II. liga - Najbližšie zápasy FK Poprad sú odložené na neurčito

Posledná aktualizácia 23.9.2020 06:58

autor: FK Poprad, zdroj: Facebook FK Poprad

BRATISLAVA (SFZ) - Komisia pre riadenie II. ligy odložila stretnutia 9. kola FK Poprad - FK Železiarne Podbrezová (malo sa hrať 23. septembra 2020) a 10. kola MŠK Žilina B - FK Poprad (malo sa hrať 27. sepembra 2020) na neurčito. V tíme FK Poprad bola pozitívne testovaná osoba na Covid-19, ktorá bola v tréningovom procese A-tímu a družstva U19. 

“Hráčom, ktorí sa majú zúčastniť predmetných zápasov a ktorí boli v úzkom kontakte s osobou pozitívne testovanou na Covid-19 bolo nariadené karanténne opatrenie (domáca izolácia) do 27. septembra. Osoba, ktorej bola nariadená domáca izolácia, je povinná počas celej doby karantény zdržať sa sociálnych kontaktov (napr. návštev kultúrnych, spoločenských, športových alebo iných hromadných podujatí) a preto sa hráči nemôžu zúčastniť zápasov, ktoré sa majú konať 23.9., 26.9. a 27.9.2020,” píše sa vo vyjadrení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade.

SFZ rešpektuje všetky opatrenia a nariadenia v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu, ktoré prijali štátne orgány a inštitúcie, a naďalej sa bude nimi riadiť. SFZ situáciu monitoruje a bude na ňu operatívne reagovať z pozície strešného orgánu slovenského futbalu.Branislav Sarňák
Značky
Súťaž
2.liga
Autor
Branislav Sarňák
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.