Ženská 19-ka deklasovala na turnaji UEFA Development Čiernu Horu 6:0

Sobota, 1.8.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 30.9.2017 15:32

STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenkyne trénera Petroviča vyhrali aj v druhom zápase na turnaji Development UEFA. Čiernu Horu zdolali vysoko 6:0

Po včerajšom víťazstve nad domácim Srbskom (4:2), zdolala slovenská devätnástka Čiernu Horu 6:0. Skóre otvorila už v 1. minúte stredopoliarka Monika Havranová a tá istá hráčka pridala v 10. minúte aj druhý gól. Ďalšou dvojgólovou hráčkou bola Klaudia Fabová, skórovala v 37. a v 42. minúte, piaty a šiesty gól nášho tímu si pripísala Mária Mikolajová. V poslednom vystúpení na turnaji nastúpia Slovenky v utorok (4.8.) o 10:00 proti tímu Slovinska.

Slovensko - Čierna Hora 6:0 (3:0)

Góly: 1., 10. Havranová, 37., 42. Fabová, 44., 79. Mikolajová

SLOVENSKO WU19: Chládeková - Čeriová (35. Polláková), Kulová, Šurnovská (76. Roháčová), Fabová, Tóthová (70. Mazurová), Gmitterová (60. Galarovičová), Moťovská, Mikolajová, Havranová, Sluková