Sobota, 8.2.2014 23:00 | Posledná aktualizácia 23.10.2017 10:07

LA MANGA (SFZ) - V poslednom zápase na turnaji v španielskej La Mange prehrala slovnská sedemnástka s rovesníkmi z Turecka 1:4

V poslednom zápase na medzinárodnom mládežníckom turnaji v La Mange prehrala slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov s Tureckom vysoko 1:4. Aj v tomto stretnutí inkasovali zverenci trénera Ladislava Pecka v úvode stretnutia ako prví. V 13. minúte sa presadil Yilmaz, pred odchodom do kabín pridal druhý gól súpera Aktay. Slováci znižovali v 78. minúte za stavu 0:4, z pokutového kopu skóroval stredopoliar MŠK Žilina, Adrián Kopičár.

Slovensko "17" - Turecko "17"  1:4  (0:2)

Góly: 78. Kopičár (11m) - 13. Yilmaz, 40.+ Aktay, 48. Gulcan, 59. Ersoy
ŽK: Vatansever (Turecko)
R: Nielsen (Dánsko) - Hansen (Nórsko), Nyberg (Švédsko)

SLOVENSKO "17": Jakubech - Ďurek (30. Szalay), Kolesár, Janočko (50. Pobijak), Kopičár - Chromek, Vitek (30. Kubrický), Sandal, Vajs (23. Bavoľár) - Kondrlík (41. Mráz), Gorelčík (62. Štefanec)

TURECKO "17": Adiyaman - Polat (65. Celik), Ersoy, Emre Unver (65. Subasi), Ciloglu (41. Gulcan) - Incedere, Aydogan, Karakoc (41. Barlasar), Vatansever (54. Ozkan), Yilmaz - Aktay (54. Kose)