www.futbalsfz.sk

Futbalový kalendár na týždeň 22.-28.10.2018

pondelok, 22.10.2018
|
Posledná aktualizácia 22.10.2018 13:50

PONDELOK 22.10.2018

INÉ:
Technický úsek SFZ organizuje v Senci Praktický seminár trénerov mládeže SFZ – „Obsah a organizácia tréningového procesu v základnej športovej príprave podľa filozofie SFZ“, ktorú SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA B/A/EYA/PRO licencie

UTOROK 23.10.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 18 - Turecko 18 (prípravný zápas, Senec, 16:00)

SLOVNAFT CUP - 5. kolo
1. FC Tatran Prešov - MŠK Žilina (14:30)

SLOVNAFT CUP - 6. kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Poprad (14:30)
FC Nitra - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Odeva Lipany (16:00)
FK Senica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19:00)

STREDA 24.10.2018

REPREZENTÁCIA
Severné  Írsko 17 - Slovensko 17 (1. kolo kvalifikácie ME 2019, Manavgat, 12:00)

SLOVNAFT CUP - 6. kolo  
FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (14:30)
MFK Skalica - AS Trenčín (14:30)

ŠTVRTOK 25.10.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 18 - Turecko 18 (prípravný zápas, Senec, 11:00)

EURÓPSKA LIGA
FC Spartak Trnava - Dinamo Záhreb (18:55)

PIATOK 26.10.2018

2. LIGA – 15. KOLO
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina „B“ (15:00)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FC ŠTK 1914 Šamorín (18:00)

SOBOTA 27.10.2018

REPREZENTÁCIA
San Maríno 17 - Slovensko 17 (1. kolo kvalifikácie ME 2019, Manavgat, 12:00)

FORTUNA LIGA – 13. KOLO
MFK Ružomberok -  AS Trenčín (13:45, Orange TV)
FK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (16:00, STV)
FK Senica -  ŠKF Sereď (17:00)
MFK Zemplín Michalovce - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17:00)
FC Nitra - MŠK Žilina (17:00, STV)

2. LIGA – 15. KOLO
FK Inter Bratislava - ŠK Odeva Lipany (13:30)
Partizán Bardejov - FC Lokomotíva Košice (13:30)
FK Dubnica nad Váhom - MFK Skalica (13:30)
MFK Dukla Banská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov (13:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 12. kolo
FK Poprad -  MŠK Žilina (11:00)
FK Senica - MFK Ružomberok (11:00)
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Železiarne Podbrezová (11:00)
FC Nitra - AS Trenčín (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 12. kolo
FK Železiarne Podbrezová -  FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
AS Trenčín - FC Nitra (11:00/13:15)
1. FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN - 9. kolo
NMŠK 1922 Bratislava - Spartak Myjava (14:00)
ŠK Slovan Bratislava - TJ Lokomotíva Košice (15:30)

INÉ:
Technický úsek SFZ organizuje v Leviciach,v spolupráci s TMK ObFZ Levice, Seminár trénerov UEFA GC licencie, ktorú SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA GC licencie

NEDEĽA 28.10.2018

FORTUNA LIGA – 13. KOLO
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble -  FC Spartak Trnava (17:00)

2. LIGA – 15. KOLO
FC Petržalka - FK Poprad (10:30)
Slavoj Trebišov - KFC Komárno (13:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 12. kolo
MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 12. kolo
MFK Ružomberok - FK Senica (14:00/16:15)

1. LIGA ŽIEN - 9. kolo
MŠK Žilina - FC Nitra  (13:00)
Partizán Bardejov BŠK - MFK Ružomberok (14:30)
FC Spartak Trnava - MFK Dukla Banská Bystrica (15:00)


Peter Zeman
Značky
Autor
Peter Zeman
keywords
Kalendár SFZ
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.