angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Vstupenky na zápas s Maltou možno objednávať do 17.3.

14. Február 2017

Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom slovenskej futbalovej reprezentácie, že na zápas kvalifikácie MS 2018

MALTA - SLOVENSKO (26.3.2017 o 20:45, národný štadión Ta'Qali)

bude mať k dispozícii výhradne iba vstupenky 2. kategórie do sektora hostí (West Stand Side A) v jednotkovej cene 25 EUR. Celková kapacita sektoru je 1502 miest.

Vstupenky je možné si objednávať prostredníctvom objednávkového formulára a to najneskôr do 17.3. Na základe informácie od futbalového zväzu Malty je potrebné pri objednávaní vstupeniek uviesť u každého držiteľa vstupenky jeho meno, priezvisko a číslo občianskeho preukazu / pasu (tabuľka na vyplnenie údajov je na druhom zošite v objednávkovom formulári pod názvom MLT_ÚDAJE). Po 17.3. už nebude možné vstupenky objednať a nepredaná kvóta bude vrátená futbalovému zväzu Malty. Vstupenky budú distribuované v priebehu marca.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť emailovú adresu vstupenky@futbalsfz.sk

Objednávkový formulár - vstupenky Malta