angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SLOVENSKO ŽENY: Derby ovládli Češky, Huckov tím napokon na 10. mieste

LARNACA (SFZ) – Futbalové reprezentantky Slovenska podľahli v dueli o 9. miesto na Cyprus Womens Cupe výberu Česka 2:5. Zverenky trénera Ivana Hucka tak skončili napokon desiate.

SLOVENSKO ŽENY S Češkami o 9. miesto

PARALIMNI (SFZ) – Po súbojoch v základných skupinách prichádzajú na turnaji Cyprus Women‘s Cup 2018 na rad zápasy o umiestnenie. Slovenské futbalistky zabojujú o 9. miesto proti českému výberu.

SLOVENSKO ŽENY: Na Cypre remíza s Maďarkami

PARALIMNI (SFZ) – V záverečnom zápase C-skupiny na turnaji Cyprus Women‘s Cup 2018 sa zrodila remíza Sloveniek s Maďarkami 1:1. Náš výber tak v tabuľke obsadil s dvoma bodmi 3. priečku.

SLOVENSKO ŽENY - Tréner Hucko po prvých zápasoch: Dievčatá si úlohy plnili

BRATISLAVA (SFZ/brs) - Premiéru pri ženskom futbale zažíva v týchto dňoch tréner Ivan Hucko, ktorý pri kormidle A-tímu vystriedal po desiatich rokoch Zsolta Pakuszu. Hucko je so svojimi zverenkyňami na turnaji na Cypre, kde Slovensky dosiaľ odohrali zápasy s JAR a KĽDR. Na prvú výhru družstvo pod novým trénerom stále čaká. Dosiahnuť ju môže už v pondelok proti Maďarkám.

SLOVENSKO ŽENY: Prehra s favoritom z KĽDR

PARALIMNI (SFZ) – V druhom zápase slovenského ženského A-tímu na turnaji Women‘s Cup 2018 proti KĽDR sa zrodila prehra nášho výberu 0:1.

SLOVENSKO ŽENY - Na úvod turnaja Women's Cup remíza s JAR 0:0

PARALIMNI (SFZ) – V premiérovom zápase trénera Ivana Hucka pri ženskej reprezentácii remizovali jeho zverenkyne s výberom JAR 0:0.

ŽENY A: Ivan Hucko novým trénerom ženskej futbalovej reprezentácie

BRATISLAVA (SFZ) – Ivan Hucko podpísal dnes dopoludnia zmluvu so Slovenským futbalovým zväzom a stal sa novým trénerom ženskej futbalovej reprezentácie.

ŽENY A: Tréner Zsolt Pakusza sa vzdal funkcie trénera reprezentácie

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženskej futbalovej reprezentácie Zsolt Pakusza po desiatich rokoch ukončil pôsobenie pri A-tíme. Pre futbalsfz.sk vysvetlil dôvody svojho rozhodnutia.

Tréner Pakusza hodnotí kemp v Španielsku: „Výborné podmienky, cenný skalp Ruska“

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Ženská futbalová reprezentácia absolvovala prípravný kemp v Španielsku, v prípravnom zápase zdolala silné Rusko.

SLOVENSKO ŽENY: Nominácia na kemp v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner žien Zsolt Pakusza nominoval 22-členný káder na tréningový kemp v Španielsku.

SLOVENSKO ŽENY - Naše reprezentantky nestačili ani na Severné Írky

Žilina(SFZ) - Slovenské futbalistky ani vo svojom štvrtom stretnutí kvalifikácie MS 2019 nezískali ani bod. Dnes (utorok 28.11.) v Žiline nestačili na Severné Írky, ktorým podľahli 1:3. V tabuľke 3. skupiny im patrí s nulou na konte posledné piate miesto. Zverenky trénera Zsolta Pakuszu sa najbližšie predstavia v apríli v Írsku.

SLOVENSKO ŽENY: Proti Severnému Írsku bez brankárskej jednotky

ŽILINA (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky čaká ďalší kvalifikačný zápas o postup na MS 2019. Naše dievčatá sa po prehre v Senci s Holandskom 0:5 presunuli ešte v nedeľu do Žiliny, kde si dnes o 17:30 zmerajú sily so Severným Írskom.

SLOVENSKO ŽENY - Holanďanky zdolali naše reprezentantky vysoko 5:0

SENEC (SFZ) - Slovenské futbalistky prehrali aj vo svojom treťom kvalifikačnom zápase MS 2019. V seneckom NTC nestačili na úradujúce majsterky Európy z Holandska a podľahli im vysoko 0:5. Zverenky trénera Zsolta Pakuszu sa predstavia v utorok 28. novembra v Žiline, kde si zmerajú sily so Severnými Írkami.

SLOVENSKO ŽENY - Korenčiová: Musíme podať bojovný výkon a nedarovať Holanďankám ani centimeter

SENEC (SFZ/šat) - Naše dievčatá čaká dnes (piatok 24.11.) v kvalifikačnom zápase o postup na MS 2019 v Senci proti majsterkám Európy z Holandska skúška ohňom.

