angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Úradná správa SFZ č. 39 zo dňa 7. 4. 2018

06. Apríl 2018

TECHNICKÝ ÚSEK

Žiada trénerov, ktorí absolvovali školenie trénerov futsalu na Slovensku alebo v zahraničí, aby podali Žiadosť o vystavenie trénerskej licencie „SFZ Futsal“. Žiadosť je na webstránke SFZ, v sekcii SFZ / Tréneri / Dokumenty a s potrebnými dokumentmi (doklad o získanom vzdelaní) je potrebné ju zaslať na e-mailovú adresu education@futbalsfz.sk.

Oznamuje trénerom, že dňa 30. 4. 2018 vo Zvolene organizuje Seminár trénerov SFZ – Fitness 2018. Seminár bude uznaný k predĺženiu trénerskej licencie a je prístupný pre trénerov SFZ Fitness, UEFA A a UEFA PRO licencie. Podrobné informácie ohľadom programu a záväznej prihlášky sú zverejnené na webstránke SFZ (SFZ / Tréneri / Vzdelávanie).

Oznamuje trénerom brankárov, že organizuje Školenie trénerov UEFA Goalkeeper A licencie – 2018. Prihlášku, spolu s požadovanými dokumentami, je potrebné zaslať e-mailom na education@futbalsfz.sk do 15. 4. 2018. Podrobné informácie ohľadom organizácie školenia, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na webstránke SFZ (SFZ / Tréneri / Školenia).

Oznamuje, že vzhľadom na nedostatočný počet prihlásených sa Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie vo Svidníku neuskutoční.

ODDELENIE RIADENIA SÚŤAŽÍ

II. liga, 26. kolo:

Sereď – Bardejov 24. 4. o 17:00, Poprad – Komárno  24. 4. o 17:30.

ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA

Nariaďuje odohrať:

Slovnaft Cup semifinále: 2. stretnutie Žilina – Ružomberok 18. 4. o 17:30.

Schvaľuje:

U19:

22. kolo: Senica – Žilina v pôvodnom termíne, ale na zadnej ploche v Senici.

23. kolo: Prešov – Bardejov v pôvodnom termíne, ale na UT.

24. kolo: Trnava – Ružomberok 13. 4. o 14:00.

25. kolo: Michalovce – Senica 22. 4. o 11:00.

U17/16:

Senica  bude  svoje  doma  vyžrebované  stretnutia hrať na ihrisku v Čáčove (23., 25., 27., 29., 31. a 33. kolo).

23. kolo: Podbrezová – Michalovce v pôvodnom termíne, ale na UT.

24. kolo: Prešov – Podbrezová 14. 4. o 14:30 / 16:45 na UT.

U15/14:

Senica bude svoje doma vyžrebované stretnutia hrať na zadnej ploche v Senici (20., 22. a 24. kolo).

18. kolo: Slovan BA – Trenčín v pôvodnom termíne, ale na UT Pasienky.

19. kolo: Petržalka – Púchov 14. 4. o 15:00 / 17:00 na UT.

U13/12:

20. kolo: Jupie – Martin 28. 4. o 10:00 / 11:30, Petržalka – Skalica 28. 4. o 15:00 / 16:30, D. Streda – Slovan BA 21. 4. o 14:30 / 16:00, ihrisko Akadémia.

22. kolo: Inter BA – Domino 8. 5. o 10:00 / 11:30.

Zamieta:

U15/14, 18. kolo: Odohrať stretnutie Skalica - Trnava v náhradnom termíne. Žiadosť je v rozpore s RS, čl. 17/b.

Vyzýva všetkých činovníkov FK, aby zasielali pripomienky (podnety, návrhy) do RS SFZ na súťažný ročník 2018/2019 na e-mailové adresy miroslav.richtarik@futbalsfz.sk a jan.panak@gmail.com do 30. 4. 2018.

ŠTK – ženský futbal:

Oznamuje:

Finále Slovenského pohára sa uskutoční 1. 5. o 14:00 na ihrisku Jaslovské Bohunice.

