angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Ženská devätnástka v odvete s Tureckom 1:1

05. August 2017

DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) – V odvetvon prípravnom stretnutí remizovala slovenská ženská devätnástka s tureckými rovesníčkami 1:1.
Aj tento zápas, rovnako ako prvý – v ňom Slovensko vyhralo 3:1 – sa hral vo veľkej horúčave. Tréner Petrovič dal priestor ďalším hráčkam z kádra. Oba góly padli z pokutových kopov, naše dievčatá museli doháňať náskok súperiek z I. polčasu.

Hlas po zápase
Branislav Petrovič (tréner SR WU19):
“Diametrálne odlišný zápas ako ten prvý, únava bola zjavná na oboch družstvách. Nevychádzali nám prihrávky, logicky sme si nevedeli vypracovať šance. Neviem, či v tom bolo aj podcenenie, ale výkon nebol dobrý, s výnimkou krajných obránkyň Lukáčovej a Mrázikovej, ktoré šli naplno, ostatné hráčky neukázali ani spolovice to, čo vedia. Popravde, k remíze nám pomohlo aj šťastie. Takže nie, s týmto výkonom som spokojný nebol.“

Slovensko WU19 – Turecko WU19 1:1 (0:1)
G:
60. z 11 m Mikolajová – 36. z 11 m Ece.
ŽK: Šurnovská, Gmitterová.
R: Ruc – Lauer, Martinkovič (všetci Slovensko) - 30 divákov.
Slovensko 19: Mochnacká – Lukáčová, Kopčová, Panáková (46. Lemešová), Mráziková - Bogorová (46. Žemberyová), Gmitterová, - Čermáková, Šurnovská, Mikolajová – Bieliková (61. Šedivá).