angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SR 21: Sokolíkom nebolo dopriate doletieť do Krakova, chlapci, sme na vás hrdí!

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Hráči a realizačný tím sledovali v hoteli Ilan zápasy C-skupiny, po mrzutej výhre Talianov nad Nemeckom 1:0 sa lúčia so šampionátom.

SLOVENSKO 21: Žiadne balenie kufrov, stále sme v hre!

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Dráma ako hrom, ale prežili sme! Slovenskí sokolíci sledovali s napätím zápas medzi Portugalskom a Macedónskom. Po výhre 4:2 vypukla nefalšovaná radosť. Stále sme v hre o semifinále!

SR21: 10 x NAJ... alebo prepíšu sokolíci štatistiky v zápase so Švédskom?

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) - Zaujímavosti a rekordy hráčov SR 21 pred posledným zápasom v rámci skupiny A na ME 2017 v Poľsku.

SR 21: Doktor Fegyveres: „Proti Švédsku v plnej sile, prioritou je regenerácia hráčov.“

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Zsolt Fegyveres: „Po Zreľákovom zranení sme mali na jeho vyliečenie k dispozícii len trinásť týždňov. Pomohla mu operácia, ale dôležitá bola jeho vôľa podriadiť sa všetkému, čo súviselo s rehabilitáciou.“

SR 21: Rusnák po zápase s Anglickom: "Nikdy som nehral v repre pred lepšou kulisou, cítil som sa ako doma"

KIELCE (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovory s hráčmi v mix-zóne po zápase s Anglickom.

SLOVENSKO 21: Ambasádor Marek Mintál v Kielcoch

KIELCE (SFZ/PETER ZEMAN) – Marek Mintál, ambasádor slovenskej 21-ky, sa zvítal s hráčmi a realizačným tímom v Kielcoch a dnes odporí naše mužstvo v dôležitom zápase proti Anglicku.

SLOVENSKO 21: Pred 17 rokmi sme Angličanov na ME zdolali, dnes proti Albiónu v Kielcoch

KIELCE (SFZ/PETER ZEMAN) – Spomienka na vzájomný zápas pred 17 rokmi na ME 2000 v Bratislave a na posledné dva zápasy Slovákov s Anglickom „23“ v rámci turnaja Challenge Trophy.

SLOVENSKO 21: Sokolíci v Kielcoch

KIELCE (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov sa presunula do Kielcov, dejiska druhého zápasu záverečného turnaja ME 2017 proti Anglicku.

Po zápase s Poľskom: Škriniar pochválil Chovana, strelec Šafranko vyzdvihuje kolektív

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovory s hráčmi v mix-zóne po víťazstve 2:1 nad Poľskom.

Á-čkari a celé Slovensko svorne: „Sokolíci naši, sme s vami!"

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Ján Ďurica, Tomáš Hubočan a Róbert Mak popriali našej 21-ke veľa šťastia na ME v Poľsku.

Budú nás reprezentovať na ME do 21 rokov 2017 v Poľsku

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) - Vizitky a štatistiky hráčov kádra trénera Hapala na ME do 21 rokov 2017 v Poľsku.

Martin Valjent o kurzoch na Slovákov: „Ak nás podceňujú, treba im dokázať opak.“

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Valjent o sebavedomí nášho tímu: „Toto mužstvo má silné individuality a hráčov, ktorí pôsobia v zahraničných kluboch. Mali by sme však zostať skromní, to je tá najlepšia cesta k úspechu.“

Tomáš Vestenický: „Poliaci nešetrili hecovačkami, piatkový zápas však vyhráme my“

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Po ME a MS do 17 rokov čaká Tomáša Vestenického premiéra na európskom šampionáte v kategórii U21.

SLOVENSKO 21- Pekarík mladíkom odkazuje: Verím, že na ME postúpite zo skupiny

BERLÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) Našich sokolíkov už iba o niekoľko hodín delí od prvého zápasu na ME do 21 rokov v Poľsku. S domácim výberom si tento piatok zmerajú sily v Lubline o 20.45 h.

Sokolíkov čakalo v Lubline nemilé privítanie, štátny znak na autobuse bez trojvršia

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Príjemný pocit z ústretovosti poľských organizátorov bol pokazený neúplným štátnym znakom SR na autobuse slovenských futbalistov v dejisku ME do 21 v Poľsku. Chýba na ňom trojvršie.

Sokolíci prileteli do Lublinu

LUBLIN (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov priletela do dejiska záverečného turnaja ME v Poľsku.

Sokolíci si do Poľska berú Ronaldovu tajnú zbraň

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Slovenskí sokolíci sa pripravovali na ME v Poľsku do 21 rokov v Šamoríne aj s tajnou zbraňou. Používa ju aj najlepší futbalista na svete Cristiano Ronaldo. Ide o zariadenie s veľkosťou sprchového kúta, ktoré telo vystaví teplotám blížiacim sa mínus dvesto stupňov Celzia.

SR 21: Káder skompletizovalo kvinteto Á-čkarov, do Poľska aj s Miroslavom Káčerom

ŠAMORÍN (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenská futbalová reprezentácia sa zišla na zraze pred odchodom na ME do 21 rokov 2017 v Poľsku.

Smutné správy z tábora sokolíkov. Hromada do Poľska pre zranenie nepôjde

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Máme zlé správy. Jakub Hromada pár hodín pred odletom do Poľska prišiel o účasť na šampionáte do 21 rokov. Dôvodom je zranenie z piatkového prípravného zápasu s Litpvoským Hrádkom (4:0). To sa po dnešných vyšetreniach v Trnave ukázalo vážnejšie ako sa očakávalo.

Hromada zápas s Hrádkom pre zranenie nedohral

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Jakub Hromada prípravný zápas s Liptovským Hrádkom nedohral. Po polhodine hry so skrivenou grimasou v opatere našich lekárov opustil ihrisko.

SLOVENSKO U21: Podľa trénera Hapala zápas s Hrádkom splnil účel

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) Slovenskí sokolíci si počas tréningového kempu v Šamoríne zmerali sily s treťoligovým tímom z Liptovského Hrádku.

Hromadu cez twitter uvítal šéf pražskej Slavie

BRATISLAVA (SFZ/pš) – Vyjasňuje sa nad najbližšou budúcnosťou Jakuba Hromadu, podľa nočnej informácie z kuchyne pražskej Slavie má do jej tímu nakročené slovenský reprezentant do 21 rokov!