Schvaľuje:

I. liga ženy / juniorky, 13. kolo: Prešov – Slovan BA 14. 4. o 10:00 / 12:00 na UT.

II. liga, skupina B, 22. kolo: Beluša – Topoľčany 6. 5. o 13:00.

Nariaďuje odohrať (SP, čl. 37/1 a 69/3):

I. liga ženy / juniorky, 12.kolo: Žilina – Prešov 25. 4. o 15:00 / 17:00.

Kontumuje:

12. kolo Bardejov – Michalovce 7:0, podľa SP, čl. 82/g, výsledok ponecháva v platnosti, SP, čl. 11/3 a prípad odstupuje na riešenie DK SFZ.

LICENČNÁ KOMISIA

Upozorňuje autorizované osoby klubov pre UEFA CL&FFP ITS, že v systéme je už dostupný balík FS_2018.01, do ktorého je potrebné vložiť požadované údaje klubov a najneskôr do 22.4. 2018 ich odoslať ich na úroveň SFZ.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

Vylúčení  po ČK.  Disciplinárna  sankcia (ďalej len DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U729: Marián Štrbák (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), vylúčený za HNS - úmyselné udretie súpera hlavou do tváre v neprerušenej hre, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 4 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 1. 4. 2018.

U730: Linda Gálová (Spartak Myjava, I. liga juniorky), vylúčená za HNS - zmarenie vyloženej gólovej príležitosti držaním súperky za dres, bez možnosti hrať s loptou v PÚ, podľa čl. 45/1 DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2a DP, od 1. 4. 2018.

Vylúčený po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U731: Maduka Christopher Udeh (1. FC TATRAN Prešov, Fortuna liga), od 1. 4.

DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U732: Lukáš Čmelík (FK DAC 1904 D. Streda, Fortuna liga), od 2. 4.

U733: Richard Križan (FC Nitra, Fortuna liga).

U734: Lazar Dordević (FK Železiarne Podbrezová, Fortuna liga).

U735: Jakub Bartek (1. FC TATRAN Prešov, Fortuna liga).

U736: Erik Prekop (FK Inter Bratislava, II. liga), všetci od 1. 4.

DS po 9. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5b DP:

U737: Yasin Pehlivan (FC Spartak Trnava, Fortuna liga), od 2. 4.

U738: FC Spartak Trnava (Fortuna liga). Berie na vedomie „Podnet klubu ku správe delegáta“ doručený elektronicky dňa 4. 4. 2018 a pokračuje v šetrení veci.

U739: FC Spartak Trnava (Fortuna liga). Berie na vedomie sťažnosť klubu doručenú dňa 4. 4. 2018 a pokračuje v šetrení veci.

U740: FK DAC 1904 D. Streda (Fortuna liga). Na základe informácií od ÚLK, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, začína disciplinárne konanie a predvoláva na svoje zasadnutie dňa 12. 4. 2018 o 15:30 hod. v sídle SFZ  zástupcu klubu a HU stretnutia 3. kola FL – nadstavbová časť o titul FK DAC 1904 D. Streda – FC Spartak Trnava, podľa čl. 71/1, 3b, d, e, g DP.

U741: Richard Trutz. Na základe informácií od ÚLK, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, začína disciplinárne konanie vo veci vstupu do kabíny rozhodcov po stretnutí 3. kola FL – nadstavbová časť o titul FK DAC 1904 D. Streda – FC Spartak Trnava a predvoláva menovaného na svoje zasadnutie dňa 12. 4. 2018 o 16:00 hod. v sídle SFZ, podľa čl. 71/1, 3b, d, e, g DP.

U742: Berie na vedomie Správu  delegáta  stretnutia 3. kola FL – nadstavbová časť o titul FK DAC 1904 D. Streda – FC Spartak Trnava.

U743: Berie na vedomie Správu delegáta stretnutia 3. kola FL – nadstavbová časť o titul ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok.

U744: Berie na vedomie Správu delegáta stretnutia 18. kola II. ligy KFC Komárno – MŠK Žilina B.

U745: KFC Komárno (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, za nedostatočnú US po stretnutí 22. kola II. ligy KFC Komárno – MFK Tatran L. Mikuláš, podľa čl. 57/1c DP ukladá DS – pokarhanie, podľa čl. 57/2 a čl. 11 DP.