SLOVENSKO ŽENY - Tréner Pakusza: Proti Holandsku musíme podať nadštandardný výkon

SENEC (SFZ/šat) - Naše dievčatá dnes (24.11.) o 19.00 h čaká veľmi náročný a divácky atraktívny súboj. V kvalifikácii o postup na MS 2019 privítajú v NTC Senec majsterky Európy z Holandska.

Ženská reprezentácia sa zišla na zraze pred kvalifikačnými duelmi s Holandskom a Severným Írskom.

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – V kádri na posledné dva tohtoročné zápasy chýba viacero opôr, nováčikom v tíme je Denisa Mráziková. Tréner Pakusza: „Proti Holandsku s túžbou uhrať čo najlepší výsledok, proti Severnému Írsku s cieľom zvíťaziť.“

SLOVENSKO ŽENY: Pakusza nominoval na Holandsko a Severné Írsko 20 hráčok

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský reprezentačný tréner našich žien Zsolt Pakusza nominoval na dva kvalifikačné zápasy o postup MS 2019 s Holandskom a so Severným Írskom v termíne 20.11. - 28.11.2017 20 hráčok.

SLOVENSKO ŽENY - Škorvánková: Reprezentačný dres je pre mňa to najviac

SENEC (SFZ/šat) - Kapitánka našej futbalovej reprezentácie Dominika Škorvánková pre zranenie členka kvalifikačný súboj o postup na MS 2019 s Írskom (0:2) nedohrala. V druhom polčase ju naši lekári s bolestivou grimasou odniesli rovno do šatne.

SLOVENSKO ŽENY: Naše dievčatá podľahli Írsku 0:2

SENEC (SFZ/TASR) - Slovenské futbalistky prehrali v kvalifikačnom zápase MS 2019 s Írkami 0:2. Zverenky reprezentačného trénera Zsolta Pakuszu tak majú v 3. kvalifikačnej skupine na konte dve prehry, keď v prvom súboji boja o finálový turnaj vo Francúzsku prehrali na pôde favorizovaného Nórska vysoko 1:6.

SLOVENSKO ŽENY - Škorvánková: Írky budú hrozne tvrdé

SENEC (SFZ/šat) - Dominika Škorvánková síce v írskom klube nehrala, ale napriek tomu veľmi dobre vie, čo môže čakať od nášho najbližšieho súpera v kvalifikácii žien o postup na MS 2019. Duel Slovensko - Írsko začína 24. októbra o 17.30 h na štadióne NTC Senec.

SLOVENSKO ŽENY: Na zraze v Senci chýbali pre zranenie viaceré opory

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky čaká po prehre v Nórsku 1:6 v kvalifikácii o postup na MS 2019 ďalší súboj. Na štadióne NTC Senec 24. októbra privítajú Írsko. Dnes sa naše dievčatá stretli na zraze v Senci, kde sa sa budú pripravovať až do prvého výkopu, ktorý je pri Slnečných jazerách o 17.30 h.

SLOVENSKO ŽENY: Tréner Pakusza oznámil nomináciu na domáci zápas s Írskom

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky po prehre v prvom kvalifikačnom súboji o postup na MS 2019 v Nórsku 1:6 si budú chcieť napraviť chuť v druhom stretnutí, ktorý odohrajú pred domácim publikom 24. októbra. Na štadióne NTC Senec o 17.30 h privítajú  Írsko. Tréner Zsolt Pakusza na tento duel nominoval 20 hráčok.

SLOVENSKO ŽENY: Naše dievčatá prehrali v Nórsku 1:6

Sarpsborg (SFZ/šat, lg) - Slovenské futbalové reprezentantky dnes vstúpili do kvalifikácie o postup na MS 2019 zápasom proti domácemu Nórsku. Náš tím podľahol favoritovi tretej skupiny jednoznačne 1:6.

Futbalistky počas prípravy na Nórsko v úlohe herečiek - režisér Pakusza s cieľom hrať otvorený futbal.

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Tím trénera Pakuszu vstúpi v utorok 19. septembra do kvalifikácie MS 2019 duelom v nórskom Sarpsborgu, na zápas proti domácemu Nórsku sa od pondelka pripravuje na zraze v Senci. V rámci kempu sa tréner a hráčky úspešne zhostili aj nefutbalových povinností v rámci marketingovej kampane UEFA s názvom „Together We Play Strong!“

SLOVENSKO ŽENY: Tréner Pakusza - Pre nás bude v kvalifikácii každý zápas ťažký

SENEC (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky sa v týchto dňoch pod taktovkou trénera Zsolta Pakuszu pripravujú v NTC Senec na úvodný kvalifikačný zápas o postup na MS 2019, v ktorom si zmerajú sily proti favoritovi našej skupiny domácemu Nórsku.

Korenčiová si priniesla na zraz skalp Škorvánkovej

SENEC (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky čaká už 19. septembra prvý kvalifikačný zápas o postup na MS 2019. Hneď na úvod ich vyzve súper z toho najťažšieho rangu. V Sarpsborgu si zmerajú sily s domácim Nórskom.

Tréner Pakusza oznámil nomináciu pred zápasom v Nórsku

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Zsolt PAKUSZA nominoval na kvalifikačný zápas o postup na MS 2019. Naše dievčatá si v ňom 19. septembra zmerajú sily s domácim Nórskom.

