angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

HALOVÁ SEZÓNA MLÁDEŽE SFZ ŽIAČOK 2017/18 VRCHOLÍ FINÁLOVÝM TURNAJOM V PÚCHOVE

02. Február 2018

PÚCHOV (SFZ/PETER ZEMAN) – Finálový turnaj Halovej sezóny mládeže SFZ 2017/18 v kategórii žiačok do 15 rokov otvorili zápasy prvého hracieho dňa.

Galéria

V púchovskej sTC Aréne sa po týždni opäť schádzajú elitné mládežnícke výbery, tentoraz v kategórii žiačok do 15 rokov. Právo účasti si vybojovalo 10 klubov, tie sa počas turnaja stretnú s každým zo súperov.

Účastníkov turnaja pozdravil počas slávnostného otvorenia Grassroots koordinátor SFZ Vladimír Lupták, koordinátorka ženského futbalu SFZ Miriama Matulová, záastupca technického úseku mládeže Martin Obšitník a zástupca partnera sTC a legenda púchovského futbalu Peter Čvirik. „Pred týždňom som z tohto miesta mohol pozdraviť chlapcov, ktorí ukázali, že futbal hrať vedia a s fanúšikmi na tribúne vytvorili pravú futbalovú kulisu. Som rád, že dnes môžem privítať práve vás dievčatá, prajem vám veľa športového šťastia, užite si futbal,“ poprial finalistkám turnaja bývalý hráč Matadoru Púchov a FC Spartak Trnava.

Úvodné stretnutie bohatého programu prvého hracieho dňa zaobstarali hráčky 1. FC Tatran Prešov a FC Union Nové Zámky, dnes je na programe 24 stretnutí, turnaj vyvrcholí v sobotu (3. februára) zvýšnými 21 zápasmi.