17-ka podľahla Nórsku 1:2

Utorok, 4.2.2014 23:00 | Posledná aktualizácia 23.10.2017 10:10

LA MANGA (SFZ) - Na medzinárodnom turnaji v Španielsku podľahli zverenci trénera Ladislava Pecka rovesníkov z Nórska 1:2

V úvodnom zápase na medzinárodnom mládežníckom turnaji v La Mange prehrala slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov s Nórskom 1:2. Súper sa dostal ešte do prestávky do dvojgólového vedenia po dvoch presných zásahoch Lorentzena, slovenskí mládežníci dokázali skorigovať výsledok v druhom polčase gólom Mráza z pokutového kopu.

Nórsko "17" - Slovensko "17"  2:1  (2:0)

Góly: 23., 34. Lorentzen - 73. Mráz (11m)
ŽK: Thomassen, Ovlien - Kubrický
R: Pavlovic (Švédsko) - Nyberg (Švédsko), Atabay (Turecko)

NÓRSKO "17": Wichne - Uldal, Begby, Ovlien, Totland (74. Sigurdsen), Gjestrom (41. Skagestad), Lorentzen (41. Bjordal), Svendsen (41. Krostoffersen), Samuelson, Haugan (71. Steiring), Thomassen

SLOVENSKO "17": A. Jakubech – Štefanec (41. Vajs), Kubrický (27. Szalay), Kolesár, Janočko, Gorelčík, Kopičár (67. Sandal), Vitek, Kondrlík (57. S. Mráz), Chromek, Ďurek