Naše mladé brankárky makali v Bardejove

BARDEJOV (SFZ/šat) - Aj napriek tomu, že je čas dovoleniek, naše mladé futbalistky nezaháľajú. V uplynulých dňoch sa v Bardejove uskutočnil špeciálny kemp, v ktorom sa naši tréneri špeciálne venovali brankárskemu postu.

Prvý dievčenský kemp v Stupave

STUPAVA (SFZ/šat) - Prvýkrát v histórii sa v Stupave uskotočnil čisto dievčenský kemp, ktorého sa zúčastnili aj slovenské reprezentantky Dominika Škorvánková a Lucia Ondrušová.

Nominácia na brankársky kemp v Bardejove

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia v ženskom futbale usporiada v Bardejove brankársky kemp. Zraz hráčok je 11. júla 2017 do 13.00 h v hoteli Bardejov.

Slovenky remizovali s Gréckom 1:1

RUŽOMBEROK (SFZ) - Tím trénera Pakuszu remizoval v odvetnom prípravnom zápase s Gréckom 1:1.

Slovenky zdolali v prvom zápase Grécko 1:0

POPRAD (SFZ/ProFutbal.sk) - Tím trénera Pakuszu zvíťazil v prvom z dvojice prípravných stretnutí nad Gréckom 1:0.

Slovenky dnes v Poprade proti Grécku

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Tím trénera Pakuszu nastúpi v rámci prípravy na kvalifikáciu o postup na MS 2019 v dnešnom zápase v Poprade proti Grécku.

Nominácia žien na priateľské zápasy s Gréckom

BRATISLAVA (SFZ) - Nominácia SR “A“ ženy na dva priateľské medzištátne zápasy s Gréckom, ktoré sa odohrajú v termíne 09.06. a 12.06.2017.

Žreb kvalifikácie MS 2019: Slovenky v 3. skupine aj s Nórkami a Holanďankami

NYON (SFZ) - Tím trénera Paskuszu sa stretne v 3. kvalifikačnej skupine o postup na MS 2019 s družstvami Nórska, Holandska, Írska a Severného Írska .

Tesná prehra Sloveniek v Írsku 0:1

DUBLIN (SFZ) – Tím trénera Pakuszu prehral v prípravnom zápase v Írsku 0:1 gólom z pokutového kopu.

Slovenky podľahli Islandu 0:2

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Pakuszu podľahol v prípravnom zápase Islandu 0:2.

Ženská reprezentácia zajtra v Senci proti Islandu

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Tím trénera Pakuszu sa pripravuje v Senci na štvrtkový domáci duel s Islandom, v pondelok 10.4. nastúpi v Dubline proti Írsku.

Nominácia žien na priateľské zápasy s Islandom a Írskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Patrícia Hmírová o triumfe na turnaji Istria Cup: „Tento tím si prvenstvo zaslúžil výkonmi a chcením“

BRATISLAVA-UMAG (SFZ/PETER ZEMAN) – Patrícia Hmírová zaokrúhlila počet reprezentačných gólov na desať, vo finále otvorila skóre zápasu s Bosnou a Hercegovinou víťazným gólom.

ISTRIA CUP: Po výhre 2:0 vo finále nad Bosnou a Hercegovinou triumf Sloveniek

UMAG (SFZ) – Tím trénera Pakuszu zvíťazil vo finále medzinárodného turnaja v Chorvátsku nad družstvom Bosny a Hercegoviny 2:0 a vybojoval si celkové prvenstvo.

ISTRIA CUP: Slovenky zdolali Taiwan a vo finále

UMAG (SFZ) – Víťazstvom 1:0 nad Taiwanom si zabezpečil tím trénera Pakuszu postup do finále medzinárodného turnaja v Chorvátsku

Alexandra Bíróová pred zápasom s Taiwanom: „Berieme len víťazstvo a postup do finále!“

BRATISLAVA-UMAG (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenky na turnaji Istria Cup doteraz s jednou výhrou a jednou remízou. V zápase so Slovinskom pretrhli streleckú smolu, ak zdolajú Taiwan, postúpia do finále.

ISTRIA CUP: Slovenky zdolali Slovinsko 2:1

UMAG – (SFZ) Tím trénera Pakuszu zdolal v druhom zápase na turnaji v Chorvátsku Slovinsko 2:1

ISTRIA CUP: Na úvod bezgólová remíza so Severným Írskom

UMAG (SFZ) – V úvodnom vystúpení na medzinárodnom turnaji v Chorvátsku remizoval tím trénera Pakuszu so Severným Írskom 0:0.

Ženy odcestovali do Chorvátska na turnaj Istria Cup 2017

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Rozhovor s trénerom Zsoltom Pakuszom. Jeho tím odohrá na turnaji štyri zápasy, v skupine sa stretne so Slovinskom, Severným Írskom a Taiwanom.

Nominácia žien na medzinárodný turnaj Istria Cup 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Tím Zsolta Pakuszu čakajú zápasy so Severným Írskom, Slovinskom, Taiwanom a duel o konečné umiestnenie

Slovenky podľahli Fínsku 0:3

ALICANTE (SFZ/PZ) - V rámci tréningového kempu v Španielsku prehra s Fínskom 0:3

Slovenky od nedele na kempe v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – V Alicante proti Rusku, Fínsku a Rumunsku

Rok 2016, ženy A: Bez postupu, s kladnou bilanciou

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Aký bol rok 2016 z pohľadu ženskej reprezentácie?