U746: Michal Fridrich. Berie na vedomie stanovisko menovaného k U719 a za HNS (kritika voči AR1) počas stretnutia 16. kola II. ligy ženy, skupina B ŽFK v Bánovciach n. Bebravou – MFK Topvar Topoľčany, podľa čl. 48/1a DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 48/2a a čl. 39/2 DP, od 26. 3. 2018. Zároveň ruší predbežné ochranné opatrenie uložené U719.

U747: Ladislav Gubík. Berie na vedomie osobné stanovisko menovaného na svojom zasadnutí a pokračuje v šetrení veci (U703).

U748: MFK Ružomberok (I. liga juniorky). Na základe podnetu ŠTK SFZ žiada klub o písomné stanovisko k porušeniu čl. 82/1d SP (spôsobenie predčasného ukončenia stretnutia 11. kola I. ligy juniorky MFK Ružomberok – Partizán Bardejov, odohratého dňa 24. 3. 2018), do 11. 4.

U749: Martin Trančík. Berie na vedomie ospravedlnenie menovaného z jeho neúčasti na zasadnutí a pokračuje v šetrení veci (U606). Zároveň menovaného žiada o písomné stanovisko k poštou zaslanej výzve na vyjadrenie.

U750: FK Dubnica. Začína disciplinárne konanie vo veci porušenia povinnosti vyplývajúcej z predpisu SFZ, v súvislosti s nesplnením finančných záväzkov voči Jánovi Zápotokovi a žiada klub o písomné stanovisko k podnetu (zaslaný elektronickou poštou na e-mailovú adresu klubu), do 18. 4.

U751: Marin Ljubičić (FK DAC 1904 D. Streda). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS uloženej U673 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu do 31. 8. 2018.                                                        

U752: Peter Krivošík. Berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U528 a žiadosť zamieta.                                                                                                        

FUTSAL:

Vylúčený  po  2. ŽK.  DS – nepodmienečné  pozastavenie  výkonu  športu na  1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U753: Petterson Bruno Moura Da Silva (ŠK Makroteam Žilina, VARTA Futsal liga), od 1. 4.

U754: ŠK Makroteam Žilina (Varta Futsal liga). Na základe Správy delegáta stretnutia a Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (hrubé urážky a vulgárne výroky na adresu R2) počas stretnutia 4. kola štvrťfinále ŠK Makroteam Žilina – Pinerola Futsal 1994, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 11. 4.

Disciplinárne sankcie uložené v časti FUTSAL sa vzťahujú len na súťaže riadené Slovenským futsalom.

Najbližšie zasadnutie komisie sa uskutoční 12. 4. 2018 v sídle SFZ.

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie SFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu SFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie SFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

KOMISIA ROZHODCOV

Oznamuje, že seminár rozhodkýň SR sa uskutoční v dňoch 21. – 22. 4. vo Vyhniach. Pozvánka bola vybraným rozhodkyniam zaslaná elektronickou poštou.

Ospravedlnenia: Kráľovič 2. 5. a 8. 5., Valentová 4. 4., Vass 4. 4., Lešková 14. 4. a 21. 4., Kmec 17. – 19. 4., Prešinský 4. 4.

Úsek PR – ospravedlnenie: Špila 28. – 29. 4.

KOMISIA DELEGÁTOV

Oznamuje, že KR SsFZ, v spolupráci s KD SFZ, ponúka možnosť získania odbornej spôsobilosti delegáta zväzu pre amatérske súťaže (tzv. Licencia A).  Diaľková forma vzdelávania v zmysle smernice SFZ sa  začne 23. 4. 2018 a záverečný seminár so skúškou sa uskutoční 8. 5. 2018 v B. Bystrici. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 8. 4. 2018 na e-mailovú adresu ds@futbalsfz.sk, kde uvedú meno, priezvisko, kontakt MT, a e-mail.

SLOVENSKÝ FUTSAL

Exekutíva v oblasti športovo – technických konaní:

  • zaevidovala nesplnenie si povinností Futsal Team Levice v 4. kole prelínacej súťaže z RS 2017/2018 A/6/h v nadväznosti na RS Varta futsal ligy;
  • oznamuje termín prvých semifinálových stretnutí VARTA Futsal ligy – 20. 4. 2018

         19:00 Mimel Lučenec – Wild Boys ´02 Bratislava,

         19:30 ŠK Slovan Bratislava futsal – Pinerola Futsal 1994.

