Futbalový kalendár na týždeň 24.-30.9.2018

pondelok, 24.09.2018
|
Posledná aktualizácia 24.9.2018 13:08

PONDELOK 24.9.2018

INÉ:
ÚFTS organizuje v Nitre - Medzinárodný seminár trénerov ÚFTS, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA B/A/PRO

UTOROK 25.9.2018


STREDA 26.9.2018

SLOVNAFT CUP - 4. KOLO
MFK Rusovce - MFK Skalica (15:30)
FK Slovan Most pri Bartislave - FC Spartak Trnava (16:00)
TJ Kovo Beluša - FK DAC 1904 Dunajská Streda (16:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU - dohrávky 2. kola
FC DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín (14:00)
FK Senica - ŠK Slovan Bratislava (16:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 8. kolo
1. FC Tatran Prešov -  ŠK Slovan Bratislava (10:00/12:15)

1. LIGA ŽIEN - dohrávka 4. kola
Partizán Bardejov BŠK - Spartak Myjava (10:00)

ŠTVRTOK 27.9.2018


PIATOK 28.9.2018

2. LIGA – 11. KOLO
FC ŠTK 1914 Šamorín - MŠK Žilina „B“ (15:30)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FK Poprad (19:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 8. kolo
FK Poprad - FC Spartak Trnava (15:00)

1. LIGA ŽIEN - 6. kolo
FC Nitra -  Spartak Myjava (15:00)

SOBOTA 29.9.2018

FORTUNA LIGA – 10. KOLO
ŠKF Sereď - FC Nitra (16:00, Orange Sport TV)
FC Spartak Trnava -  ŠK Slovan Bratislava (18:00, STV)
MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok (19:00)
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (19:00)
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MŠK Žilina (19:00)
FK Senica  - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19:00)

2. LIGA – 11. KOLO
KFC Komárno -  ŠK Odeva Lipany (15:30)
FK Inter Bratislava - FC Lokomotíva Košice (15:30)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - 1. FC Tatran Prešov (15:30)
Partizán Bardejov - MFK Dukla Banská Bystrica (15:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 8. kolo
MŠK Žilina - FC Nitra (11:00)
MFK Ružomberok -  MFK Zemplín Michalovce (11:00)
ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Tatran Prešov (11:00)
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 8. kolo
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica (11:00/13:15)
FC Nitra - MŠK Žilina (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok (11:00/13:15)
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová (11:00/13:15)
FC Spartak Trnava - FK Poprad (13:00/15:00)

1. LIGA ŽIEN - 6. kolo
TJ Lokomotíva Košice - FC Spartak Trnava (10:30)

NEDEĽA 30.9.2018

2. LIGA – 11. KOLO
FC Petržalka - FK Dubnica nad Váhom (10:30)
Slavoj Trebišov - MFK Skalica (15:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 8. kolo
FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00)

1. LIGA ŽIEN - 6. kolo
MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava (10:00)
MFK Ružomberok - MŠK Žilina (11:00)
Partizán Bardejov BŠK - NMŠK 1922 Bratislava (13:00)


Peter Zeman
Značky
keywords
kalendár sfz
Mohlo by vás zaujímať
STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 23. MÁJA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

25.5.2019 08:55

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 1.5.2019

02.5.2019 18:59

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 2.4.2019

02.4.2019 17:56

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ ZO 14. MARCA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

19.3.2019 15:56

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 12.3.2019

13.3.2019 13:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 19.2.2019

20.2.2019 11:59

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 19. FEBRUÁRA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

20.2.2019 08:16

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 15.1.2019

16.1.2019 10:25

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 7.12.2018

08.12.2018 11:24

Futbalový kalendár na týždeň 12. - 18.11.2018

12.11.2018 15:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 6.11.2018

06.11.2018 14:17

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 31. OKTÓBRA 2018 KU SPORNÝM MOMENTOM

01.11.2018 21:43

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.