Spirit si zatrénoval s našimi sokolíkmi

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEFŠATARA) Už len deväť dní a slovenskí futbaloví reprezentanti vybehnú v Poľsku na ME do 21 rokov na trávnik. Momentálne finišujú s prípravami na tréningovom kempe v Šamoríne, kde prišie za nimi formu doladiť aj známy raper a ambasádor tímu Pavla Hapala Majk Spirit.

SLOVENSKO U21: Sokolíci “lietali” na šmyku

ORECHOVÁ POTÔŇ (SFZ/JOZEF ŠATARA) Slovenskí futbaloví reprezentanti si počas náročného tréningového programu v Šamoríne, kde sa pripravujú na ME v Poľsku na chvíľu odfúkli od futbalu. Dnes doobedu abslovovali na Slovakiaringu školu šmyku i preteky na motkárach. Kto v nich zvíťazil?

Hapal zverejenil 23 mien hráčov, ktorí pôjdu do Poľska

ŠAMORÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov odštartovala v pondelok v Šamoríne so širším 24-členným kádrom prípravu na ME v Poľsku (16. - 30. jún). Dnes Pavel Hapal oznámil konečnú nomináciu hráčov, ktorí budú reprezentovať našu krajinu na šampionáte.

SLOVENSKO U21: Zreľák makal aj na dovolenke, aby išlel na ME

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Keď sa Adam Zreľák v apríli zranil, tiekli mu slzy a myslel si, že mu Euro U21 v Poľsku utečie. Medicína však niekedy dokáže zázraky. Kapitán našej futbalovej reprezentácie do 21 rokov sa napokon na dnešnom zraze v Šamoríne pred júnovými ME objavil. Sám priznáva, že tomu do poslednej chvíle neveril.

Slovensko U21: Zo Šamorína na šampionát

ŠAMORÍN (SFZ/PETER ŠURIN) – Odpočítavanie sa začalo, slovenskí sokolíci sa zišli v areáli X-Bionicu v Šamoríne - do začiatku európskeho šampionátu hráčov do 21 rokov ostáva 11 dní.

Majk Spirit odkazuje sokolíkom: Chalani, snažte sa! Prídem do Krakova

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Slovenský národný tím do 21 rokov čaká od 16.júna európsky šampionát tejto vekovej kategórie v Poľsku. Sokolíci trénera Pavla Hapala majú dvoch ambasádorov – internacionála Mareka Mintála a speváka Majka Spirita. Na tému futbal a reprezentácia U21 poskytol SFZ rozhovor práve známy raper.

Definitíva pre Dudu: na šampionát do Poľska NECESTUJE!

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Smerovalo to k tomu už pár dní, ale bolo treba počkať na konečné rozhodnutie, ktoré z Berlína prišlo e-mailom – znamalo stop pre Ondreja Dudu v účasti na ME 21.

Týchto 24 hráčov sa v Šamoríne pobije o miestenky do Poľska

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) Tak a máme tu mená chlapcov, ktorí sa pobijú o konečnú nomináciu na ME v Poľsku “21”. Tréner Pavel Hapal v stredu na obed zverejnil 24 mien sokolíkov, ktorí sa od zajtra začnú v Šamoríne pripravovať na šampionát v Poľsku. K nim sa ešte pripojí po zápase s Litvou šestica hráčov z Kozákovej družiny.

SR 21 - Lukáš Skovajsa: Po parádnej rozlúčke s ligou čakanie na nominačný ortieľ

TRENČÍN (SFZ/PETER ZEMAN) – Obranca slovenskej 21-ky zažiaril v ligovom dueli proti Prešovu. Jeden gól strelil, na jeden prihral. Vydarenú sezónu môže vyšperkovať štartom na blížiacich sa ME v Poľsku.

SR21: Oblek na mieru sa šije, bude Jakubech v nominácii na ME?

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Brankár Adam Jakubech navštívil krajčírsku dielňu u Marca Mirelliho. Oblek na mieru je už na ceste. Ocitne sa Jakubech v nominácii trénera Hapala na ME do Poľska?

SR21 - Jaroslav Mihalík: „Som takmer v poriadku, drobné zranenie nemôže mať vplyv na moju účasť na ME!“

BRATISLAVA (SFZ/pz) – Podľa slov Jaroslava Mihalíka jeho aktuálny zdravotný stav nemôže byť prekážkou v súvislosti s nomináciou na blížiace sa ME do 21 rokov v Poľsku.

Rusnák priletí z Ameriky so skvelou formou a novinou

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Tréner našej reprezentácie do 21 rokov Pavel Hapal môže byť spokojný. Jediný slovenský futbalita v severoamerickej Major League Soccer (MLS) Albert Rusnák má pred blížiacimi sa júnovými ME v Poľsku parádnu formu. V aktuálnom súťažnom ročníku MLS pravidelne nastupuje vo farbách Real Salt Lake. Ba čo viac, presadzuje sa aj strelecky a na šampionát sa veľmi teší.

Účasť Dudu v Poľsku nie je istá

BERLÍN (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda by mohol posilniť našich sokolíkov na ME do 21 rokov Poľsku (16. - 30.júna). Má to však háčik. Termín, v ktorom sa šampionát koná, nie je asociačný a kluby majú právo svojich hráčov naň neuvoľniť. Ako je to v prípade Dudu, vysvetlil stredopoliar Herthy v rozhovore.

Zreľáka liečia ako Schweinsteigera. Takto vyzerá liečba kapitána U21

MNÍCHOV (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adam Zreľák sa momentálne pasuje so zranením, ktoré utrpel začiatkom jarnej časti sezóny v drese Jablonca. Chce totiž stihnúť vrchol sezóny a to sú júnové ME v Poľsku (16.-30. júna). Únavovú zlomeninu nohy mu dávajú dokopy nemeckí špecialisti. Prinášame vám exkluzívnu reportáž regeneračnej liečby v špičkovej klinike neďaleko Regensburgu.

Čmelík v béčku Gliwíc

BRATISLAVA (SFZ/SITA) – Člena širšieho kádra tímu do 21 rokov Lukáša Čmelíka preradilo vedenie Piastu Gliwice do rezervy.

Zranený Zreľák z Nemecka pozitívne správy. Teraz verím, že v Poľsku nastúpim

MNÍCHOV (SFZ/JOZEF ŠATARA, JÁN GERZANIČ) - Kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adama Zreľáka postihla začiatkom jarnej časti sezóny veľká smola. Lekári mu opäť diagnostikovali únavovú zlomeninu nohy. Štart útočníka českého Jablonca na ME v Poľsku bol po operácii v Mníchove otázny. Ako to s ním vyzerá teraz?