Exekutíva v oblasti riadenia R a DZ:

  • deleguje R a D na 5. kolo prelínacej súťaže o postup do VARTA futsal ligy:

         12. 4. 2018

         19:30 Futsal Team Levice – FK Orion Tip Bánovce n. Bebravou (Budáč st, Polomský, Budáč).

         13. 4. 2018

         19:00 MŠK Žilina Futsal – FK Dragons Podolie (Havrila, Kopec, Kubinec).

Exekutíva v oblasti riadenia mládeže:

Oznamuje, že na základe dohody klubov sa Final Four juniorov U20 uskutoční 17. 4. 2018 v Košiciach, so začiatkom o 10:30 hod. (MŠK Žilina Futsal, Grizzly Slovakia Košice, FK Ekoprim Prešov).

Hrací systém: Základné zápasy a o 3. miesto (2 x 20 min. hrubý čas, posledné 3 min. zápasu čistý čas, v prípade remízy v riadnom hracom čase rozhodnú pokutové kopy, v zmysle pravidiel FIFA). Finále (hrá sa čistý čas 2 x 20 min., v prípade remízy v riadnom hracom čase nasleduje 5 min. predĺženie a ak sa v predĺžení nerozhodne, nasledujú pokutové kopy, v zmysle pravidiel FIFA).

SEKRETARIÁT

Zoznam sprostredkovateľov, ktorí nezaslali vyhlásenie a zoznam transakcií za rok 2017: Bahník Tomáš, Bovan Jaroslav, Bugár Viktor, Csöllei Attila, Čako Jakub, Gálffy Denis, Gažík Ivan, Hanták Marián, Holeščák Michal, Imrek Jaroslav, Jašurek Branislav, Jurišta Peter, Klimek Roman, Koprda Juraj, Kozák Michal, Kuráň Martin, Mičura Ľudovít, Mošať Marek, Nádašdi Eva, Olejár Peter, Pavlovič Ladislav, Podolák Marcel, Rechtorík Miloš, Smorádek Daniel, Stančík Marián, Suchý Marcel, Širilla Ivan, Šomský Martin, Švitel Martin, Tryzna Richard, Žižlavský Jozef.

