Ženská devätnástka zdolala Slovinsko 3:0

Streda, 9.7.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 11.10.2017 13:21

BELTINCI (SFZ) - V záverečnom stretnutí na turnaji UEFA Development Tournament v Slovinsku zdolali zverenky trénera Petroviča domáce Slovinky 3:0

Po prehre s Maďarskom 0:2 a presvedčivom víťazstve 6:0 nad Kazachstanom, sa zverenky trénera Petroviča rozlúčili s účinkovaním na UEFA Development Tournament v Slovinsku víťazstvom 3:0 nad domácim tímom. Do vedenia sa dostalo naše družstvo v 26. minúte zásluhou obrankyne ŠKF VIX Žilina Stanislavy Líškovej. V druhom polčase víťazstvo poistili striedajúca Martina Švecová a v 62. minúte z pokutového kopu Stephanie Deszátová.

Víťazstvom 3:0 si naše dievčatá zabezpečili v konečnom účtovaní minimálne druhú priečku, o konečnom umiestnení definitívne rozhodne výsledok posledného zápasu turnaja, Kazachstan - Maďarsko.

Slovinsko WU19 - Slovensko WU 19 0:3 (0:1)

Góly: 26. Líšková, 56. Švecová, 62. Líšková (11m)

SR WU19: Chládeková (41- Póňová) - Kulová (48. Juríková), Deszátová, Moťovská, Szalaiová - Miháliková (59. Vojteková) - Mazurová, Chrenková (41. Čahojová), Líšková (73. Tóthová), Lukčíková (32. Maslová) - Kristeková (41. Švecová)