Zreľák po operácii: Šanca na šampionát žije!

MNÍCHOV (SFZ/pš) – Najdôležitejšia informácia od Adama Zreľáka, zraneného kapitána reprezentačnej dvadsaťjednotky, po operácii nohy v bavorskej metropole: šanca na jeho účasť na ME v Poľsku tu je!

Zreľák v piatok na operáciu

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Kapitán reprezentačnej dvadsaťjednotky Adam Zreľák sa podrobí v piatok v Mníchove operácii nohy.

Hapalovci v konfrontácii s majstrami sveta

ŠAMORÍN (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Sokolíkov v príprave na záverečný turnaj majstrovstiev Európy v Poľsku čaká v utorok ďalší zo série priateľských zápasov proti výberu Srbska.

SLOVENSKO 21: Víťazstvo nad Srbskom po solídnom výkone

SENEC (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov vyhrali nad srbskými rovesníkmi 2:1 v príprave na európsky šampionát v Poľsku.

21–ka v Karvinej proti Česku

BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov sa v piatok v rámci prípravy na júnový európsky šampionát predstavia v prvom z dvojice marcových priateľských stretnutí v Českej republike.

Ambasádormi sokolíkov v Poľsku Marek Mintál a Majk Spirit

ŽILINA (TASR) - Na tlačovej konferencii v žilinskom hoteli Holiday Inn predstavil vo štvrtok predpoludním Slovenský futbalový zväz (SFZ) ambasádorov slovenskej reprezentácie do 21 rokov, ktorú čakajú v júni majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku.

Sokolíkom v Česku uletel I. polčas

KARVINÁ (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov podľahla v rámci prípravy na júnový európsky šampionát rovesníkom z Česka 1:4.

Nominácia U21 na priateľské zápasy s Českom a Srbskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Pavla Hapala pokračuje v príprave na finálový turnaj ME 2017

Albert Rusnák: V Poľsku každý zápas ako finále

BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV BRENKUS) - V Amerike je už adaptovaný a nevie sa dočkať júnových majstrovstiev Európy dvadsaťjednotiek v Poľsku - to tvrdí slovenský reprezentant a hráč Real Salt Lake Albert Rusnák (22).

Hapal predĺžil pri dvadsaťjednotke

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal ostáva pri reprezentácii tejto vekovej kategórie aj v ďalšom kvalifikačnom cykle.

Slovensko 21: Štart kvalifikácie ME 2019 v Estónsku, derniéra v Severnom Írsku

NYON (SFZ/PŠ) – Po vyžrebovaní kvalifikácie ME 2019 tímov do 21 rokov sa hneď v sídle UEFA zišli zástupcovia jednotlivých zväzov, aby dohodli zápasový itinerár.

Žreb ME 2019 dvadsaťjednotiek: Hapal je spokojný

NYON (SFZ/PŠ) – V sídle UEFA v Nyone vyžrebovali kvalifikáciu ME 2019 hráčov do 21 rokov, súpermi Slovenska sú Španielsko, Island, Albánsko, Estónsko a Severné Írsko.

Žreb kvalifikácie ME 2019: Slovenská dvadsaťjednotka v druhom koši

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Vo štvrtok 26. januára vyžrebujú v sídle UEFA v Nyone kvalifikáciu ME 2019 hráčov do 21 rokov.

Pavel Hapal po úspešnom roku: Títo chlapci majú na to, aby hrali v áčku

Trénerom, úspešným trénerom, je Pavel Hapal, ktorý zbilancoval nielen končiaci sa rok 2016 v rozhovore pre SFZ.

Vestenický: “Poliakov chcem zdolať, majú silné reči...”


KRAKOV (SFZ/PETER ŠURIN, TASR) – Vo štvrtok 1. decembra vyžrebovali v Krakove zloženie skupín finálového turnaja ME hráčov do 21 rokov.

Žreb ME 21: Slovensko v treťom koši

BRATISLAVA (SFZ/UEFA) - Slovenskú reprezentáciu do 21 rokov zaradila UEFA na žreb finálového turnaja ME 2017 do tretieho koša.

21 ka zvíťazila v prípravnom zápase nad Škótskom vysoko 4:0

Myjava – (SFZ/Tomáš Čunčík) V záverečnom vystúpení slovenskej 21 – ky v roku 2016 na domácej pôde zvíťazili Hapalovci po dobrom výkone presvedčivo 4:0.

21 ka sa zišla pred pripravným zápasom so Škótskom

Myjava (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - V nedeľu napoludnie sa v myjavskom hoteli Štefánik zišla reprezentačná 21 – ka pred posledným domácim zápasom v kalendárnom roku 2016 proti Škótsku.

Dvadsaťjednotka hrá otvárací zápas ME!


KRAKOV (SFZ/PETER ŠURIN) – Zloženie skupín finálového turnaja ME hráčov do 21 rokov v Poľsku je známe, krakovský žreb rozhodol: ruka Mareka Kozmiňského, 45-násobného poľského reprezentanta a tunajšieho rodáka, „vyrobila“ otvárací zápas domácich so Slovenskom!

Nominácia U21 na zápas so Škótskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Pavel Hapal: "Máme zaužívaný štýl, ktorým sa chceme prezentovať"

Alanya (SFZ/Tomáš Čunčík) Po eufórii z postupu na záverečný šampionát zakončí 21 – ka svoje ťaženie v 8. kvalifikačnej skupine zápasom s Tureckom v Alanyi.

Hapalovci na záver kvalifikácie remizovali v Turecku

Alanya (SFZ/ Tomáš Čunčík) 21 – ka remizovala v poslednom zápase úspešnej kvalifikácie v Turecku 1:1.

21 ka oslávila postup výhrou nad Bieloruskom

Myjava (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 -ka vyhrala nad rovesníkmi z Bieloruska 3:1 v záverečnom domácom zápase úspešnej kvalifikácie na Myjave.

Pavel Hapal: S Bieloruskom ideme vyhrať

Dnes presne napoludnie sa v myjavskom Hoteli Štefánik zišla naša reprezentačná 21 – ka pred záverečným dvojzápasom kvalifikácie na ME do 21 rokov v Poľsku 2017. Tréner Hapal mal k dispozícii všetkých nominovaných.

