angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Účasť Dudu v Poľsku nie je istá

BERLÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda by mohol posilniť našich sokolíkov na ME do 21 rokov Poľsku (16. - 30.júna). Má to však háčik. Termín, v ktorom sa šampionát koná, nie je asociačný a kluby majú právo svojich hráčov naň neuvoľniť. Ako je to v prípade Dudu, vysvetlil stredopoliar Herthy v rozhovore.

Zreľáka liečia ako Schweinsteigera. Takto vyzerá liečba kapitána U21

MNÍCHOV (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adam Zreľák sa momentálne pasuje so zranením, ktoré utrpel začiatkom jarnej časti sezóny v drese Jablonca. Chce totiž stihnúť vrchol sezóny a to sú júnové ME v Poľsku (16.-30. júna). Únavovú zlomeninu nohy mu dávajú dokopy nemeckí špecialisti. Prinášame vám exkluzívnu reportáž regeneračnej liečby v špičkovej klinike neďaleko Regensburgu.

Čmelík v béčku Gliwíc

BRATISLAVA (SFZ/SITA) – Člena širšieho kádra tímu do 21 rokov Lukáša Čmelíka preradilo vedenie Piastu Gliwice do rezervy.

Zranený Zreľák z Nemecka pozitívne správy. Teraz verím, že v Poľsku nastúpim

MNÍCHOV (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adama Zreľáka postihla začiatkom jarnej časti sezóny veľká smola. Lekári mu opäť diagnostikovali únavovú zlomeninu nohy. Štart útočníka českého Jablonca na ME v Poľsku bol po operácii v Mníchove otázny. Ako to s ním vyzerá teraz?

Zreľák po operácii: Šanca na šampionát žije!

MNÍCHOV (SFZ/pš) – Najdôležitejšia informácia od Adama Zreľáka, zraneného kapitána reprezentačnej dvadsaťjednotky, po operácii nohy v bavorskej metropole: šanca na jeho účasť na ME v Poľsku tu je!

Zreľák v piatok na operáciu

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Kapitán reprezentačnej dvadsaťjednotky Adam Zreľák sa podrobí v piatok v Mníchove operácii nohy.

Hapalovci v konfrontácii s majstrami sveta

ŠAMORÍN (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Sokolíkov v príprave na záverečný turnaj majstrovstiev Európy v Poľsku čaká v utorok ďalší zo série priateľských zápasov proti výberu Srbska.

SLOVENSKO 21: Víťazstvo nad Srbskom po solídnom výkone

SENEC (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov vyhrali nad srbskými rovesníkmi 2:1 v príprave na európsky šampionát v Poľsku.

21–ka v Karvinej proti Česku

BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov sa v piatok v rámci prípravy na júnový európsky šampionát predstavia v prvom z dvojice marcových priateľských stretnutí v Českej republike.

Sokolíkom v Česku uletel I. polčas

KARVINÁ (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov podľahla v rámci prípravy na júnový európsky šampionát rovesníkom z Česka 1:4.

Ambasádormi sokolíkov v Poľsku Marek Mintál a Majk Spirit

ŽILINA (TASR) - Na tlačovej konferencii v žilinskom hoteli Holiday Inn predstavil vo štvrtok predpoludním Slovenský futbalový zväz (SFZ) ambasádorov slovenskej reprezentácie do 21 rokov, ktorú čakajú v júni majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku.

Nominácia U21 na priateľské zápasy s Českom a Srbskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Pavla Hapala pokračuje v príprave na finálový turnaj ME 2017

Albert Rusnák: V Poľsku každý zápas ako finále

BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV BRENKUS) - V Amerike je už adaptovaný a nevie sa dočkať júnových majstrovstiev Európy dvadsaťjednotiek v Poľsku - to tvrdí slovenský reprezentant a hráč Real Salt Lake Albert Rusnák (22).

Hapal predĺžil pri dvadsaťjednotke

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal ostáva pri reprezentácii tejto vekovej kategórie aj v ďalšom kvalifikačnom cykle.

Slovensko 21: Štart kvalifikácie ME 2019 v Estónsku, derniéra v Severnom Írsku

NYON (SFZ/PŠ) – Po vyžrebovaní kvalifikácie ME 2019 tímov do 21 rokov sa hneď v sídle UEFA zišli zástupcovia jednotlivých zväzov, aby dohodli zápasový itinerár.

