„Dvadsaťjednotka” prehrala s Lokomotivom Taškent 0:2

Piatok, 27.5.2016 14:44 | Posledná aktualizácia 2.6.2016 10:22

DUBAJ (SFZ/JÁN GERZANIČ) – V druhom zápase počas tréningového kempu v SAE nestačila slovenská „dvadsaťjednotka“ na Lokomotiv Taškent a prehrala 0:2.

SLOVENSKO „21“ - LOKOMOTIV TAŠKENT 0:2 (0:0)

Slováci v pozmenenej zostave, keď chcel tréner dať príležitosť všetkým hráčom, ktorých do Emirátov zobral, mali dianie v rukách, ale len po súperovu šestnástku. Koncovka bola problémom, do prestávky však nevyužili čisté šance Brigant a Vestenický, keď sme v II. polčase dvakrát inkasovali po chybách, mali remízu na kopačkách Mazáň a Škriniar, ale brána uzbeckého súpera bola zakliata. Hoci mal Hapalov tím stálu prevahu, napokon prehral na nulu.

Slovensko „21“: Hruška – Šatka (67. Chvátal), Kružliak (46. Skovajsa), Škriniar, Mazáň - Huk, Lobotka, Chrien (46. Opatovský) - Kosorin (46. Kovaľ), Brigant (67.Duga), Vestenický (67.Sabler)

Pavel HAPAL, tréner SR 21: ”S výkonom som celkom spokojný, ale nie s výsledkom. Odohrali sme lepší zápas, ako predtým proti Jeonbuku, ale nedokázali sme premeniť vypracované šanca, naopak, po dvoch našich chybách sme dostali góly. V zostave dostali priestor aj tí hráči, ktorí nenastúpili v prvom zápase a napriek prehre nám ich vystúpenie niečo napovedalo. Som spokojný s prístupom hráčov v obidvoch stretnutiach a nahlas hovorím, že cieľom tohto tréningového kempu neboli výsledky...”