angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

ŽENY A: Nominácia nového trénera Hucka na Women's Cup 2018 na Cypre

20. Február 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner žien Ivan Hucko nominoval  22-členný káder na medzinárodný turnaj na Cypre.

Galéria

Reprezentačnú premiéru Ivana Hucka na lavičke ženskej futbalovej reprezentácie zaobstarajú tri stretnutia v rámci medzinárodného turnaja reprezentačných výberov Women's Cup 2018 na Cypre. Naše dievčatá sa postupne stretnú s Juhoafrickou republikou, KĽDR a Maďarskom.

PROGRAM ZÁPASOV:

28.02.2018 Juhoafrická republika - Slovensko (13:00, Paralimni)
02.03.2018 KĽDR - Slovensko (13:00, Paralimni)
05.03.2018 Maďarsko - Slovensko (18:00, Paralimni)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária KORENČIOVÁ (SC Freiburg)
Lucia EL DAHAIBIOVÁ (SKN St. Pölten)
Patrícia CHLÁDEKOVÁ (1. FC Saarbrücken)

HRÁČKY
Jana VOJTEKOVÁ (SC Sand)
Lucia HARŠANYOVÁ (MSV Duisburg)
Dominika ŠKORVÁNKOVÁ (Bayern Mníchov)
Lucia ŠUŠKOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Patrícia HMÍROVÁ (Czarni Sosnowiec)
Stanislava LÍŠKOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Patrícia FISCHEROVÁ (Czarni Sosnowiec)
Petra ZDECHOVANOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Andrea HORVÁTHOVÁ (Czarni Sosnowiec)
Alexandra BÍRÓOVÁ (SKN St. Pölten)
Klaudia FABOVÁ (1. FC Slovácko)
Ľudmila MAŤAVKOVÁ (1. FC Slovácko)
Kristína KOŠÍKOVÁ (Dukla Praha)
Diana BARTOVIČOVÁ (SK Slavia Praha)
Terézia KOVAĽOVÁ (Slovan Liberec)
Valentína ŠUŠOLOVÁ (Slovan Liberec)
Martina ŠURNOVSKÁ (ŠK Slovan Bratislava)
Mária MIKOLAJOVÁ (Partizán Bardejov)
Monika HAVRANOVÁ (Partizán Bardejov)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Veronika MATÚŠKOVÁ (Slovan Bratislava)
Dominika REZEKOVÁ (Slovan Bratislava)

HRÁČKY
Monika BYTČÁNKOVÁ (Slovan Bratislava)
Alexandra HOLLÁ (Slovan Bratislava)
Adriana BRIŠŠOVÁ (SLC Banská Bystrica)
Terézia MIHÁLIKOVÁ (SLC Banská Bystrica)
Katarína KOŠLABOVÁ (FC Nitra)
Dominika KOLENIČKOVÁ (FC Nitra)
Veronika SLUKOVÁ (ŠKF VIX Žilina)
Veronika JANČOVÁ (ŠKF VIX Žilina)
Denisa MRÁZIKOVÁ (ŠKF VIX Žilina)
Michaela MOŤOVSKÁ (AC Sparta Praha)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Ivan Hucko
Asistent trénera: Peter Kopúň
Kondičný tréner: Michal Hulej
Tréner brankárok: Dušan Molčan
Lekár: Lucia Knappková
Masér: Jindřich Ditrich
Fyzioterapeut: Jaroslav Holub
Technická vedúca: Lenka Gazdíková