Transfery realizované prostredníctvom TMS (Transfer Matching System), v ktorých mohli byť zainteresovaní sprostredkovatelia (číslo transferu – meno a priezvisko hráča – z klubu do klubu): 154972 Samuel Kalu Ojin (AS Trenčín - Gent); 154398 Alain Richard Ebwele (FK Senica - UD Marbella), 154992 Warren Scott (ŠK Slovan Bratislava - Witts University FC), 155766 Erik Mikeš (AS Trenčín - Mosta FC), 155897 Lorenzo Burnet (ŠK Slovan Bratislava - NEC Nijmegen), 155956 Ikenna Paul Hillary (MFK Skalica - FC Ifenayi Ubah), 155859 Ivan Jakov Dzoni (FK Dukla Banská Bystrica - Tampines Rowers FC), 154813 Edson Correia De Araujo (FC Spartak Trnava - Gremio Novorizontino),  156591 Paul Quaye (FK Senica - FC Jumilla), 157171 Adi Mehremić (Spartak Myjava - SKNV St. Pölten), 157646 Aliko Mohammad Bala (AS Trenčín - SV Zulte Waregen), 157523 Stefan Maierhofer (AS Trenčín - SV Mattersburg), 157820 Kristián Kolčák (MFK Ružomberok - Gyirmot), 157695 Ákos Szarka (FK DAC 1904 Dunajská Streda - DVTK FC), 159593 Emmanuel Mensah (MFK Zemplín Michalovce - KF Laci), 157255 Christopher-Massamba Mandiangu (MŠK Žilina - FC BW Linz), 159043 Ivan Ostojić (Spartak Myjava  - Polemidion FC), 159125 Peter Sládek (Spartak Myjava - Podbeskidzie Bielsko), 159851 Frederik Bilovský (Spartak Myjava - FK Dukla Praha), 159834 Matúš Hruška (Spartak Myjava - FK Dukla Praha), 159112 Ľuboš Kollár (Spartak Myjava - Podbeskidzie Bielsko), 158830 Štefan Pekár (Spartak Myjava - FC Baník Ostrava), 159059 Juraj Piroska (Petržalka  Akadémia - US Vibonese Calcio), 160720 Guillermo Andres Lopez (FK Senica - Espanol Barcelona), 161009 Petr Pavlík (Spartak Myjava - FC Zbrojovka Brno), 160901 Marian Jarabica (FK Čadca - KS Energetyk Rybnik), 160727 Denis Jančo (AS Trenčín - Gornik Zabrze), 161308 Toni Tipuric (FC ViOn Zlaté Moravce - HNK Cibalija), 161424 Misefiu Ashiru (1. FC Tatran Prešov - FC Zbrojovka Brno), 161847 Rostislav Prokop (FC Vydrany - Szeol SC KFT), 161330 Tomász Lénárth (ŠK 1923 Gabčíkovo - Dorogi FC), 161215 Jose Ruiz Lopez (FK Senica - PFC Chernomore Varna), 162091 Lukáš Čmelík (MŠK Žilina - Piast Gliwice), 161592 Jeffrey Ket (AS Trenčín - CS Pandurii), 162226 Marius Silviu Alex (Kardemir Karabukspor - 162304 Veriton Luiz Gutierre (FK Senica - CA Tubarao), 162565 Filip Žák (FC Nitra - l. HFK Olomouc), 162700 Peter Bašista (Iskra Borčice - Polonia Bytom), 163236 Pedro Miguel Calderon (AS Trenčín - FC Trakai), 163410 Nermin Haskić (MŠK Žilina - Podbeskidzie Bielsko), 163423 Josip Krsnarić (FC ViOn Zlaté Moravce - FC Levadia), 163461 Martin Mikovič (FC Spartak Trnava - Nieciecza), 164064 Reuben Shalu Gabriel (AS Trenčín - Oyah Sports FC), 164248 Jaroslav Machovec (Spartak Myjava - Tysky Sport), 162653 Francisco de Borya Docalsaiz (FK Senica - FC Dinamo Brest), 166464 Tamás Priskin (ŠK Slovan Bratislava - Ferencvárosi FC), 166612 Vernon De Marco Morlacchi (ŠK Slovan Bratislava - Lech Poznaň), 167049 Jozef Rejdovian (FK Dukla Banská Bystrica - SC ESV Pandorf), 167176 Lozenzo Burnet (ŠK Slovan Bratislava - SBN Excelsior), 169107 Peter Štepanovský (FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Karviná), 168532 Martin Krnáč (ŠK Slovan