Nominácia žien na tréningový kemp v Španielsku

BRATISLAVA (SFZ) - V rámci Week Of Women's Football odohrá v Alicante tím Zsolta Pakuszu aj priateľské zápasy

Reprezentantka Veronika Klechová: Knihy (aj) pre Dianu

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Na budúci týždeň je na programe krst troch knižiek reprezentantky - momentálne na rodičovskej dovolenke - Veroniky Klechovej. A výťažok z ich predaja pôjdu na dobrú vec.

Ženy zdolali v odvete Chorvátsko 2:0

ZÁHREB (SFZ/Peter Zeman) – Ženská reprezentácia si odváža z Chorvátska dve cenné víťazstvá.

Ženská reprezentácia odohrá na záver roka dva duely v Chorvátsku

SENEC (SFZ/Peter Zeman) – Do Záhrebu bez Feckovej a Horešovej.

Nominácia žien na priateľské zápasy v Chorvátsku

Tím Zsolta Pakuszu ukončí reprezentačný rok v Záhrebe 26. a 28.11.

Slovenky zdolali v odvete Česko 1:0

POPRAD (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Pakuszu zdolal v druhom z dvojice prípravných stretnutí Česko 1:0.

Ženy A: Pekné víťazstvo Sloveniek nad Češkami

Poprad (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská ženská reprezentácia zvíťazila v prvom z dvoch prípravných zápasov nad Českom 3:2

Nominácia reprezentácie žien na priateľské zápasy s Českom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien na priateľské zápasy s Českom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas vo Švédsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženy nelenili, tréner je spokojný

POPRAD (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ) – Širší káder slovenskej reprezentácie žien dorazil v pondelok do NTC v Poprade, kde sa im venoval realizačný tím pod vedením hlavného trénera Zsolta Pakusza.

Ženy nedovolenkujú, absolvujú kontrolný zraz

POPRAD (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ) – Po nedávno skončenom šampionáte hráčok do 19 rokov je na obzore ďalšie stretnutie slovenských futbalistiek.

Nominácia reprezentácie žien na kontrolný zraz v NTC Poprad

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas v Dánsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V NTC Poprad je všetko pripravené na kvalifikačný zápas žien Slovensko - Švédsko

POPRAD (SFZ/JURAJ ČURNÝ) - Program tréningov oboch tímov sa musel napokon vymeniť

Ženy SR doma proti Švédsku po 22 rokoch

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Spomienka na historicky prvý domáci kvalifikačný zápas ženskej futbalovej reprezentácie v októbri 1993 a účinkovanie v kvalifikácii o postup na ME 1995.

Slovenky zdolali Severné Írsko 1:0

POREČ (SFZ) - Tím trénera Pakuszu zdolal v prvom zápase na turnaji Istria Cup 2016 Severné Írsko 1:0.

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy so Švédskom a Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Tesná prehra žien SR v neoficiálnom zápase s Maďarskom "B"

UMAG (SFZ) - V druhom vystúpení na turnaji Istria Cup 2016 podľahla ženská futbalová reprezentácia SR výberu Maďarska "B" 0:1.

Nominácia reprezentácie žien na medzinárodný turnaj Istria Cup 2016

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenská ženská reprezentácia po tréningovom kempe v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Tím trénera Pakuszu absolvoval v januárovom asociačnom termíne treningový kemp v SAE.

Suverénne víťazstvo Sloveniek

DUBAJ (SFZ) Slovensko - Abu Dhabi Ladies 5:1 (1:0)

Ženská reprezentácia na tréningovom kempe v SAE

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenské ženská reprezentácia sa pripravuje v tréningovom kempe v exotickom Dubaji.

Ženská reprezentácia odletela na prípravný kemp do SAE, v batožine tiež knihy Veroniky Klechovej

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Tréner Pakusza pred odletom do SAE: "Využijeme skvelé podmienky na tréning, prioritou bude taktická príprava."

Nominácia reprezentácie žien na tréningový kemp v SAE

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Škorvánková: "Víťazstvo v ankete ma prekvapilo, vidieť mamu s trofejou ma dojalo"

SENEC (SFZ) - Rozhovor s Dominikou Škorvánkovou - víťazkou ankety Futbalistka roka 2014

Ženská reprezentácia sa zišla v Senci pred duelmi vo Walese

SENEC (SFZ) - Zverenkyne trénera Pakuszu sa zišli v Senci pred dvojicou prípravných zápasov vo Walese, zranenú Bartovičovú nahradí Zdechovanová

Nominácia reprezentácie žien na priateľské zápasy vo Walese

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Istria Cup 2015: Vo finále prehra s Poľskom 0:2

POREČ (SFZ) - Vo finále turnaja Istria Cup 2015 podľahli zverenkyne trénera Pakuszu Poľsku 0:2

Istria Cup 2015: Slovensko - Maďarsko 3:1

ROVINJSKO SELO (SFZ) - V poslednom zápase základnej skupiny na turnaji Istria Cup 2015 zvíťazili zverenkyne trénera Pakuszu nad Maďarskom 3:1