Nominácia U21 na kvalifikačné zápasy s Bieloruskom a Tureckom

Na priamy postup na finálový turnaj ME 2017 stačí tímu Pavla Hapala získať jeden bod

Vstupenky na zápas 21-ky s Bieloruskom za 4 a 7 eur

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Pavla Hapala odohrá posledný kvalifikačný zápas v Myjave 7.10. so začiatkom o 18:30

Brankár SR21 Adrián Chovan: "Tento tím obrovského ducha"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s brankárom slovenskej 21-ky Adriánom Chovanom.

21 ka jednou nohou na ME

Larnaka (SFZ/Tomáš Čunčík) – Slovenská 21 – ka zvládla dôležitý kvalifikačný zápas na Cypre a po presvedčivom víťazstve 3:0 sa výrazne priblížila k postupu na ME.

21 ka prehrala v Nemecku 0:3

Kassel (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 – ka nestačila v prípravnom zápase v Kasseli na Nemecko a po góloch Prömela, Starka a Öztunaliho prehrala 0:3.

21-ka dnes s Nemeckom, Niňaj cíti v kvalifikácii šancu na priamy postup na ME

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Obranca Branislav Niňaj nastúpil pod vedením trénera Hapala v siedmich stretnutiach s bilanciou šesť výhier a jedna remíza. Ak dostane šancu v dnešnom dueli s Nemeckom, pripíše si na svoje konto jubilejný 20. reprezentačný štart.

Matúš Bero: Prísť na zraz ako legionár je špecifický pocit

Kassel (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská reprezentácia do 21 rokov nabrala stredu večer smer Nemecko, kde zajtra odohrá prestížny prípravný zápas v Kasseli s výkopom o 18:15 na Auestadione. Ten bude slúžiť ako generálka pred pondeľnajším kvalifikačným vystúpením na Cypre. Oba zápasy vysiela v priamom prenose televízia DAJTO.

Michal Faško: Do tretice všetko dobré

Šamorín (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenskú 21-tku čakajú v nasledujúcom týždni dva duely na Nemecku a na Cypre. O premiérový štart v kvalifikácii bude usilovať nádejný stredopoliar MFK Ružomberka Michal Faško.

SR21: tréner Hapal „Veríme v schopnosti nášho mužstva.“

Šamorín (SFZ/Tomáš Čunčík) 21 – tka sa zišla v Šamoríne, tréner Hapal: „Veríme v schopnosti nášho mužstva.“

Nominácia U21 na zápasy s Nemeckom a Cyprom

Pavel Hapal povolal 13 legionárov, po zápase s Nemeckom sa nominácia zúži na 20 hráčov

Skvelý obrat 21 ky v Anglicku

Sutton (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 –ka otočila nepriaznivý vývoj v anglickom Suttone a gólom Michala Faška z nadstaveného času si upevnila líderskú pozíciu v Challenge Trophy.

21-ka s Ukrajinou nerozhodne 1:1

POPRAD (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská 21-ka remizovala v Poprade s výberom Ukrajiny U20 1:1 v pokračovaní dlhodobej súťaže Challenge Trophy.

21–ka v pokračovaní Challenge Trophy proti Ukrajine

POPRAD (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská 21–ka pokračuje svoju cestu za obhajobou Challenge Trophy dnešným zápasom v Poprade s Ukrajinou U20.

V Suttone na hapalovcov voľný vstup

BRATISLAVA (SFZ/MARTIN ŽIGO) - Slovenská „dvadsaťjednotka“ odohrá 5. júna 2016 o 15.00 ďalší zápas v rámci turnaja Challenge Trophy s tímom Anglicko C.

Dvadsaťjednotka: V kádri 24 hráčov, Rusnáka trápi viróza

Poprad (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenská dvadsaťjednottka sa v nedeľu na poludnie zišla v Poprade pred nadchádzajúcim dvojzápasom Challenge Trophy proti Ukrajine 20 a Anglicku "C“.

SR 21: Jednoznačná záležitosť pre Slovensko

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská dvadsaťjednotka bojovala o upevnenie líderskej pozície v kvalifikačnej skupine na majstrovstvá Európy 2017.

21-ka sa zišla na zraze v Myjave, tréner Hapal: "Do Challenge Trophy chceme vstúpiť víťazstvom"

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka sa zišla pred stredajším zápasom Challenge Trophy proti Estónsku U23.

Nominácie tímu SR "21" na zápasy s Estónskom a Tureckom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia do 21 rokov absolvovala 10-dňový tréningový kemp v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Reprezentačná „dvadsaťjednotka“ pod vedením trénera Hapala absolvovala tréningový kemp v akadémii Etisalat v Spojených arabských emirátoch.

„Dvadsaťjednotka” prehrala s Lokomotivom Taškent 0:2

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – V druhom zápase počas tréningového kempu v SAE nestačila slovenská „dvadsaťjednotka“ na Lokomotiv Taškent a prehrala 0:2.

Reprezentačna 21-ka si dnes dopriala v SAE voľnejší deň

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – zverenci tréner Hapala mali po včerajšom víťazstve nad Jeonbuk Hyundai Motors FC na programe voľnejší deň.

21-ka zdolala kórejský Joenbuk Motors FC 2:1

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov zvíťazila v prípravnom zápase v rámci tréningového kempu v SAE nad kórejským majstrom Joenbuk Hyundai Motors FC 2:1.

Slovenská 21-ka naplno zarezáva v treningovom kempe v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Prvý deň tréningového kempu v SAE.

Aktualizovaná nominácia tímu SR "21" na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu doplená o zmeny

Nominácia SR "21" na zápasy Challenge Trophy s Ukrajinou a Anglickom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Dvadsaťjednotka chce víťazstvo nad Tureckom

MYJAVA (SFZ) – Po troch víťazných kvalfikačných zápasoch v rade zabojuje dnes slovenská „dvadsaťjednotka” o ďalšie – súperom je o 17:45 Turecko. Zápas je vypredaný, pokladnice na štadióne nebudú otvorené.

Suverénne víťazstvo 21-ky nad Estónskom 4:0

SENICA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka vstúpila do turnaja Challenge Trophy víťazstvom nad výberom Estónska do 23 rokov 4:0.

21-ka vykročí za obhajobou Challenge Trophy duelom proti Estónsku

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka vstúpi na štadióne v Senici do novej edície turnaja Challenge Trophy zajtrajším duelom proti Estónsku U23.

Vstupenky na marcové zápasy 21-ky v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Hapal: "Prípravný kemp v SAE splnil očakávania, do Challenge Trophy s obmeneným kádrom"

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Pavlom Hapalom.