Bratislava - Mezökövezd SE), 167650 Patrik Vajda (FK Železiarne Podbrezová - ETÖ Györ), 169346 Martin Nagy (MFK Ružomberok - ETÖ Györ), 168562 Jakub Brašeň (FK DAC 1904 - Mezökövezd SE), 168776 Róbert Pillár (FK Senica - Mezökövezd SE), 166658 Pape Macou Sarr (FK DAC 1904 Dunajská Streda - Stade Lavallois FC), 168524 Tomáš Ďubek (MFK Ružomberok - ZTE FC), 169469 Pavel Košťál (FK Senica - MFK Karviná), 168815 Zsolt Németh (FK DAC 1904 - Gyirmot SE), 169494 Martin Košťál (FC Spartak Trnava - Wisla Krakov), 169482 Michal Faško (MFK Ružomberok - Grashopper Club), 167503 Martin Boszorád (FC ViOn - ETÖ Györ), 169742 Matúš Paukner (ŠKF Sereď - SV Horn), 169982 Tsongyao Yin (AS Trenčín - Nejmenggu Zhongyou FC), 170152 Mykhailo Berezovyy (Družstevník Moravany - Skala Morchyn), 170309 Filip Blažek (FK Senica - Bröndby Kodaň IF), 169099 Ivan Schranz (FC Spartak Trnava - FK Dukla Praha), 170418 Filip Hlohovský (MŠK Žilina - Seongnam FK), 170644 Michal Sipľak (MFK Zemplín Michalovce - Krakovia Krakov), 169485 Miroslav Pastva (FC ViOn - MKP Pogon Siedlce), 167728 Chisom Leonard Johnson (AS Trenčín - Telstar NV), 167129 Pablo Joaquin Podio (FK Železiarne Podbrezová - Fastav Zlín), 170423 Ernest Mabouka Masoussi (MŠK Žilina - Maccabi Haifa FC), 170690 Chigozie Emmanuel Mbah (MŠK Žilina - PFC Slavia Sofia), 168353 Tomáš Filipiak (ŠK Slovan Bratislava - Udinese Calcio), 170466 Patrik Pinte (ŠK Slovan Bratislava - Haladás Szombathely), 171166 Matúš Lorinčák (Slavoj Trebišov - 1. FC Lokomotive Lipsko, 171048 Bojan Brać (FK Dukla Banská Bystrica - FC Radnički Niš), 171884 Seydouba Guinée Soumah (ŠK Slovan Bratislava - Partizán Belehrad), 170968 Ladislav Szöcs (MŠK Thermál Veľký - Gyirmot FC), 170960 Peter Varga (FK Senica - Gyirmot FC), 171159 Ondřej Šašinka (FK Senica - FC Baník Ostrava), 172332 Ondřej Mačuga (FC ViOn - FC Slovan Liberec, 170106 Ľubomír Korijkov (FC Lokomotíva Košice - Berliner AK 07), 172684 Adam Pajer (FK Senica - FK Mladá Boleslav), 172628 Vladislav Ignatenko (MFK Zemplín Michalovce - FC Lokomotiv Moskva), 174096 Younes Laouzai (MFK Topvar Topoľčany - FC International Lipsko), 173945 Adam Jakubech (FC Spartak Trnava - LOSC Lille), 172429 Tomás Faragó (FC Okoličná na Ostrove - Dorogi FC), 173153 Jakub Rolinc (1. FC Tatran Prešov - Radomiak Radom), 174280 Edson Aleyandro Tortolero Toro (MŠK Žilina - CD Centenario Panama), 174356 Mikael Dikobo (MFK Lokomotíva Zvolen - Peterhead FC), 175346 Gergö Kocsis (FK DAC 1904 - Diósgyör FC), 175462 Horia Alexandru Crisan (ŠK Novohrad Lučenec - CS Sportul Snagov), 174817 Jean Claude Iranzi (MFK Topvar Topoľčany - Zesco United FC), 175602 Robert Ndip Tambe (FC Spartak Trnava - Adana Demirspor), 175341 Dominik Sandal (FK DAC 1904 - Gyirmot FC), 176163 Erik Bašista (FK Senica - 1. FC Nürnberg), 176474 Bojan Letić (MŠK Žilina - MFK Karviná), 176566 Milovan Kapor (FC ViOn - Hapoel Hadera), 175854 János Szépe, 175851 Kevin Zsigmond (FK DAC 1904 - MTE), 177570 Darko Tofiloski (FK DAC 1904 - Alashkert FC), 177462 Pavol Šafranko (FK DAC 1904 - Aalborg BK), 175946 Alekos Alekov (FK Poprad - Ayia Napa FC), 178245 Udochukwu Nwoko (MFK Topvar Topoľčany - Meapenissou FC), 178313 