angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

II. liga – Počas víkendu dva šlágre Komárno – Pohronie a Skalica – Petržalka

19. Október 2018

BRATISLAVA (SFZ/brs) – Druhá liga pokračuje už 14. kolom. To je rozdelené do troch hracích dní a Futblanet TV prinesie fanúšikom opäť dva živé prenosy zo štadiónov. Dnes sú na programe dva duely Lokomotíva Košice si zmeria sily s Liptovským Mikulášom a Šamorín privíta Inter Bratislava.

Hráči Košíc nevyhrali už tri zápasy za sebou, čo sa budú chcieť zlomiť. Liptáci sú naopak rozbehnutí, keď v predošlom kole vyhrali 5:0 v Poprade. „Momentálne majú dobrú fazónu, ale my už potrebujeme vyhrať. Urobíme pre to maximum,“ povedal neúnavný stredopoliar Lukáš Mihálik pre web Lokomotívy Košice, na ktorého slová nadviazal už päťgólový útočník Róbert Jano: „Liptáci majú veľkú formu, ale my sa na nich poctivo pripravujeme. Každého súpera vnímame rovnako. Rešpektujeme ich kvalitu, no osobne si myslím, že môžeme hrať s každým tímom v súťaži vyrovnanú partiu.“

V druhom dnešnom zápase nastúpia proti sebe Šamorín a Inter Bratislava, ktorých delí v tabuľke iba jeden bod. Interisti naposledy triumfovali nad Komárnom a Šamorínčania remizovali s Lipanami. „Trochu nešťastný zápas sme hodili za hlavu a chceme bodovo zabrať naplno v piatok proti Interu. Cítime šancu posunúť sa pred koncom jesene vyššie a na to potrebujeme doma vyhrávať,“ povedal pred zápasom pre klubovú stránku člen realizačného tímu zo Šamorína Gustavo Leal.

Futbalnet TV priniesie fanúšikov dva živé prenosy. Najskôr to bude zo zápasu KFC Komárno – FK Pohronie. Výkop duelu je v sobotu o 14.30 hod. V sobotu poodvečer od 18.00 hod sa priaznivci druholigového futbalu môžu tešiť na ďalší šláger kola medzi Skalicou a Petržalkou.

Hlavná fotografia v článku je z facebooku MFK Skalica.