21-ka odcestovala na tréningový kemp do SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská 21-ka absolvuje v dňoch 16.-26.1.2016 tréningový kemp v Spojených arabských emirátoch.

Aktualizovaná nominácia tímu SR "21" na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu doplená o zmeny

VIDEO: Hapal: "Tímový duch je najdôležitejší"

BRATISLAVA (SFZ) - Predvianočný rozhovor s trénerom slovenskej reprezentácie do 21 rokov

Valjent je v poriadku

BRATISLAVA (SFZ) - Veľa radosti, veľa emócii, veľká eufória – slovenská dvadsaťjednotka otočila zápas s holandskými rovesníkmi, z polčasových 0:2 bolo na konci víťazstvo 4:2.

Skvelý obrat priniesol fantastické víťazstvo!

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Skvelé! Nezabudnuteľné! Úžasné! Po druhopolčasovom obrate z 0:2 na 4:2 slovenská dvadsaťjednotka zdolala aj druhý raz holandských rovesníkov.

21-ka dnes v Myjave proti Holandsku

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Zverenci trénera Pavla Hapala nastúpia v štvrtom kvalifikačnom zápase o postup na ME 2017 proti Holandsku.

21-ka dnes proti Poľsku, trénerovi Hapalovi k dispozícii aj Albert Rusnák

POPRAD (PETER ZEMAN/SFZ) - Albert Rusnák: "Absolvoval som s chlapcami tréningy, je tu nová partia, pomáha nám aj sebavedomie z predchádzajúcich troch zápasov, v ktorých sme ani raz neprehrali"

SR 21: Mihalík: "Holandsko môžeme zdolať aj doma, kvalitu na to máme"

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – V zápase proti Holandsku sa tréner Hapal bude spoliehať aj na kvalitné výkony Jaroslava Mihalíka

21-ku dnes v Myjave navštívil tréner Ján Kozák

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenskú futbalovú 21-ku dnes poctil návštevou tréner reprezentačného „A“ tímu Ján Kozák a asistent Štefan Tarkovič.

SR21: Stanislav Lobotka, jeden z pilierov Hapalovho mužstva

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Aj tento zápas môžeme vyhrať

Zraz reprezentačnej 21-ky pred duelom s Holandskom

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Slovenská 21-ka sa zišla pred posledným zápasom jesennej časti kvalifikácie o postup na EURO 2017 proti Holandsku v Myjave.

SR21: Namiesto Káčera premiérovo Hromada

BRATISLAVA (SFZ) - V nominácii reprezentačnej 21-ky na zápas s Holandskom došlo k zmene

Nominácia SR "21" na kvalifikačný zápas s Holandskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

"Holanďan" Rusnák bojuje na dvoch frontoch

LIBEREC (SFZ/PETER ZEMAN) - Rusnákov Groningen vybojoval v 3. kole v Liberci bod a je v hre o postup. Reprezentačný stredopoliar slovenskej 21-ky prispel k výhre Slovákov nad Holandskom a proti "Oranjes" chce uspieť aj v Myjave.

Vstupenky na zápas Slovensko "21" - Holandsko "21" v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Fantastické víťazstvo slovenskej 21-ky v Holandsku

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov zdolala v treťom zápase kvalifikácie ME 2017 Holandsko 3:1

Albert Rusnák: "Základom úspechu bude disciplinovaný a koncentrovaný výkon."

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Albert Rusnák: „Myslím si, že nemôžeme nechať hrať Holanďanov, ako to robil u nás Cyprus, ale musíme byť aktívni.“

21-ka dnes v Nijmegene proti Holandsku, napodobníme dobytie Tilburgu?

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Päť hráčov súčasného kádra trénera Hapala pokorilo Holandsko v minulej kvalifikácii ME 2015.

21-ka pricestovala do Holandska

NIJMEGEN (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov pricestovala v sobotu v obedňajších hodinách do dejiska svojho tretieho kvalifikačného zápasu o postup na ME 2016.

Misia Cyprus splnená, 21-ka zvíťazila 2:0

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka zdolala v druhom zápase kvalifikácie o postup na ME 2017 Cyprus

SR 21: Dnes v kvalifikácii ME 2017 proti Cypru, pred 8 rokmi vysoké víťazstvo

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská 21-ka v Myjave v súboji proti Cypru zabojuje o prvé body do kvalifikačnej tabuľky, pred ôsmimi rokmi víťazstvo Slovákov 4:1

Matúš Bero: “Nie je dôležité, kto strelí gól, ale aby sme vyhrali

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Už zajtra nastúpi slovenská reprezentačná 21-tka na svoj druhý kvalifikačný zápas na Euro 2017 proti rovesníkom z Cypru.

Benjamínom v tíme SR 21 je László Bénes: Permanentný optimista

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Tréner Hapal na kvalifikačný dvojzápas proti Cypru a v Holandsku nominoval aj talentovaného hráča MŠK Žilina Lászlóa Bénesa.

SR 21: Adam Zreľák: "Verím, že sa strelecky presadím"

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – kapitán slovenskej 21-tky Adam Zreľák pred dvojzápasom s Cyprom a Holandskom: "Musíme sa dostať opäť na víťaznú vlnu."

Slovenská 21-tka sa zišla pred kvalifikačným dvojzápasom s Cyprom a Holandskom v Myjave

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov nastúpi vo štvrtok (8.10.) na svoj druhý kvalifikačný zápas o EURO 2017

Nominácia SR "21" na kvalifikačné zápasy s Cyprom a Holandskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vstupenky na zápas Slovensko "21" - Cyprus "21" v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Reprezentačnej 21-tke nevyšiel štart do kvalifikácie na EURO 2017

SLUCK (SFZ/JÁN GERZANIČ) - Slovenskej reprezentácii do 21 rokov nevyšiel úvodný zápas kvalifikácie EURO 2017, keď podľahli v bieloruskom Slucku domácej reprezentácii tesne 0:1.

