angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Vstupenky do Glasgowa na Škótsko – Slovensko

02. August 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Od utorka 1. augusta 12:00 je spustený predaj vstupeniek pre verejnosť na kvalifikačný zápas MS 2018 Škótsko – Slovensko v Glasgowe.

Hrá sa 5. októbra 2017 o 19:45 miestneho času (20:45 SELČ) na štadióne Hampden Park. Škótska futbalová asociácia vyčlenila pre slovenských fanúšíkov sektor hostí (A1 - A7) s kapacitou 4700 miest.

Predaj vstupeniek cez online nie je možný.
Cena vstupenky: 35€

Súčasťou objednávkového formulára musí byť aj formulár s údajmi držiteľov vstupeniek, s povinným vyplnením kolonky meno, priezvisko, adresa a dátum narodenia. Bez týchto údajov nebude možné vstupenky prevziať.

Objednávať je možné do 15. septembra, po tomto termíne budú nezakúpené vstupenky vrátené organizátorovi zápasu, škótskej FA, a vstupenky už nebude možné zakúpiť.

Prílohy
Údaje držiteľov vstupeniek
Objednávkový formulár