Istria Cup 2015: Slovensko - Írsko 2:0

UMAG (SFZ) - V druhom stretnutí na medzinárodnom turnaji Istria Cup 2015 v Chorvátsku zdolali zverenkyne trénera Pakuszu Írsko 2:0

Istria Cup 2015: Slovensko - Rakúsko 1:1

POREČ (SFZ) - V úvodnom vystúpení na medzinárodnom turnaji Istria Cup 2015 v Chorvátsku remizovali zverenkyne trénera Pakuszu s Rakúskom 1:1

Ženská futbalová reprezentácia odcestuje dnes popoludní na turnaj Istria Cup 2015

SENEC (SFZ) - Zverenkyne trénera Pakuszu odohrajú na turnaji Istria Cup v Chorvátsku v skupine zápasy proti Rakúsku, Írsku a Maďarsku

Nominácia reprezentácie žien na turnaj Istria Cup 2015

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aktuálne zloženie realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom dnešnom zasadaní schválil Výkonný výbor SFZ návrh zloženia realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

Ženská reprezentácia obhájila prvenstvo na Balaton Cupe, dievčatám sa nedarilo v kvalifikácii MS 2015

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje ženskej futbalovej reprezentácie SR v kalendárnom roku 2014

Nominácia reprezentácie žien na testovanie v NTC Senec

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia žien prehrala v Poľsku 1:4

NIECIECZA (TASR/SFZ/pzpn.pl) - Tím Zsolta Pakuszu podľahol v priateľskom zápase našim severným susedkám

Nominácia reprezentácie žien na priateľský zápas v Poľsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V derniére kvalifikácie MS 2015 prehra reprezentácie žien v Slovinsku

DRAVOGRAD (SITA) - Kvalifikácia MS 2015 žien vo futbale - 1. skupina - stredajší výsledok: Slovinsko - Slovensko 2:1 (0:0)

VIDEO: KMS 2015: Ženy predviedli vyrovnanú partiu s Írskom. Rozhodol gól v nadstavenom čase

SENEC (SFZ) - Zvereknyne trénera Pakuszu odohrali posledný zápas kvalifikácie MS 2015 na domácej pôde

VIDEO: Pakusza: "Verím, že v zápasoch s Írskom a Slovinskom sa dočkáme aj dobrých výsledkov"

BRATISLAVA (SFZ) - Ženská futbalová reprezentácia sa pripravuje v Senci na posledné zápasy kvalfikácie MS 2015. Tréner Pakusza povolal namiesto Škorvánkovej Simonu Fatulovú

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy s Írskom a Slovinskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia MS 2015 žien: Rusko - Slovensko 3:1

MOSKVA (SFZ/uefa.com/rfs.ru) - Tím Zsolta Pakuszu neudržal polčasové vedenie

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas v Rusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovenky zdolali na penalty Rumunsko a obhájili prvenstvo na turnaji Balaton Cup 2014

BALATONFÜRÉD (SFZ) - Zverenkyne trénera Pakuszu zdolali vo finále turnaja Rumunsko 5:4, v riadnom hracom čase skončil zápas nerozhodne 1:1

Slovenky zdolali na Balaton Cupe 2014 Chorvátky 2:1

BALATONFÜRÉD (SFZ/hns-cff.hr) - Zverenkyne trénera Pakuszu vykročili za obhajobou prvenstva na turnaji Balaton Cup 2014 víťazstvom

Nominácia reprezentácie žien na turnaj Balaton Cup 2014

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Slovenky remizovali s Chorvátskom 1:1

SENEC (SFZ) - Kvalifikačný zápas MS 2015 v Kanade priniesol pekný futbal s množstvom šancí

Pakusza: "Očakávam, že Chorvátky vyrukujú s kompaktnou obranou"

SENEC (SFZ) - Ženská futbalová reprezentácia sa zišla na zraze v Senci pred kvalifikačným zápasom s Chorvátskom

Nominácia reprezentácie žien na zápas kvalifikácie MS s Chorvátskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nemky potvrdili dominanciu v 1. kvalifikačnej skupine aj v zápase so Slovenskom

OSNABRUCK (SFZ/SITA/uefa.com) - V kvalifikačnom zápase o postup na MS 2015 žien podľahol tím Zsolta Pakuszu favorizovanému Nemecku

Nominácia reprezentácie žien na zápas kvalifikácie MS v Nemecku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Predaj vstupeniek na kvalifikáciu EURO 2016 v prvej vlne pre členov FK Výhod

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu o spôsobe predaja vstupeniek na zápasy reprezentácií SR "A", SR 21 a SR ženy "A"

Nominácia reprezentácie žien na tréningový kemp v NTC Poprad

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Istria Woman's Cup 2014: Slovensko - Srbsko "19" 3:0

UMAG (SFZ) - V treťom zápase na turnaji v Chorvátsku zdolali zverenkyne Zsolta Pakuszu družstvo Srbska do 19 rokov 3:0

Istria Woman's Cup 2014: Bielorusko - Slovensko 2:2

UMAG (SFZ) - Vo svojom druhom zápase na turnaji v Chorvátsku zaznamenal tím Zsolta Pakuszu remízu

