angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close
 

Slovenski sokolíci

Správy

Prejsť

Plán zápasov

Prejsť

Výsledky

Prejsť

Správy

SLOVENSKO U21 - Zranený Bénes v tom jasno: Na zápas s Albánskom chcem byť top pripravený

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Každý futbalista prežíva najťažšie chvíle v kariére počas zranenia. Svoje už o tom vie aj slovenský talentovaný reprezentant László Bénes, ktorého v septembri na niekoľko mesiacov vyradila zlomenina v priehlavku.

SLOVENSKO 21: Sokolíkov vítal na zraze Boďo s Königom

ŠAMORÍN (SFZ/mr, šat) - Slovenských reprezentantov do 21 rokov čaká v utorok 14.novembra v Španielsku ďalší kvalifikačný zápas o postup na ME 2019. Dnes (streda 8.novembra) sa preto na obed zišli v Šamoríne v X-Bionicu. Bol to však predsa len trocha iný zraz ako tie predchádzajúce. Keďže tréneri sokolíkov Pavel Hapal a jeho asistent Oto Brunegraf mali povinnosti pri tíme do 23 rokov, hráčov vítal tréner brankárov Miroslav König a kondičný kouč Peter Boďo.

SLOVENSKO U23: Emotívny zraz sokolíkov vo Zvolene

ZVOLEN (SFZ/šat) - Slovenská futbalová reprezentácia do 23 rokov sa dnes (v nedeľu 5.11.) stretla na zraze vo Zvolene. Už v stredu 8. novembra v Žiari nad Hronom o 17.00 h ich totiž čaká finále Challenge Trophy, v ktorom vyzvú naši sokolíci anglický tím.

Informácia pre záujemcov o vstupenky na ME U21

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

21 ka sa zišla pred pripravným zápasom so Škótskom

Myjava (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - V nedeľu napoludnie sa v myjavskom hoteli Štefánik zišla reprezentačná 21 – ka pred posledným domácim zápasom v kalendárnom roku 2016 proti Škótsku.

21 ka oslávila postup výhrou nad Bieloruskom

Myjava (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 -ka vyhrala nad rovesníkmi z Bieloruska 3:1 v záverečnom domácom zápase úspešnej kvalifikácie na Myjave.