V poslednom zápase na turnaji v Srbsku tesná prehra 16-ky s Ruskom

Štvrtok, 4.6.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 17.10.2017 16:21

STARA ZAGORA (SFZ) - V treťom stretnutí na turnaji Miljana Miljaniča v Srbsku podľahli zverenci trénera Hudeca Rusku 0:1

Po prehre so Srbskom (1:2) a remíze 1:1 s Chorvátskom nestačila slovenská šestnástka na turnaji Miljana Miljaniča rovesníkom z Ruska a s turnajm sa rozlúčila tesnou prehrou 0:1. Vítazný gól súpera dosiahol v 64. minúte Zacharov.

Rusko U16 - Slovensko U16  1:0 (0:0)

Gól: 64. Zacharov
ŽK: 65. Kurašov - 49. Červeňák

SLOVENSKO U16: Valach - Kočík, Vaško, Červeňák, Kozlovský (41. Špiriak) - Kudlička (41. Bednár), Beďaťš - Tomič ( 71. Grešák), Brenkus (69. Boženík), Rymarenko (41. Németh) - Kružliak (41. Almási)

Ladislav Hudec (tréner SR 16): "Odohrali sme dobrý zápas, samozrejme, keď nedáme gól, nemôžeme zvíťaziť. S Rusmi sme po celý zápas držali tempo, nepustili sme ich do vyloženej šance. V druhom polčase sme zvýšili tlak, nastrelili sme brvno. Zahodili sme 1000% šancu, kde sme nedokázali z kroku dotlačiť loptu do brány. Po rohovom kope sme následne dostali gól. Našim najväčším problémom je ofenzíva, kde nedokážeme streliť gól. Na tom bude treba najviac pracovať. Turnaj nám ukázal na čom musíme stavať, pretože os mužstva je dobrá. Len musíme hľadať a dopĺňať kvalitu smerom do ofenzívy. Celkovo výborný turnaj s futbalovými krajinami. Mrzí nás, že sme neskončili lepšie, ale berieme to ako prípravu a k tomu nám tento turnaj poslúžil."