Žreb ME 2019 dvadsaťjednotiek: Hapal je spokojný

NYON (SFZ/PŠ) – V sídle UEFA v Nyone vyžrebovali kvalifikáciu ME 2019 hráčov do 21 rokov, súpermi Slovenska sú Španielsko, Island, Albánsko, Estónsko a Severné Írsko.

Žreb kvalifikácie ME 2019: Slovenská dvadsaťjednotka v druhom koši

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Vo štvrtok 26. januára vyžrebujú v sídle UEFA v Nyone kvalifikáciu ME 2019 hráčov do 21 rokov.

Pavel Hapal po úspešnom roku: Títo chlapci majú na to, aby hrali v áčku

Trénerom, úspešným trénerom, je Pavel Hapal, ktorý zbilancoval nielen končiaci sa rok 2016 v rozhovore pre SFZ.

Vestenický: “Poliakov chcem zdolať, majú silné reči...”


KRAKOV (SFZ/PETER ŠURIN, TASR) – Vo štvrtok 1. decembra vyžrebovali v Krakove zloženie skupín finálového turnaja ME hráčov do 21 rokov.

Dvadsaťjednotka hrá otvárací zápas ME!


KRAKOV (SFZ/PETER ŠURIN) – Zloženie skupín finálového turnaja ME hráčov do 21 rokov v Poľsku je známe, krakovský žreb rozhodol: ruka Mareka Kozmiňského, 45-násobného poľského reprezentanta a tunajšieho rodáka, „vyrobila“ otvárací zápas domácich so Slovenskom!

Žreb ME 21: Slovensko v treťom koši

BRATISLAVA (SFZ/UEFA) - Slovenskú reprezentáciu do 21 rokov zaradila UEFA na žreb finálového turnaja ME 2017 do tretieho koša.

21 ka zvíťazila v prípravnom zápase nad Škótskom vysoko 4:0

Myjava – (SFZ/Tomáš Čunčík) V záverečnom vystúpení slovenskej 21 – ky v roku 2016 na domácej pôde zvíťazili Hapalovci po dobrom výkone presvedčivo 4:0.

21 ka sa zišla pred pripravným zápasom so Škótskom

Myjava (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - V nedeľu napoludnie sa v myjavskom hoteli Štefánik zišla reprezentačná 21 – ka pred posledným domácim zápasom v kalendárnom roku 2016 proti Škótsku.

Nominácia U21 na zápas so Škótskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Pavel Hapal: "Máme zaužívaný štýl, ktorým sa chceme prezentovať"

Alanya (SFZ/Tomáš Čunčík) Po eufórii z postupu na záverečný šampionát zakončí 21 – ka svoje ťaženie v 8. kvalifikačnej skupine zápasom s Tureckom v Alanyi.

Hapalovci na záver kvalifikácie remizovali v Turecku

Alanya (SFZ/ Tomáš Čunčík) 21 – ka remizovala v poslednom zápase úspešnej kvalifikácie v Turecku 1:1.

21 ka oslávila postup výhrou nad Bieloruskom

Myjava (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 -ka vyhrala nad rovesníkmi z Bieloruska 3:1 v záverečnom domácom zápase úspešnej kvalifikácie na Myjave.

Pavel Hapal: S Bieloruskom ideme vyhrať

Dnes presne napoludnie sa v myjavskom Hoteli Štefánik zišla naša reprezentačná 21 – ka pred záverečným dvojzápasom kvalifikácie na ME do 21 rokov v Poľsku 2017. Tréner Hapal mal k dispozícii všetkých nominovaných.

Nominácia U21 na kvalifikačné zápasy s Bieloruskom a Tureckom

Na priamy postup na finálový turnaj ME 2017 stačí tímu Pavla Hapala získať jeden bod

Vstupenky na zápas 21-ky s Bieloruskom za 4 a 7 eur

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Pavla Hapala odohrá posledný kvalifikačný zápas v Myjave 7.10. so začiatkom o 18:30

Brankár SR21 Adrián Chovan: "Tento tím obrovského ducha"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s brankárom slovenskej 21-ky Adriánom Chovanom.

21 ka jednou nohou na ME

Larnaka (SFZ/Tomáš Čunčík) – Slovenská 21 – ka zvládla dôležitý kvalifikačný zápas na Cypre a po presvedčivom víťazstve 3:0 sa výrazne priblížila k postupu na ME.

