angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Vo Viľňuse sektor hostí vypredaný

15. Máj 2017

BRATISLAVA (SFZ) – Sektor hostí na štadióne LFF vo Viľňuse na zápas Litva – Slovensko v kvalifikácii MS 2018, ktorý sa hrá 10. júna o 20:45, je vypredaný.
Momentálny domovský stánok, na ktorom hrá litovská reprezentácia svoje domáce medzištátne zápasy, má oficiálnu kapacitu 5067 miest.
Litovský zväz plánuje rekonštrukciou zvýšiť počet miest
na štadióne LFF na 8000, v prechodnej fáze však bolo potrebné kapacitu znižiť a tak sa zmenšil aj sektor hostí. SFZ tak dostal pre slovenských fanúšikov k dispozícii necelých 200 kusov vstupeniek, ktoré sa rýchlo vypredali.
Zväz už vzhľadom na uvedené nemá možnosť zabezpečiť prípadným ďalším záujemcom vstupenky na kvalifikačný zápas vo Viľnuse.
“Veľmi nás to mrzí, organizátor zápasu nám však oznámil, že sektor pre fanúšikov hostí jednoducho z bezpečnostných dôvodov nemôže zväčšiť,” povedala Iveta Bittnerová, ticketingová manažérka SFZ.