Slovensko "21": Dnes ostrý kvalifikačný štart v Slucku

SLUCK (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Dnes vstupuje do svojej dvanástej kvalifikácie reprezentačná dvadsaťjednotka – dosiaľ na finálový turnaj ME tejto vekovej kategórie postúpil len tím Dušana Radolského v roku 2000, ostatné pokusy sa skončili v eliminácii, či posledné dva v baráži

Rozhovor s Tomášom Vestenickým, nováčíkom v slovenskej 21-tke

MINSK (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Tomáš Vestenický o prvej nominácii do Slovenskej reprezentačnej „21“, finále Challenge Trophy a atmosfére v mužstve pred prvým kvalifikačným zápasom Eura 2017 v bieloruskom Slucku

Reprezentačná "21" absolvovala prvý tréning na štadióne v Slucku

MINSK (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov nabrala dnes v ranných hodinách smer Minsk, podvečer absolvovali zverenci trénera Hapala tréning na štadióne v Slucku

Dobré víťazstvo

MYJAVA (SFZ/PETER ŠURIN)- Každé víťazstvo má svoju cenu, pre psychiku hráčov, atmosféru v tíme, kredit mužstva. Hráči ukázali morálku, vôľu a srdce, tréner znalosť jednotlivých sklíčok svojej mozaiky

Challenge Trophy je naša!

MYJAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Trofej je naša: po 120 minútach hry a úspešnejšom kopaní z bieleho bodu sa celkovým víťazom 5. ročníka Challenge Trophy stal slovenský tím!

Predstavujeme Turecko U23

BRATISLAVA (SFZ) - Káder trénera Turecka U23 Müfita Erkasapa na dnešný duel so Slovenskom U23

Slovenská 23-ka dnes vo finále Challenge Trophy proti Turecku

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Doterajšie výsledky a cesta Slovákov do finále International Challenge Trophy 2013/2015

SR 23: Tomáš Malec: "Na Turecko s dôrazom a tvrdosťou v osobných súbojoch"

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Tomáš Malec pred finále Challenge Trophy: "Našou výhodou bude aj domáce prostredie. Verím, že nás diváci prídu povzbudiť a my sa odvďačíme viťazstvom"

SR 23: Pauschek pred finále Challenge Trophy: "Pripraviť sa v hlavách a zvládnuť ho"

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - V kádri trénera Pavla Hapala na finále Challenge Trophy 2015 aj Lukáš Pauschek, obranca Bohemians Praha 1905

Slovenská reprezentácia do 23 rokov sa zišla pred finále Challenge Trophy v Myjave

MYJAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenská futbalová reprezentácia do 23 rokov nastúpi v stredu (2.9.) vo finále Challenge Trophy proti Turecku. V kádri trénera Hapala aj Kiss, Pauschek, Štetina, Malec a Guba

Nominácia tímu SR "21" na na kvalifikačný zápas v Bielorusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR "23" na zápas s Tureckom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vstupenky na zápas Slovensko "21" - Turecko "23" v predaji

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Nestratili by sa

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN/PETER ZEMAN) - Je to akademická debata, priama konfrontácia nebola možná (znemožnilo to dianie v baráži s Talianskom), ale myslíme si, že ak by slovenská dvadsaťjednotka (logicky v danej situácii vedená ešte Ivanom Galádom) bola účastníkom ME svojej vekovej kategórie v Česku, nestratila by sa tam!

Niňaj sa upísal Lokerenu na štyri roky: "Mám nesmiernu radosť"

LOKEREN (TASR) - Slovenský futbalista Branislav Niňaj prestúpil zo Slovana Bratislava do belgického prvoligového klubu K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen

21-ka vyhrala v Poľsku 1:0

NOWY SACZ (SFZ/pzpn.pl) - Zverenci Pavla Hapala ukončili sezónu 2014/15 cenným víťazstvom u našich severných susedov

SR "21": Čmelík pred duelom s Poľskom : "Vieme čo chceme hrať"

POPRAD (PETER ZEMAN/SFZ) - Lukáš Čmelík po vydarenej premiére proti Českej republike v kádri trénera Hapala aj na duel s Poľskom

VIDEO: SR 21: Hapal spokojný s prípravou v Poprade, na Poliakov vyrukujeme s ofenzívnou hrou

POPRAD (PETER ZEMAN/SFZ) - Slovenská 21-ka absolvovala tri tréningy na štadióne NTC v Poprade, do Poľska odcestuje bez zraneného Zreľáka

21-ka sa zišla na zraze v Poprade

POPRAD (PETER ZEMAN/SFZ) - Zverenci trénera Hapala sa zišli v Poprade pred prípravným zápasom v Poľsku

Nominácia tímu SR "21" na priateľský zápas v Poľsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia na brankársky kemp tímu SR "21"

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

SR "21": Dobré víťazstvo

SENICA (PETER ŠURIN/SFZ) - Dobré víťazstvo. Potrebné víťazstvo. Slovenská dvadsaťjednotka hrala tretí zápas pod vedením trénerskej dvojice Pavel Hapal – Oto Brunegraf a doterajšiu bilanciu si ešte vylepšila, k víťazstvu a remíze pridala ďalšie víťazstvo

SR "21": Slováci sa prepracovali k víťazstvu vôľou, mužom zápasu Čmelík

SENICA (SFZ) - Tréner Hapal po treťom zápase slovenskej 21-ky pod jeho vedením: "Tvorí sa veľmi dobrá partia chlapcov a realizačného tímu, verím, že do kvalifikácie budeme vstupovať dobre pripravení"

SR "21": Víťazná séria pokračuje

SENICA (SFZ) - Zverenci trénera Hapala zdolali v prípravnom stretnutí rovesníkov z Českej republiky 2:0

SR 21: Tréner Hapal: "Verím, že po zápase sa bude tešiť z víťazstva naše mužstvo"

SENICA (SFZ) - Tréner Hapal nebude môcť počítať s Lobotkom, Berom, Mazáňom, Valjentom, Králikom a Dugom. "Na druhej strane si budeme môcť otestovať výkonnosť ďalších hráčov"

VIDEO: SR 21: Na tréningu s GPS systémom, Hapal by uvítal novinku aj v zápase

SENICA (SFZ) - Tréneri Pavel Hapal a Oto Brunegraf boli iniciátormi uvedenia systému GPS do tréningového preocesu slovenskej 21-ky. O novinke sme hovorili s Csabom Gábrišom a Martinom Kojnokom

SR "21": Zajtra proti Česku, v poslednom vzájomnom zápase víťazstvo Slovákov

BRATISLAVA (SFZ) - Bilancia a sumár vzájomných zápasov reprezentačných výberov Slovenska a Českej republiky do 21 rokov

SR "21" v kvalifikácii ME 2017 opäť proti Holandsku

NYON (TASR/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali zloženie skupín kvalifikácie ME 2017 reprezentačných tímov do 21 rokov