Ženská reprezentácia podľahla Taiwanu 4:5

UMAG (SFZ) - V prvom z trojice prípravných duelov podľahli zverenkyne Zsolta Pakuszu Taiwanu 4:5

Pakusza: “V Chorvátsku odohráme tri zápasy proti družstvám na našej úrovni"

UMAG (SFZ) – Ženská futbalová reprezentácia odohrá v chorvátskom Umagu v dňoch 6.-10. marca prípravné stretnutia proti Taipei, Bielorusku a Srbsku

Nominácia reprezentácie žien na medzinárodný turnaj v Chorvátsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: V Poprade vyhlásili ženskú jedenástku roka 2013

POPRAD (SFZ) - Ocenenia si prevzali aj Mária Súkeníková (najlepšia rozhodkyňa) a Ľudmila Maťavková (Talent roka)

Ženská reprezentácia sa v roku 2013 predviedla v najlepšom svetle na turnaji v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje ženskej futbalovej reprezentácie SR v kalendárnom roku 2013

Pakusza varí s láskou, chcel byť archeológom

BRATISLAVA (SFZ) – Víkendový rozhovor s trénerom ženskej futbalovej reprezentácie Zsoltom Pakuszom

V Žiline jednoznačný triumf Nemiek, Pakusza nespokojný

ŽILINA (SITA) - Zsolt Pakusza: "Výsledok ma nemrzí, len ma škrie, že hráčky neukázali všetko, čo v nich je. Myslím si, že máme možnosti na to, aby sme sa v budúcnosti lepšie prezentovali"

VIDEO: KMS žien 2015: Slovensko - Nemecko 0:6

ŽILINA (SFZ) - Tím Zsolta Pakuszu podľahol v kvalifikačnom zápase o postup na MS 2015 Nemecku 0:6

Klechová a Korenčiová na autogramiáde v Žiline

ŽILINA (SFZ) – Vyhlásenie súťaže "Ženy a šport" a autogramiáda slovenských futbalových reprezentantiek Veroniky Klechovej a Márie Korenčiovej

Ženská reprezentácia Slovenska trénovala pod Dubňom, chýbala Kolenová

ŽILINA (SFZ) – Ženská futbalová reprezentácia absolvovala posledný tréning pred kvalifikačným zápasom s Nemeckom na štadióne MŠK Žilina.

Slovenky v Žiline v sobotu proti úradujúcim majsterkám Európy

BRATISLAVA (SITA) - Futbalistky SR nastúpia v sobotu 23. novembra o 14.00 h v Žiline proti úradujúcim kontinentálnym šampiónkam Nemkám v rámci 1. skupiny kvalifikácie o postup na MS 2015 do Kanady

Autogramiáda Klechovej a Korenčiovej v Žiline

BRATISLAVA (SFZ/SITA) - Pred kvalifikačným zápasom ženskej futbalovej reprezentácie Slovenska s Nemeckom sa Veronika Klechová a Mária Korenčiová zúčastnia na autogramiáde v Žiline

VIDEO: Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas s Nemeckom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy s Chorvátskom a Ruskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Vstupenky na kvalifikačný zápas ženskej reprezentácie so Slovinskom v predaji len v NTC Senec

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu - aktualizované 26.9.

Kvalifikácia žien na MS 2015: Írsko - Slovensko 2:0

DUBLIN (SITA/TASR/uefa.com) - Tím Zsolta Pakuszu prehral v úvodnom zápase nového kvalifikačného cyklu

Slovenky do Írska bez Šuškovej, Pakusza nechce prehrať

BRATISLAVA (TASR) - Našu žensku reprezentáciu čaká v nedeľu prvý zápas kvalifikácie na MS 2015

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy s Írskom a Slovinskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Balaton Cup 2013: Poľsko - Slovensko 1:1 (3:5 p.k.)

BALATONFÜRÉD (SFZ) - Zverenkyne Zsolta Pakuszu zvíťazili na turnaji ženských reprezentácií krajín V4 Balaton Cup 2013. Vo finále zdolali na penalty Poľsko 5:3.

Balaton Cup 2013: Maďarsko - Slovensko 2:3

BALATONFÜRÉD (SFZ/mlsz.hu) - V semifinále turnaja ženských reprezentácií krajín V4 zdolali zverenkyne Zsolta Pakuszu domáci tím

Nominácia reprezentácie žien na turnaj V4 v Maďarsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Ženská reprezentácia v odvete opäť remizovala s Walesom, tentokrát 1:1

SENEC (SFZ) - V druhom vzájomnom zápase priateľských zápasov reprezentačných tímov žien sa zrodila druhá remíza

VIDEO: Ženy: Slovensko - Wales 2:2

SENEC (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov reprezentačných tímov žien sa zrodila remíza

Nominácia reprezentácie žien na dvojzápas s Walesom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Zsolt Pakusza: Nemecko jasným favoritom, našim cieľom napredovanie a umiestnenie do tretieho miesta

BRATISLAVA (SFZ) – Rozhovor s trénerom ženskej reprezentácie Slovenska Zsoltom Pakuszom o žrebe európskej časti kvalifikácie na MS 2015 v Kanade. Súpermi Slovenska budú družstvá Nemecka, Ruska, Írska, Slovinska a Chorvátska.