21 ka prehrala v Nemecku 0:3

Kassel (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 – ka nestačila v prípravnom zápase v Kasseli na Nemecko a po góloch Prömela, Starka a Öztunaliho prehrala 0:3.

21-ka dnes s Nemeckom, Niňaj cíti v kvalifikácii šancu na priamy postup na ME

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Obranca Branislav Niňaj nastúpil pod vedením trénera Hapala v siedmich stretnutiach s bilanciou šesť výhier a jedna remíza. Ak dostane šancu v dnešnom dueli s Nemeckom, pripíše si na svoje konto jubilejný 20. reprezentačný štart.

Matúš Bero: Prísť na zraz ako legionár je špecifický pocit

Kassel (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská reprezentácia do 21 rokov nabrala stredu večer smer Nemecko, kde zajtra odohrá prestížny prípravný zápas v Kasseli s výkopom o 18:15 na Auestadione. Ten bude slúžiť ako generálka pred pondeľnajším kvalifikačným vystúpením na Cypre. Oba zápasy vysiela v priamom prenose televízia DAJTO.

Michal Faško: Do tretice všetko dobré

Šamorín (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenskú 21-tku čakajú v nasledujúcom týždni dva duely na Nemecku a na Cypre. O premiérový štart v kvalifikácii bude usilovať nádejný stredopoliar MFK Ružomberka Michal Faško.

SR21: tréner Hapal „Veríme v schopnosti nášho mužstva.“

Šamorín (SFZ/Tomáš Čunčík) 21 – tka sa zišla v Šamoríne, tréner Hapal: „Veríme v schopnosti nášho mužstva.“

Nominácia U21 na zápasy s Nemeckom a Cyprom

Pavel Hapal povolal 13 legionárov, po zápase s Nemeckom sa nominácia zúži na 20 hráčov

Skvelý obrat 21 ky v Anglicku

Sutton (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 –ka otočila nepriaznivý vývoj v anglickom Suttone a gólom Michala Faška z nadstaveného času si upevnila líderskú pozíciu v Challenge Trophy.

21-ka s Ukrajinou nerozhodne 1:1

POPRAD (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská 21-ka remizovala v Poprade s výberom Ukrajiny U20 1:1 v pokračovaní dlhodobej súťaže Challenge Trophy.

21–ka v pokračovaní Challenge Trophy proti Ukrajine

POPRAD (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská 21–ka pokračuje svoju cestu za obhajobou Challenge Trophy dnešným zápasom v Poprade s Ukrajinou U20.

V Suttone na hapalovcov voľný vstup

BRATISLAVA (SFZ/MARTIN ŽIGO) - Slovenská „dvadsaťjednotka“ odohrá 5. júna 2016 o 15.00 ďalší zápas v rámci turnaja Challenge Trophy s tímom Anglicko C.

Dvadsaťjednotka: V kádri 24 hráčov, Rusnáka trápi viróza

Poprad (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenská dvadsaťjednottka sa v nedeľu na poludnie zišla v Poprade pred nadchádzajúcim dvojzápasom Challenge Trophy proti Ukrajine 20 a Anglicku "C“.

SR 21: Jednoznačná záležitosť pre Slovensko

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská dvadsaťjednotka bojovala o upevnenie líderskej pozície v kvalifikačnej skupine na majstrovstvá Európy 2017.

21-ka sa zišla na zraze v Myjave, tréner Hapal: "Do Challenge Trophy chceme vstúpiť víťazstvom"

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka sa zišla pred stredajším zápasom Challenge Trophy proti Estónsku U23.

Nominácie tímu SR "21" na zápasy s Estónskom a Tureckom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia do 21 rokov absolvovala 10-dňový tréningový kemp v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Reprezentačná „dvadsaťjednotka“ pod vedením trénera Hapala absolvovala tréningový kemp v akadémii Etisalat v Spojených arabských emirátoch.

„Dvadsaťjednotka” prehrala s Lokomotivom Taškent 0:2

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – V druhom zápase počas tréningového kempu v SAE nestačila slovenská „dvadsaťjednotka“ na Lokomotiv Taškent a prehrala 0:2.

Reprezentačna 21-ka si dnes dopriala v SAE voľnejší deň

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – zverenci tréner Hapala mali po včerajšom víťazstve nad Jeonbuk Hyundai Motors FC na programe voľnejší deň.