SR "21" pred žrebovaním kvalifikácie ME 2017 v druhom koši

NYON (SITA/uefa.com) - Na záverečnom turnaji v Poľsku sa predstaví 12 krajín

Aktuálne zloženie realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom dnešnom zasadaní schválil Výkonný výbor SFZ návrh zloženia realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

21-ka druhýkrát v rade postúpila z kvalifikácie do baráže ME, európsky šampionát bol na dosah

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje reprezentácie SR do 21 rokov v kalendárnom roku 2014

Novým trénerom SR "21" bude Pavel Hapal

BRATISLAVA (SFZ) - Predložený návrh zmluvy schválila potrebná väčšina členov Výkonného výboru SFZ

VIDEO: Kováčik: "Trénerovi Galádovi sa skončila zmluva. Budeme hľadať nového"

BRATISLAVA (SFZ) - Prepis brífingu prezidenta SFZ Jána Kováčika a viceprezidenta pre štátnu reprezentáciu a medzinárodné vzťahy Karola Belaníka

SFZ podá protest proti výkonu rozhodcov v zápase Taliansko "21" - Slovensko "21"

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Lásik: "Nikdy som nič také nezažil a verím, že nezažijem"

BRATISLAVA (SFZ) - Reakcie trénera Ivana Galáda a kapitána Richarda Lásika na odvetné barážové stretnutie v Taliansku

VIDEO: Taliansko "21" - Slovensko "21" 3:1

REGGIO EMILIA (TASR/SFZ) - Priebeh odvety baráže o postup na ME 2015 výrazne v náš neprospech ovplyvnili rozhodcovia

Dionatan Teixeira: "Výkon na hranici možností, na ihrisku odovzdať sto percent"

REGGIO EMILIA (SFZ) – Dionatan Teixeira: "Čaká odveta a v nej musíme ukázať všetko čo je v nás"

VIDEO: Kapitán Lásik: Za každého počasia to musíme odmakať a dať do toho všetko"

REGGIO EMILIA (SFZ) – Kapitán SR "21" Richard Lásik: "Ak bude moja hra vyzerať tak, ako poslednú polhodinu v Zlatých Moravciach, myslím, že budem môcť byť spokojný"

21-ka v upršanom Taliansku, večer absolvovala tréning na štadióne Mapei

REGGIO EMILIA (SFZ) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov pristála napokon v Bologni, podvečer absolvovali zverenci trénera Galáda tréning na štaióne Mapei

SR "21": Zreľák je na neudržanie, po Holandsku trafil aj proti Talianom

SENEC (SFZ) - Adam Zreľák nastrieľal v trinástich zápasoch v drese slovenskej 21-ky deväť gólov

SR "21": Jedenásť kvalifikácií EURO, dva Galádove postupy, Radolský to dotiahol na OH 2000

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad trénerov SR "21" od roku 1994 a sumár umiestnení v kvalifikáciách o postup na EURO do 21 rokov

VIDEO: Jakub Paur: "Keď chceme dať gól, dajme to Zrelovi"

ZLATÉ MORAVCE (SFZ) - Stredopoliar Jakub Paur o momente prihrávky pred vyrovnávajúcim gólom: "Videl som dvoch nabiehajúcich hráčov, Adam Zreľák bol vo výhodnejšej pozícii, snažil som sa mu to poslať"

VIDEO: Rusov: "Proti Talianom som si schuti zachytal"

ZLATÉ MORAVCE (SFZ) - Rusov: "Belotti je kvalitný hráč, vie sa dobre uvoľniť, našťastie ma v situáciách kedy stál predomnou vždy trafil"

Slovensko 21 - Taliansko 21 1:1 v úvodnom barážovom zápase

ZLATÉ MORAVCE (TASR) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v úvodnom barážovom zápase o postup na ME 2015 v Zlatých Moravciach s Talianskom 1:1

Pauschek o baráži s Talianskom: "Toto zápasy, pre ktoré sa hrá futbal“

BRATISLAVA (SFZ) - Bulletinový rozhovor s reprerezentantom SR "21" Lukášom Pauschekom

Galád: "V 180 minútach sa pokúsime o nemožné postúpiť cez Taliansko“

BRATISLAVA (SFZ) - Ivan Galád: "Keď som videl štátne vlajky zúčastnených krajín a medzi nimi tú našu, zažil som mimoriadne silný pocit. Chcel som sa podeliť oň so všetkými trénermi, ktorí pripravovali hráčov pre dvadsaťjednotku. Všetkým som na diaľku posielal kúsok z pocitu hrdosti na našu krajinu a na to, k čomu aj oni svojou prácou prispeli“

Vstupenky na barážový zápas SR "21" proti Taliansku takmer vypredané

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Sumár kvalifikačných zápasov SR "21" v kvalifikácii ME 2015

BRATISLAVA (SFZ) - Bilancia reprezentácie SR "21" v kvalifikácii ME 2015: 5 víťazstiev, 2 remízy a 1 prehra

VIDEO: Nováčik v kádri 21-ky Valjent: "Nominácia je pre mňa príjemným prekvapením"

SENEC (SFZ) - V tíme kádri dvadsaťjednotky na duel s Talianskom figuruje aj nováčik Martin Valjent

Hudák: "Zápas v Tilburgu by som nenazval životným"

SENEC (SFZ) - Stopér slovenskej dvadsaťjednotky Dávid Hudák pred zápasom s Talianskom: "Pokúsime sa uspieť rovnakými zbraňami ako proti Holandsku. Napádať súpera a hrať nebojácne dopredu"

VIDEO: 21-ka s kompletným kádrom, Schranz s Rusnákom trénovali individuálne

SENEC (SFZ) - Aktuálne z tábora SR "21" - Schranz a Rusnák so zdravotnými problémami

Galádove štyri roky pri kormidle 21-ky

BRATISLAVA (SFZ) - Bilancia Ivana Galáda počas štyroch rokov pôsobenia na poste reprezentačného trénera SR "21"

21-ka sa schádza v Senci na zraze pred barážovými duelmi s Talianskom

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Galáda sa stretli na zraze v Senci pred rozhodujúcimi barážovými súbojmi s Talianskom o postup na ME 2015

Nominácia 21-ky na zápasy s Talianskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Galád navštívil Maleca v Nórsku, ten sa predviedol skvelým výkonom proti Aalesundu

TRONDHEIM (SFZ) - Ivan Galád: "Malec predviedol skvelý výkon a stal sa mužom zápasu. Rátam s ním na barážové duely proti Taliansku"

Vstupenky na zápas 21-ky s Talianskom v predaji za 5 a 10 EUR

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Albert Rusnák futbalovo ožil v holandskom Cambuure, inšpiráciu našiel aj v príbehu Miňa Stocha

TILBURG (SFZ) – Albert Rusnák: "V Manchesteri City by som dostal šancu azda iba v niekoľkých pohárových stretnutiach. Ja som však rozhodnutý hrávať zápasy pravidelne každý týždeň v kvalitnej lige“

VIDEO: Pauschek na margo žrebu: "Dánsko by bol prijateľnejší súper, ale aj s Talianskom sa hrať"

PRAHA (SFZ) - Lukáš Pauschek nadviazal na reprezentačné víťazstvo v Tiburgu ligovým víťazstvom v drese pražských Bohemians.