Ťažký žreb pre ženskú reprezentáciu v kvalifikácii MS

NYON (SITA/SFZ) - V sídle UEFA vyžrebovali európsku časť kvalifikácie o postup na MS žien 2015 v Kanade

Slovenské reprezentantky predviedli skvelý výkon, zdolali Fínsko 3:1

SENEC (SFZ) - Slovensko - Fínsko 3:1, v prípravnom zápase ženskej futbalovej reprezentácie v Senci.

Remíza ženskej reprezentácie Slovenska proti Fínsku

SENEC (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov ženskej futbalovej reprezentácie remizovalo Slovensko s Fínskom 0:0

Nominácia reprezentácie žien na dvojzápas s Fínskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Croatia Cup 2013 - ženy: V zápase o umiestnenie tesná prehra s Chorvátskom

ROVINJ (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky podľahli v zápase o 5. miesto domácim Chorvátkam 0:1

Croatia Cup 2013 - ženy: V druhom zápase tesná prehra s Ruskom 0:1

NOVIGRAD (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky prehrali aj v druhom zápase na turnaji Croatia Cup v Chorvátsku. Slovensko - Rusko 0:1.

Croatia Cup 2013 - ženy: Slovenky podľahli Bosne a Hercegovine 1:4

VODNJAN (SFZ) - Slovenským futbalovým reprezentantkám nevyšiel vstup do turnaja Croatia Cup 2013. V prvom zápase prehrali s Bosnou a Hercegovinou 1:4.

Tréner Zsolt Pakusza: „Máme polrok na dobudovanie kádra pre kvalifikáciu"

SENEC (SFZ) - Naša ženská reprezentácia sa stretla prvýkrát v tomto roku na reprezentačnom zraze. Pred odchodom na turnaj Croatia Cup 2013 v Chorvátsku sme vyspovedali reprezentačného trénera Zsolta Pakuszu.

Nominácia reprezentácie žien na turnaj Croatia Cup 2013

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia žien do Mogileva v nezmenenom zložení

SENEC (SITA) - Milan Sládkovič (technický vedúci futbalového A-tímu žien SR): "Proti Bieloruskám chceme zvíťaziť a pripísať si dôležité body aj do rebríčka krajín"

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas v Bielorusku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas v Estónsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V poslednom zápase sezóny podľahla ženská reprezentácia výberu Baskicka

SAN SEBASTIAN (SFZ) - V neoficiálnom zápase podľahol tím Zsolta Pakuszu výberu Baskicka 0:1

VIDEO: Pakusza je napriek prehre na svoje zverenkyne hrdý

SENEC (SFZ) - Tréner Zsolt Pakusza zhodnotil vystúpenie reprezentantiek proti Ukrajine

Kvalifikácia ME žien 2013: Slovensko - Ukrajina 0:2

SENEC (SFZ) - V poslednom domácom zápase 5. kvalifikačnej skupiny podľahli naše reprezentantky Ukrajinkám a výrazne znížili svoje šance bojovať o postup

VIDEO: Reprezentácia žien odohrá v stredu v Senci kvalifikačný zápas proti Ukrajine

SENEC (SFZ) - Zverenkyne trénera Pakuszu sa včera stretli na prvom tréningu pred kvalifikačným zápasom proti Ukrajine

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas s Ukrajinou a priateľský s výberom Baskicka

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Reprezentácia žien podľahla KĽDR 1:3

SENEC (SFZ) - V druhom z dvojice prípravných zápasov podľahol tím Zsolta Pakuszu účastníčkam olympiády v Londýne

Ženská reprezentácia porazila Slovinsko 2:1

SENEC (SFZ/SITA) - V prvom z dvojice prípravných zápasov pred kvalifikačným zápasom s Ukrajinou sa zrodilo víťazstvo tímu Zsolta Pakuszu

VIDEO: Ženy Slovenska v príprave proti Slovinsku a KĽDR

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Zsolt Pakusza (tréner slovenskej ženskej reprezentácie): "Pôvodne sme mali odohrať iba jeden prípravný zápas proti Slovinkám. Napokon sa však vyskytla možnosť hrať aj proti KĽDR, ktorej výber bude v Európe na sústredení pred olympijskými hrami"

Nominácia reprezentácie žien na priateľské zápasy so Slovinskom a KĽDR

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Naše reprezentantky podľahli Fínkam aj na ich pôde

VANTAA (SITA/SFZ/palloliitto.fi) - Tím Zsolta Pakuszu si pripísal druhú prehru v kvalifikácii

Desaťzápasovú sériu ženskej reprezentácie bez prehry ukončil nešťastný vlastný gól

BRATISLAVA (SFZ) - Naše reprezentantky podľahli v kvalifikačnom zápase Fínkam nešťastným vlastným gólom v nadstavenom čase

VIDEO: Slovenky proti Fínkam aj o udržanie si líderského postavenia

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Zsolt Pakusza (tréner slovenskej ženskej futbalovej reprezentácie pred dôležitým kvalifikačnými stretnutiami proti Fínsku): "Bol by som rád, keby sme zostali na prvom mieste aj po tomto dvojzápase. Dúfam, že nadviažeme na úspešné výsledky z vlaňajšieho roka"