21-ka zdolala kórejský Joenbuk Motors FC 2:1

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov zvíťazila v prípravnom zápase v rámci tréningového kempu v SAE nad kórejským majstrom Joenbuk Hyundai Motors FC 2:1.

Slovenská 21-ka naplno zarezáva v treningovom kempe v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Prvý deň tréningového kempu v SAE.

Aktualizovaná nominácia tímu SR "21" na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu doplená o zmeny

Nominácia SR "21" na zápasy Challenge Trophy s Ukrajinou a Anglickom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Dvadsaťjednotka chce víťazstvo nad Tureckom

MYJAVA (SFZ) – Po troch víťazných kvalfikačných zápasoch v rade zabojuje dnes slovenská „dvadsaťjednotka” o ďalšie – súperom je o 17:45 Turecko. Zápas je vypredaný, pokladnice na štadióne nebudú otvorené.

Suverénne víťazstvo 21-ky nad Estónskom 4:0

SENICA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka vstúpila do turnaja Challenge Trophy víťazstvom nad výberom Estónska do 23 rokov 4:0.

21-ka vykročí za obhajobou Challenge Trophy duelom proti Estónsku

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka vstúpi na štadióne v Senici do novej edície turnaja Challenge Trophy zajtrajším duelom proti Estónsku U23.

Vstupenky na marcové zápasy 21-ky v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Hapal: "Prípravný kemp v SAE splnil očakávania, do Challenge Trophy s obmeneným kádrom"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Pavlom Hapalom.

21-ka odcestovala na tréningový kemp do SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská 21-ka absolvuje v dňoch 16.-26.1.2016 tréningový kemp v Spojených arabských emirátoch.

Aktualizovaná nominácia tímu SR "21" na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu doplená o zmeny

VIDEO: Hapal: "Tímový duch je najdôležitejší"

BRATISLAVA (SFZ) - Predvianočný rozhovor s trénerom slovenskej reprezentácie do 21 rokov

Valjent je v poriadku

BRATISLAVA (SFZ) - Veľa radosti, veľa emócii, veľká eufória – slovenská dvadsaťjednotka otočila zápas s holandskými rovesníkmi, z polčasových 0:2 bolo na konci víťazstvo 4:2.

Skvelý obrat priniesol fantastické víťazstvo!

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Skvelé! Nezabudnuteľné! Úžasné! Po druhopolčasovom obrate z 0:2 na 4:2 slovenská dvadsaťjednotka zdolala aj druhý raz holandských rovesníkov.

21-ka dnes v Myjave proti Holandsku

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Zverenci trénera Pavla Hapala nastúpia v štvrtom kvalifikačnom zápase o postup na ME 2017 proti Holandsku.

SR 21: Mihalík: "Holandsko môžeme zdolať aj doma, kvalitu na to máme"

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – V zápase proti Holandsku sa tréner Hapal bude spoliehať aj na kvalitné výkony Jaroslava Mihalíka

21-ku dnes v Myjave navštívil tréner Ján Kozák

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenskú futbalovú 21-ku dnes poctil návštevou tréner reprezentačného „A“ tímu Ján Kozák a asistent Štefan Tarkovič.

SR21: Stanislav Lobotka, jeden z pilierov Hapalovho mužstva

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Aj tento zápas môžeme vyhrať

Zraz reprezentačnej 21-ky pred duelom s Holandskom

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Slovenská 21-ka sa zišla pred posledným zápasom jesennej časti kvalifikácie o postup na EURO 2017 proti Holandsku v Myjave.

SR21: Namiesto Káčera premiérovo Hromada

BRATISLAVA (SFZ) - V nominácii reprezentačnej 21-ky na zápas s Holandskom došlo k zmene

Nominácia SR "21" na kvalifikačný zápas s Holandskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

"Holanďan" Rusnák bojuje na dvoch frontoch

LIBEREC (SFZ/PETER ZEMAN) - Rusnákov Groningen vybojoval v 3. kole v Liberci bod a je v hre o postup. Reprezentačný stredopoliar slovenskej 21-ky prispel k výhre Slovákov nad Holandskom a proti "Oranjes" chce uspieť aj v Myjave.

Vstupenky na zápas Slovensko "21" - Holandsko "21" v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Fantastické víťazstvo slovenskej 21-ky v Holandsku

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov zdolala v treťom zápase kvalifikácie ME 2017 Holandsko 3:1

Albert Rusnák: "Základom úspechu bude disciplinovaný a koncentrovaný výkon."