Denis Vavro (MŠK Žilina - FC Kopenhagen), 179655 Lesley De Sa (ŠK Slovan Bratislava - FC Oss), 177936 Emir Halilović (FC Spartak Trnava - FC BW Linz), 179212 Šimon Kozák (FC Spartak Trnava - Southampton FC, Karol Csontó), 181657 Shotaro Hattori (MŠK Rimavská Sobota - Ibriklub), 181800 Loic Gagnon (FC Spartak Trnava - CS Sportul Snagov), 160531 Peter Kavka (FC Graffin Vlašim - MFK Zemplín Michalovce), 160543 Eligius Jankauskas (FC Suduva - MŠK Žilina), 160535 Filip Serečin (FC Shakhter - MFK Zemplín Michalovce), 160687 MacDonald Ngwa Niba (North Toronto Soccer Club - FC Nitra), 155708 Martin Vlček (Mosta FC - AS Trenčín), 160880 Giorgii Beridze (KAA Gent - AS Trenčín), 160521 Lukáš Hroššo (FK Dukla Praha - FC Nitra), 161280 Cornelis Ubbink (FC Shakhter - AS Trenčín), 161501 Lubomír Šatka (Newcastle United FC - FK DAC 1904), 161586 Ondřej Šašinka (FC Baník Ostrava - FK Senica), 161450 Hamza Čataković (FK Sarajevo - AS Trenčín), 161419 Tomáš Brigant (FC Zbrojovka Brno - FK Senica), 161892 Esmerald Aluku (FC Lapraka - FK DAC 1904), 161556 Viktor Miklós (Csegledi VSE - FK Senica), 162069 Ramil Shejdaev (Trabzonspor - MFK Žilina), 162157 Jozef Kaplan (Hougang Uneted FC - FK Poprad), 161423 Adam Pajer (FC Mladá Boleslav - FK Senica), 161409 Ivan Cíferský (FC MAS Táborsko - FC Spartak Trnava), 161779 Antonio Mance (NK Domžale - AS Trenčín), 162001 Leonel Adrian Auban 162004 Peterson Da Cruz, 162006 Alan Gelhorn Fialho, 162007 Marlon Freitas, 162003 Levi Rodrigues Dos Santos, 162005 Lucas Dos Santos, 162369 Willian Henrique Dos Santos, 162366 Estevao Samuel Valensio, 178728 Bernardo Lacedra Martins, 180144 Wisney Junio Carvalho  (Fluminense FC - FC ŠTK Šamorín), 162506 Stanislav Šesták (Ferencvárosi TC - FK Poprad), 162830 Duje Medak (NK Neretvanac Opuzen - FK Poprad), 160667 Jakub Šašinka (FC Baník Ostrava - FK Poprad), 162977 Kerlon Moura Souza (Villanova AC - FC Spartak Trnava), 162712 Robert Vittek (DVSC - ŠK Slovan Bratislava), 162371 Keston Antony Julien (San Juan Jabloteh - AS Trenčín), 162662 Abdul Musa Zubairu - AS Trenčín), 162664 Usman Adekunle Issa (GBS Football Academy - AS Trenčín), 163297 Luka Pejović (NK Lucko - FK Železiarne Podbrezová), 163143 Valerii Sad (Skala Morschin - Partizán Bardejov), 163311 Uroš Damnjanović (FK Partizan - ŠK Slovan Bratislava), 163072 Jakub Hric (SK Dynamo České Budějovice - FK Poprad), 163404 Ondřej Machuča (FC Slovan Liberec - FC ViOn), 163443 Branko Bajić (FK Cukarički - FK DAC 1904), 163213 Efrem Vartanian, 63212 Sergej Bugriev, 163215 Mikhail Ponomarenko,  (FC Zenit St. Peterburg - FC VSS Košice), 163973 Bence Mervó (Slask Wroclaw - FC DAC 1904), 166382 Filip Hološko (Sydney FC - ŠK Slovan Bratislava), 166521 Vakhtang Tchanturishvili (PFC Oleksandria - FC Spartak Trnava), 166929 Nermin Haskić (Podbekidzie Bielko - MŠK Žilina), 167143 Achraf El Mahdioui (ADO Den Haag - AS Trenčín), 167077 Marvin Egho (SV Ried - FC Spartak Trnava), 167109 Kristi Qose (FC PAOK Thesaloniki - MFK Ružomberok), 167299 Rabiu Ibrahim (KAA Gent - ŠK Slovan Bratislava), 167226 Yasin Pehlivan (FC BR Salzburg - FC Spartak Myjava), 168253 Slavko Lukić (KS Flamurtari Vlore - FC Spartak