angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Zreľák: Čaká ma operácia v Mníchove

12. September 2017

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Kapitán našej úspešnej 21-ky, ktorá sa skvelými výkonmi prezentovala na ME v Poľsku, má poriadnu smolu.  Adam Zreľák, momentálne hráč 1. FC Norimberg, totiž opäť utrpel zlomeninu predpriehlavkovej kosti, tentoraz na pravej nohe.

Galéria

Niečo podobné ho postihlo ešte v drese Jablonca tesne pred ME v Poľsku. Adam sa však stihol dať dokopy, na šampionáte nechýbal a v úlohe kapitána viedol náš reprezentačný tím do 21 rokov. 
Aj tentoraz verí, že sa z nepríjemného zranenia dostane rýchlo. 
Stalo sa v nedeľu, v rámci záverečného tréningu tímu pred pondelkovým zápasom druhej najvyššej nemeckej súťaže 1. FC Norimberg - FC St. Pauli. “Pri súboji mi spoluhráč skočil mi na nohu, ja som sa chcel otočiť, v tom mi prasklo v pravej nohe. Výsledok  mám zase zlomený metatars, ale tentoraz na inej nohe. Dnes ma čaká operácia v Mníchove, zavedú mi do kosti skrutku,” povzdychol si Adam.

V novom tíme 1.FC Norimberg, kam prestúpil počas leta, sa už začal udomácňovať.  Za nemecký tím nastúpil 23-ročný útočník v dvoch ligových zápasoch. “Už s tým nič neurobím... Podľa všetkého by som mal byť za osem týždňov späť na ihrisku. Som mladý a vrátim sa silnejší. A k tým mojim zlomeninám iba dodám, že nemám slabé kostí, iba jednoducho smolu,” dodal Adam, ktorému želáme skorý návrat na trávnik.