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Albert Rusnák: „Myslím si, že nemôžeme nechať hrať Holanďanov, ako to robil u nás Cyprus, ale musíme byť aktívni.“

21-ka dnes v Nijmegene proti Holandsku, napodobníme dobytie Tilburgu?

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Päť hráčov súčasného kádra trénera Hapala pokorilo Holandsko v minulej kvalifikácii ME 2015.

21-ka pricestovala do Holandska

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov pricestovala v sobotu v obedňajších hodinách do dejiska svojho tretieho kvalifikačného zápasu o postup na ME 2016.

Misia Cyprus splnená, 21-ka zvíťazila 2:0

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka zdolala v druhom zápase kvalifikácie o postup na ME 2017 Cyprus

SR 21: Dnes v kvalifikácii ME 2017 proti Cypru, pred 8 rokmi vysoké víťazstvo

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka v Myjave v súboji proti Cypru zabojuje o prvé body do kvalifikačnej tabuľky, pred ôsmimi rokmi víťazstvo Slovákov 4:1

Matúš Bero: “Nie je dôležité, kto strelí gól, ale aby sme vyhrali

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Už zajtra nastúpi slovenská reprezentačná 21-tka na svoj druhý kvalifikačný zápas na Euro 2017 proti rovesníkom z Cypru.

Benjamínom v tíme SR 21 je László Bénes: Permanentný optimista

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Tréner Hapal na kvalifikačný dvojzápas proti Cypru a v Holandsku nominoval aj talentovaného hráča MŠK Žilina Lászlóa Bénesa.

Na prvom zraze SR "21" viceprezident aj generálny sekretár SFZ

SENEC (SITA) - "Sobotňajší zraz bol trochu iný, ako doterajšie reprezentačné zrazy. Neboli to iba príhovory funkcionárov k hráčom, ale voľná diskusia, počas ktorej sa prezentovali aj samotní hráči, ktorých tréner Ivan Galád do Senca pozval. Všetci o sebe niečo povedali"

I. Galád: "Cieľom je postup na záverečný turnaj"

BRATISLAVA (SITA) – "Keď nás žreb aktuálnej kvalifikácie dal dokopy, francúzsky kolega mi pri stretnutí povedal, že keď budeme teraz pred kvalifikáciou hrať prípravný zápas, rovnaký duel si môžeme naplánovať aj po skončení kvalifikácie"

Žreb zaradil SR "21" do 9. skupiny kvalifikácie ME 2013

UMAG (SITA) – Tím Ivana Galáda v skupine aj s Francúzskom, s ktorým sa stretne v priateľskom stretnutí už 8. februára

Prvá nominácia Ivana Galáda

BRATISLAVA (SITA/SFZ) – Nový tréner 21-ky nominoval hráčov na zápas s Francúzskom a prezradil mená ľudí svojho realizačného tímu

Rozhovor Ivana Galáda pre denník Šport

BRATISLAVA (denník ŠPORT) – Nový tréner “dvadsaťjednotky“ má jasnú predstavu, čo a ako s tímom robiť

Adrián Guľa nebude asistentom trénera SR 21 Galáda

TRENČÍN (SITA) – Hlavný tréner lídra druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže sa chce sústrediť na prácu v klube AS Trenčín a získanie najvyššej trénerskej kvalifikácie

VIDEO: Výkonný výbor SFZ potvrdil Ivana Galáda vo funkcii hlavného trénera reprezentácie SR 21

Tlačová správa a videorozhovor s Jozefom Klimentom k zasadnutiu Výkonného výboru SFZ

Galád: "Pre mňa je to predovšetkým záväzok"

BRATISLAVA (SITA) - "Chcem, aby boli hráči hrdí na to, že hrajú za svoj vlasť."

VIDEO: Hlavným adeptom na trénera SR "21" Ivan Galád

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Novým trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane Ivan Galád

Tarkovič rieši dilemu, v hre MFK Košice i SR "21"

KOŠICE (SITA) - Štefan Tarkovič: "Priznávam, v mojom prípade je to nejasná situácia."

Vyhlásenie výberového konania na obsadenie funkcie hlavného trénera reprezentácie SR 21

Slovenský futbalový zväz vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie hlavného trénera reprezentácie SR 21 a súčasne zverejňuje spôsob organizácie a priebeh výberového konania.