Futbalový kalendár na týždeň 17.-23.9.2018

utorok, 18.09.2018
|
Posledná aktualizácia 19.9.2018 00:25

PONDELOK 17.9.2018

UTOROK 18.9.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 16 – Čierna Hora 16 (prípravný zápas, 16:30, Senec)
Portugalsko WU 19 – SR WU19 (prípravný zápas, 19:00, Tocha)

STREDA 19.9.2018

SLOVNAFT CUP - 4. kolo
TJ Tatran Chlebnice - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:00)

ŠTVRTOK 20.9.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 16 – Čierna Hora 16 (prípravný zápas, 11:00, Senec)
Portugalsko WU 19 – SR WU19 (prípravný zápas, 12:00, Tocha)

EURÓPSKA LIGA - skupinová fáza 1. kolo
FC Spartak Trnava - Anderlech Brusel (21:00)

PIATOK 21.9.2018

2. LIGA – 10. KOLO
FC Lokomotíva Košice - FC ŠTK 1914 Šamorín (15:30)
MFK Dukla Banská Bystrica -  MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)
ŠK Odeva Lipany - FC Petržalka (15:30)
FK Dubnica nad Váhom - Partizán Bardejov (15:30)
FK Poprad - FK Inter Bratislava (18:00)
MFK Skalica - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (19:00)
MŠK Žilina „B“ - KFC Komárno (10:30)
1. FC Tatran Prešov - Slavoj Trebišov (15:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 7. kolo
1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok (15:30)
FK Železiarne Podbrezová - FK Poprad (11:00)
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
FC Nitra - FK Senica (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava (11:00)
MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina (11:00)

1. LIGA ŽIEN - 5. kolo
FC Nitra - MFK Dukla Banská Bystrica (15:30)

SOBOTA 22.9.2018

FORTUNA LIGA – 9. KOLO
FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce (18:00, STV)
ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď (19:00)
MŠK Žilina -  FK Senica (19:00)
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (19:00)
MFK Ružomberok - FK Železiarne Podbrezová (19:00)

2. LIGA – 10. KOLO
ŠK Odeva Lipany - FC Petržalka (15:30)
FK Dubnica nad Váhom - Partizán Bardejov (15:30)
FK Poprad - FK Inter Bratislava (18:00)
MFK Skalica - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (19:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 7. kolo
FK Železiarne Podbrezová - FK Poprad (11:00)
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
FC Nitra - FK Senica (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 7. kolo
FK Poprad - FK Železiarne Podbrezová (11:00/13:15)
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín (11:00/13:15)
MFK Ružomberok - 1. FC Tatran Prešov (11:00/13:15)
MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce (11:00/13:15)
FK Senica - FC Nitra (11:00/13:15)
FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN - 5. kolo
MFK Ružomberok - NMŠK 1922 Bratislava (11:00)
 

NEDEĽA 23.9.2018

FORTUNA LIGA – 9. KOLO
FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava (15:00, Orange TV)

2. LIGA – 10. KOLO
MŠK Žilina „B“ - KFC Komárno (10:30)
1. FC Tatran Prešov - Slavoj Trebišov (15:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 7. kolo
MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina (11:00)

1. LIGA ŽIEN - 5. kolo
MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava (13:00)
FC Spartak Trnava - Partizán Bardejov BŠK (14:00)
Spartak Myjava - TJ Lokomotíva Košice (14:30)


Peter Zeman
Značky
keywords
kalendár sfz
Mohlo by vás zaujímať
STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 23. MÁJA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

25.5.2019 08:55

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 1.5.2019

02.5.2019 18:59

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 2.4.2019

02.4.2019 17:56

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ ZO 14. MARCA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

19.3.2019 15:56

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 12.3.2019

13.3.2019 13:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 19.2.2019

20.2.2019 11:59

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 19. FEBRUÁRA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

20.2.2019 08:16

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 15.1.2019

16.1.2019 10:25

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 7.12.2018

08.12.2018 11:24

Futbalový kalendár na týždeň 12. - 18.11.2018

12.11.2018 15:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 6.11.2018

06.11.2018 14:17

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 31. OKTÓBRA 2018 KU SPORNÝM MOMENTOM

01.11.2018 21:43

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.