviča sa predstavia dnes o 17. hodine v Zlatých Moravciach proti Nórkam.

Petrovič pred Francúzskom: "Každý zápas je jedinečný"

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Slovenské reprezentantky do 19 rokov čaká v piatok druhé vystúpenie na ME, tentoraz si zmerajú sily s Francúzskami.

Výsledkové deja vu

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Na zápas proti Francúzsku prišlo viac divákov, ani ich podpora však nestačila a slovenské reprezentantky prehrali i svoj druhý zápas v skupine, rovnako 0:6.

Premiéra s poltuctom v našej sieti

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Keď hodiny ukázali čas 17:00, chorvátska rozhodkyňa Ivana Martinčić pískla do píšťalky. Začali sa 15. ME žien do 19 rokov, organizátor Slovensko a s premiérovou účasťou nášho výberu na turnaji.

Petrovič pred prvým zápasom: "Mám takmer jasnú predstavu o zložení základnej jedenástky"

SENEC (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Reprezentačný tréner slovenskej devätnástky Branislav Petrovič odhrnul oponu pred prvým zápasom jeho družstva na európskom šampionáte.

Slovenské „Euroopory”

BRATISLAVA (SFZ/TAKURCITEE/MARTIN FERIANEC) - Vybrali sme z každého radu hráčku, ktorá by mohla aj napriek vyrovnanosti slovenského výberu byť tou rozdielovou.

Európsky šampionát bude pre Branislava Petroviča vrcholom trénerskej kariéry

BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV BRENKUS) - Pre trénera slovenskej ženskej reprezentácie do 19 rokov Branislava Petroviča (46) je podľa jeho vlastných slov futbal už od chlapčenských rokov takmer všetkým.

Vstupné na zápasy ME WU19 symbolické, deti do 12 rokov zdarma

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Nominácia SR WU19 na finálový turnaj ME 2016 na Slovensku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka na kontrolnom zraze pred blížiacim sa turnajom ME 2016

VICHY/SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Ženská 19-ka sa intenzívne pripravuje na blížiaci sa európsky šampionát na zraze v Senci.

Kde sa budú hrať ME ženských devätnástok?

BRATISLAVA (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ/DOMINIKA GREŠŠOVÁ/OLIVER LÁNYI/PETER HABŠUDA) – Majstovstvá Európy žien do 19 rokov, ktoré sa budú hrať na Slovensku, sú predo dvermi. Pätnásť zápasov je rozložených do štyroch miest, aké sú dejiská tohto podujatia?