Tím SR "21" v baráži proti Taliansku

NYON (SFZ/SITA) - Prvý zápas sa uskutoční 10. októbra na Slovensku, odveta je na programe o necelý týždeň neskôr 14. 10. na Apeninskom polostrove

V piatok žreb baráže ME 2015 do 21 rokov, medzi postupujúcimi napokon aj Holandsko

BRATISLAVA (TASR/SFZ) - Slovenská dvadsaťjednotka spozná meno svojho barážového súpera v piatok 12. septembra po 14:00

VIDEO: Úžasné, fantastické, dokonalé. Slovenská 21tka víťazom kvalifikačnej skupiny

TILBURG (SFZ) - Slovenská dvadsaťjednotka zdolala v poslednom stretnutí 3. kvalifikačnej skupiny Holandsko 1:0 a postúpila do baráže o postup na ME 2015 U 21

21-ka dnes v Tilburgu v rozhodujúcom stretnutí proti Holandsku

TILBURG (SFZ) – Zverenci trénera Galáda dnes o 18:30 nastúpia k rozhodujúcemu zápasu o postup do baráže ME 2015

SR "21": V priebehu 23 mesiacov štvrtý duel s Holandskom, pridá Pauschek aj štvrtý zápis?

EINDHOVEN (SFZ) – V doterajších troch stretnutiach doteraz lepšia bilancia na strane Holandska. Dvojica Pauschek - Gyömbér nastúpila vo všetkých troch stretnutiach

VIDEO: 21-ka pricestovala do Holandska

SENEC/EINDHOVEN (SFZ) – Dvadsaťčlenný káder trénera Galáda pricestoval v sobotu večer do dejiska rozhodujúceho kvalifikačného zápasu o postup do baráže ME 2015

VIDEO: Mladí Slováci remizovali so Škótskom 1:1 v zápase 3. skupiny

SENEC (SFZ) - Zverenci Ivana Galáda vyrovnali napriek viacerým šanciam až tesne pred koncom

VIDEO: 21-ka dnes proti Škótom, Malec pozýva ľudí do hľadiska

SENEC (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov absolvovala včera na ihrisku v Senci posledný tréning pred kvalifikačným duelom o postup na ME 2015 U21 proti Škótsku

VIDEO: Ondrej Duda: "Šanca hrať na ME neprichádza každý deň, hráme o všetko“

SENEC (SFZ) - Rozhovor s Ondrejom Dudom, stredopoliarom slovenskej dvadsaťjednotky pred záverečnými kvalifikačnými zápasmi so Škótskom a Holandskom

21-ka proti Škótsku takmer o všetko, vo štvrtok v Senci

SENEC (SFZ) - Lukáš Pauschek pred duelom so Škótskom: "Ak sa nám však podarí naplniť cieľ, budeme najšťastnejší pod slnkom"

21-ka sa schádza v Senci, Teixeira uviazol vo Frankfurte

SENEC (SFZ) - Zverenci trénera Galáda sa stretli na zraze v Senci pred rozhodujúcimi súbojmi o postup do baráže ME 2015 proti Škótsku a Holandsku

Nominácia 21-ky na zápasy so Škótskom a Holandskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Dvadsaťjednotka prehrala vo Švédsku 0:1

TRELLEBORG (SFZ) - Zverenci trénera Galáda podľahli v prípravnom medzištátnom zápase reprezentácii Švédska do 21 rokov 0:1

Dvadsaťjednotka dnes proti Švédsku

TRELLEBORG (SFZ) - Zverenci trénera Galáda zakončia sezónu 2013/2014 dnes (9.6) o 18:30 zápasom proti švédskej dvadsaťjednotke

VIDEO: SR 21 odcestovala do Švédska so Špalekom namiesto Bera

SENEC (SFZ) - Zverencov trénera Ivana Galáda čaká posledný prípravný zápas pred rozhodujúcimi kvalifikačnými duelmi

Nominácia tímu SR "21" na priateľský zápas vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vôľa galádovcov silnejšia ako anglická tvrdosť, Vrablecov zápis do histórie

POPRAD (SFZ) - Gól Martina Vrableca priniesol víťazstvo slovenskej dvadsaťjednotke a je historicky prvým v medzištátnych zápasoch na štadióne NTC v Poprade

Dvadsaťjednotka zdolala Anglicko U23 1:0

POPRAD (SFZ) - V druhom zápas Challenge Trophy 2014 zdolali zverenci Ivana Galáda tím Anglicka U23 1:0

Na prvom zraze SR "21" viceprezident aj generálny sekretár SFZ

SENEC (SITA) - "Sobotňajší zraz bol trochu iný, ako doterajšie reprezentačné zrazy. Neboli to iba príhovory funkcionárov k hráčom, ale voľná diskusia, počas ktorej sa prezentovali aj samotní hráči, ktorých tréner Ivan Galád do Senca pozval. Všetci o sebe niečo povedali"

I. Galád: "Cieľom je postup na záverečný turnaj"

BRATISLAVA (SITA) – "Keď nás žreb aktuálnej kvalifikácie dal dokopy, francúzsky kolega mi pri stretnutí povedal, že keď budeme teraz pred kvalifikáciou hrať prípravný zápas, rovnaký duel si môžeme naplánovať aj po skončení kvalifikácie"

Žreb zaradil SR "21" do 9. skupiny kvalifikácie ME 2013

UMAG (SITA) – Tím Ivana Galáda v skupine aj s Francúzskom, s ktorým sa stretne v priateľskom stretnutí už 8. februára

Prvá nominácia Ivana Galáda

BRATISLAVA (SITA/SFZ) – Nový tréner 21-ky nominoval hráčov na zápas s Francúzskom a prezradil mená ľudí svojho realizačného tímu