Ženská 15-ka podľahla Česku 1:2

Utorok, 27.10.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 30.10.2017 15:50

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných stretnutí podľahol najmladší ženský výber rovesníčkam z Českej republiky 1:2.

Reprezentačná 15-ka žien (ročník 2001) má za sebou premiérové vystúpenie na medzinárodnej scéne. V súboji s Českou republikou sa ujal výber trénera Branislava Petroviča vedenia v 7. minúte po góle útočníčky Kristíny Panákovej, v druhom polčase však po dvoch inkasovaných góloch o víťazstvo prišiel.

Odvetný duel je na programe zajtra (29.10.) o 12:00 v Uherskom Brode.

Slovensko WU15 - Česko WU15 1:2 (1:0)

Gól SR: 7. Panáková - 61., 69 (z 11m)

SLOVENSKO WU15: Beťková - Kovalíková, Kratochvílová, Dianišková, Mačugová (69. Kníšová), Žemeryová (C) (47. Tejová), Niňajová (33. Semanová, 58. Harvilová), Pátková, Panáková, Srnková, Harnuboglu (47. Jarošová)