angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Tréner slovenskej 21 Pavel Hapal sa stretol s ambasádorom tímu raperom Majkom Spiritom

04. Máj 2017

Majk Spirit a Marek Mintál sa nedávno stali ambasádormi reprezentácie do 21 rokov.  Rovnako ako slovenskí fanúšikovia a futbalisti už aj oni žijú júnovými majstrovstvami Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku. Dôkazom je dnešné stretnutie s trénerom reprezentácie do SR do 21 rokov Pavlom Hapalom, s ktorým populárny slovenský raper kul plány ako víťazne namotivovať slovenských sokolíkov na ME.

Galéria

Úlohou ambasádorov slovenského výberu bude predovšetkým reprezentovať Slovensko a byť mediálnou tvárou "dvadsaťjednotky". Jeden z top raperov a futbalový fanúšik Majk Spirit sa rozhodol, že pridá ešte jeden bonus navyše. Podobne ako pri našom A-tíme pred ME vo Francúzsku aj teraz prisľúbil, že pred ME v Poľsku naspieva motivačnú hymnu pre našich sokolíkov. 

Samozrejme urobí tak pod taktovkou trénera 21-ky Pavla Hapala, ktorý dnes s raperom v priestoroch Siene slávy na Slovenskom futbalovom zväze dohodadovali posledné detaily pripravovanej novinky. Pieseň pre sokolov Jána Kozáka mala názov Šampión. "Bolo to rok dozadu o takomto čase, keď som to zložil. Pre mňa ako umelca nie je zmysel robiť niečo také každý rok. Už to potom totiž nie je orginigálny nápad. No pokúsim sa dať hymne pre sokolíkov nový šat. Teraz na to nemám hlavu ani energiu či čas. Skúsim preto z tej starej niečo vybúchať, čo bude aktuálne pre týchto chalanov z 21-ky,” prisľúbil Majk Spirit, ktorý si po stretnutí s reprezentačným Pavlom Hapalom trénerom odniesol domov aj dres nášho národného tímu s vlastnou menovkou a číslom 16. “Vítame ťa medzi sokolíkmi,” slávnostne pridal kouč nášho výberu Pavel Hapal. 

Majk Spirit je momentálne pracovne veľmi vyťažený, ale verí, že sa zúčastní aj samotných zápasov na ME v Poľsku. “Veľmi rád by som tam išiel. Zatiaľ mi to vychádza na Krakov, čo je až postupový zápas, takže chalani budete sa musieť snažiť,” dodal s úsmevom Majk. 

Naši sokolíci nastúpia v otváracom zápase A-skupiny proti domácemu Poľsku  (16. júna 2017), v druhom si zmerajú sily s Anglickom (19. júna 2017) a skupinovú časť uzavrú duelom so Švédskom (22. júna 2017). 

Súvisiace články:

http://www.futbalsfz.sk/ambasadormi-sokolikov-v-polsku-su-marek-mintal-a-majk-spirit

http://www.futbalsfz.sk/albert-rusnak-v-polsku-kazdy-zapas-ako-finale

http://www.futbalsfz.sk/pavel-hapal-po-uspesnom-roku-tito-chlapci-maju-na-to-aby-hrali-v-acku