angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR 17 - NOMINÁCIA NA MEDZIŠTÁTNY ZÁPAS S MAĎARSKOM

07. November 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 17 rokov Marek Bažík nominoval 18-členný káder na medzištátny zápas s Maďarskom.

Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 12. novembra o 17:00 v popradskom hoteli AquaCity Riverside. 

Po zverejnení nominácie došlo k vynúteným zmenám, zraneného Riga nahradil Stanislav Olejník a Rosenbergera na poslednú chvíľu spoluhráč zo Slovana Adam Tučný.

PROGRAM ZÁPASU
14.11.2018 Slovensko 17 - Maďarsko 17 (NTC Poprad, 12:00)

NOMINÁCIA

Brankári
Branislav Chudík (Slovan Bratislava)
Peter Sokol (FC Petržalka)

Obrancovia
Simon Vlasák
(FC Nitra)
Alexander Selecký (MFK Ružomberok)
Thomas Salvan (Chievo Verona)
Ľuboš Uhľár (Slovan Bratislava)
Adam Palacka (Slovan Bratislava)
Richard Piliar (DAC 1904 Dun. Streda)

Stredopoliari
Tomáš Kubík
(MFK Ružomberok)
Martin Vyletel (FK Senica)
Marcel Novák (MŠK Žilina)
Martin Gomola (MŠK Žilina)
Tomáš Rigo (Slavia Praha)
Matthias Leitl (Flavia Praha)
Stanislav Olejník (1. FC Tatran Prešov)

Útočníci
Matej Rosenberger (Slovan Bratislava)
Viktor Sabo (FC Nitra)
Filip Buchel (FK Senica)
Matúš Repa (Atalanta BC)
Adam Tučný (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI

Brankári
Tomáš Frühwald
(FC Nitra)
Michal Kukučka (AS Trenčín)

Obrancovia
Patrik Leitner
(MŠK Žilina)
Dominik Javorček (MŠK Žilina)
Juraj Lacko (Slovan Bratislava)
Michal Polčic (Slovan Bratislava)

Stredopoliari
Sebastián Prášek
(MŠK Žilina)
Andrej Pekár (FC Nitra)
Tobias Raffay (FK Železiarne Podbrezová)
Victor Pueyo Šiška (UFB Jabac i Terrassa)

Útočníci
Filip Škrteľ
(MŠK Žilina)
Jakub Sova (MFK Zemplín Michalovce)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Marek Bažík
Asistent trénera: Pavol Mlynár
Tréner brankárov: Tomáš Čechovič
Kondičný tréner: Michal Lacena
Technický vedúci: Lukáš Benedik
Fyzioterapeut: Lukáš Kováčik
Lekár: Július Karácsony