BFZ – Víťazom XXII. ročníka Attract Kerobaj Cupu výber Brna

Posledná aktualizácia 04.2.2020 16:58

autor: BFZ, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Víťazom výborne obsadeného XXII. ročníka medzinárodného turnaja Attract Kerobaj Cup 2020 pre tímy v kategórii U11 sa stal výber MěFS Brno.
Organizátori - Bratislavský futbalový zväz, magistrát hlavného mesta Bratislava a firma Attract Kerobaj, ktorá prepožičala turnaju meno – zabezpečili solídnu výkonostnú kvalitu tímov a výbornú spoločenskú úroveň podujatia. Popri slovenských účastníkoch si zahrali aj tímy z Moravy a Maďarska.
“Je dobré, že takýto turnaj existuje , želajme si, nech aj ďalšie ročníky majú takú dobrú úroveň,“ vyjadril sa tréner finalistu výberu ObFZ Bratislava -mesto Milan Adámek.
Medzi účastníkmi bol aj výnimočný predseda komisie mládeže ObFZ Bratislava-vidiek Ivan Konečný, ktorý nevynechal ani jeden ročník tohto turnaja, rovnako ako Pavol Príkopa, dobrá duša podujatia! Prezident BFZ Juraj Jánošík si pochvaľoval dlhú dobrú tradíciu a Ladislav Jaborek, majiteľ firmy Attract Kerobaj, k účasti jeho spoločnosti pri organizícii turnaja povedal: “Som veľmi rád, že spoločne s predsedom BFZ Jurajom Jánošíkom sme sa rozhodli potiahnuť tento turnaj minimálne do naplnenia štvrťstoročia jeho existencie. V tomto ročníku sme sa sústredili na oblastné a regionálne zväzy, preto sme tentoraz nepozvali víťaza predchádzajúcich dvoch ročníkov MTK Budapešť. Uchvátila ma výborná kulisa a fakt, ako, turnaj pomáha nadväzovať nové kamarátstva medzi športovcami.“ 

O UMIESTNENIE

O 7. MIESTO: OFS Brno-venkov – Györ-Moson-Sopron 3:5. 

O 5. MIESTO: Dunajská Streda – ObFZ Trnava 0:3.

O 3. MIESTO: ObFZ Bratislava-vidiek - ObFZ Topoľčany 4:2 

FINÁLE: ObFZ Bratislava-mesto – MěFS Brno 1:3

INDIVIDUÁLNE CENY

NAJLEPŠÍ BRANKÁR: Kristóf Lipták (ObFZ Dunajská Streda)

NAJLEPŠÍ HRÁČ: Filip Maderič (OBFZ Bratislava-mesto)

NAJLEPŠÍ STRELEC: András Steszli (Györ-Moson-Sopron) 11 gólov  


BFZ
Značky
Autor
BFZ
Súťaž
Attract_Kerobaj cup
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.