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy s Fínskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Naše reprezentantky zvíťazili nad Chorvátkami aj v druhom priateľskom zápase

UMAG (SFZ) - Šnúra neporaziteľnosti našej ženskej reprezentácie sa rozšírila už na deväť zápasov

Ženy: Chorvátsko - Slovensko 1:4

UMAG (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných zápasov jednoznačne zvíťazili naše reprezentantky a predĺžili šnúru neporaziteľnosti už na osem zápasov

Nominácia reprezentácie žien na priateľské zápasy v Chorvátsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: V kádri reprezentácie žien Pakusza nominoval na duely v Chorvátsku

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Nominácia slovenskej futbalovej reprezentácie žien na blížiace sa dva medzištátne prípravné zápasy v Umagu proti domácim Chorvátkam

VIDEO: Kvalifikácia ME 2013 ženy: Slovensko - Bielorusko 3:0

SENEC (SITA/SFZ) - Slovenská ženská reprezentácia ukončila najúspešnejší rok vo svojej histórii výrazným víťazstvom

VIDEO: Úspešný kvalifikačný vstup žien SR, najbližšie s Bieloruskom

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Zsolt Pakusza (tréner slovenskej ženskej futbalovej reprezentácie): "Dievčatá sú v optimálnom veku, dobre trénované, individuálne vyspelejšie a veria tomu, že je v ich silách postúpiť na záverečný turnaj majstrovstiev Európy"

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas s Bieloruskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženy: Slovensko - Estónsko 3:1

SENEC (SFZ) - Naše reprezentantky boli úspešné aj vo svojom druhom zápase v kvalifikácii o postup na ME 2013

Ženy: Ukrajina - Slovensko 0:0

ČERNIGOV (SITA/SFZ) - Vo svojom prvom zápase kvalifikácie na ME 2013 vybojoval tím Zsolta Pakuszu cennú remízu na pôde favorizovaného súpera

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačné zápasy s Ukrajinou a Estónskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženy: Rakúsko - Slovensko 0:4

LAA AN DER THAYA (SFZ) - Tím Zsolta Pakuszu v priateľskom stretnutí na pôde súpera deklasoval reprezentáciu Rakúska

Ženy: Slovensko - Česko 1:0

SENEC (SFZ) - Tím Zsolta Pakuszu zdolal v dnešnom prípravnom stretnutí na štadióne Národného tréningového centra reprezentáciu Českej republiky

Nominácia reprezentačného tímu žien na priateľské stretnutia s Českom a Rakúskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženy: Slovinsko - Slovensko 1:3

KONJICA (SITA) - Slovenská ženská reprezentácia v príprave na kvalifikáciu ME 2013 otočila priateľský zápas so Slovinskom na súperovej pôde a dosiahla prvé víťazstvo v tomto roku

Nominácia reprezentácie žien na priateľský zápas v Slovinsku

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženy: Slovensko - Nigéria 2:2 (0:2)

EUGENDORF (SITA/SFZ) - V prípravnom zápase remizoval tím Zsolta Pakuszu s účastníkom finálového turnaja MS 2011

Nominácia reprezentácie žien na priateľský zápas s Nigériou

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

V súboji reprezentácii žien podľahlo Slovensko Maďarsku 2:4

SENEC (SITA) - V druhom tohtoročnom priateľskom stretnutí prehral tím Zsolta Pakuszu s reprezentáciou nášho južného suseda

Nominácia reprezentácie žien na zápas s Maďarskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Futbalistka roka 2010 - kompletné výsledky

BRATISLAVA (SFZ) - Komplexný prehľad hlasovania v kategórii Futbalistka roka 2010

Futbalistka roka Eva Kolenová: "Šport je pre mňa všetkým."

BRATISLAVA (SITA) - "Páči sa mi Martin Škrtel, lebo je to tvrdý a nekompromisný obranca. To ma na ňom fascinuje najviac"

Ženy SR poznajú svoje súperky v kvalifikácii na ME 2013

NYON (SITA) - V sídle UEFA vyžrebovali zloženie základných skupín v kvalifikácii o postup na ženské ME 2013 vo futbale

V Katoviciach prehra žien s domácim Poľskom

KATOVICE (SITA/SFZ) - Výsledok medzištátneho prípravného futbalového stretnutia žien: Poľsko - Slovensko 3:1 (0:0)

Dve zmeny v kádri žien SR na prípravný zápas s Poľskom

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Tréner Zsolt Pakusza začína budovať tím na kvalifikáciu ME 2013

Nominácia ženskej reprezentácie na zápas s Poľskom

BRATISLAVA (SFZ) - Tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovensko - Izrael 5:0

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko - Maďarsko 4:0

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Rakúsko - Slovensko 0:2

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Rumunsko - Slovensko 1:1

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko - Bosna a Hercegovina 11:0

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko Ukrajina 0:2

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR

Slovensko Juhoslávia 0:2

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko Bielorusko 1:0

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko - Česko 2:1

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Juhoslávia Slovensko 1:2

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko Belgicko 1:2

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Belgicko - Slovensko 3:1

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Slovensko - Nórsko 0:4

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.

Fínsko Slovensko 2:1

BRATISLAVA (SFZ) - História zápasov ženskej futbalovej reprezentácie SR.