Trnava), 169741 Renan De Oliveira, 169745 Roberto Baggio Da Costa, 170022 Everton Paixao Da Silva ( (EC Sao Bernardo - FC ViOn), 168789 Miloš Nikolić (1. FK Příbram - FC ViOn), 167847 Lukáš Čmelik (Piast Gliwice - MŠK Žilina), 168854 Martin Dobrotka (FK Baník Sokolov - FC ViOn), 169438 Štefan Pekár (FC Baník Ostrava - FC Spartak Trnava), 170363 Tomáš Brigant (FC Zbrojovka Brno - FC Spartak Trnava), 169776 Aliaksandr Sviarchynski (FC Isloch - MFK Zemplín Michalovce), 171767 Miroslav Božok (Arka Gdynia - MFK Zemplín Michalovce), 171776 Dominik Smékal (FC Baník Ostrava - FK Senica), 171507 Jurij Medvedev (FC Viktoria Plzeň - FK Senica), 171499 Ľubomír Urgela (MFK Karviná - FC ViOn), 171726 Jakub Wiezik (ZFC Meuzelwitz - 1. FC Tatran Prešov), 172049 Lukáš Droppa (Bandirmaspor - ŠK Slovan Bratislava), 169343 José Carrilho Mancilla (UD Logroňes - MFK Zemplín Michalovce), 170954 Ján Staško (FC Baník Ostrava - Partizán Bardejov), 172423 Vahan Bichakhchyan (FC Shirak - MŠK Žilina), 172946 Kristijan Kushta (FC PAOK Thessaloniki - MFK Zemplím Michalovce), 173039 Nikolas Včelka (FC Vysočina Jihlava - MFK Lokomotíva Zvolen), 173010 András Lénárt (Videoton - FK DAC 1904), 174032 Adamantios Chouchoumis (Panathinaikos FC - ŠK Slovan Bratislava), 174349 Marian Jarabica (KS Energetyk Rybnik - FK Senica), 174451 Vasil Bozhikov (Kasimpasa SK -  ŠK Slovan Bratislava), 174970 Sebastian Szczepanski (FKS Stal Mielec - Partizán Bardejov), 174736 Peter Jánošík (Polonia Bytom - MFK Skalica), 175127 Denis Duga (FC Graffin Vlašim - FK Senica), 183564 Amir Benzhimon (FC Ashdod - FK Senica), 175522 Zsolt Kalmár (RB Leipzig - FK DAC 1904), 176067 Richard Čiernik (FK Pardubice - AS Trenčín), 176258 Štefan Bogdanovský (FC Rabotnički - FC Spartak Trnava), 176435 Patrik Dziak (MFK Karviná - 177123 Weriton Luiz Gutierre (CS Tubarao - FK Železiarne Podbrezová), 177649 Tomáš Malec (LASK Linz - FC DAC 1904), 179013 Reuben Acquah (LASK Linz - FC DAC 1904), 179972 Martin Chudý (FK Teplice - FC Spartak Trnava), 179970 Ján Vlasko (Zaglebie Lubin - FC Spartak Trnava), 180089 Jaroslav Machovec (Tysky Sport - FC Nitra), 180056 Sadan Sulley (Legia Waršava - MFK Zemplín Michalovce), 180177 Hans Nunoo Sarpei (VfB Stuttgart - FK Senica), 180213 Cesar Rodolfo Camarena (Chorrillo FC - FK DAC 1904), 180217 Museffiu Alasunkanmi Ashiru (FC Zbrojovka Brno - FK DAC 1904), 180243 Dawid Szymonowicz (Jagielonia Bialystok - FC ViOn), 180095 Lazar Krneta (RFK Grafičar Beograd - FC Spartak Trnava),180319 Yurii Bodnar (FC Karpaty Lviv - MFK Zemplín Michalovce), 180272 Azango Elayo Phillip, 182304 Ejike Okoh (GBS Football Academy - AS Trenčín), 180252 Boris Cmilianić (SD Huesca – ŠK Slovan Bratislava), 182501 Artur Pikk (FC Bate Borisov - MFK Ružomberok), 183187 Lukáš Lupták (1. FK Příbram - FK Senica), 170098 Zoltán Ágh (FC STK Šamorín - Soproni VSE), 170067 Ján Mucha (ŠK Slovan Bratislava - Nieciecza), 169806 Robert Jano (FC Lokomotíva Košice - Gyirmot SE), 169001 Peter Rengel (ŠK 1923 Gabčíkovo - Gyirmot FC).

Všetky platné predpisy (poriadky,  organizačné pokyny, smernice a iné predpisy) SFZ sú verejne prístupné na http://www.futbalsfz.sk/sfz-legislativa.