www.futbalsfz.sk

II. liga – Pohronie s cieľom opäť bodovať

piatok, 07.09.2018
|
Posledná aktualizácia 07.9.2018 11:34

BRATISLAVA (SFZ/brs) – Druhá liga pokračuje tradične počas víkendu už 8. kolom. Fanúšikovia sa však už v piatok môžu tešiť na duel Banskej Bystrice s FK Pohronie, ktorý naživo odvysiela Futbalnet TV.


BRATISLAVA (SFZ/brs) – Druhá liga pokračuje tradične počas víkendu 8. kolom. Fanúšikovia sa však už v piatok môžu tešiť na duel Banskej Bystrice s FK Pohronie, ktorý naživo odvysiela Futbalnet TV.

Banskobystričania nebodovali naplno od 4. kola, keď si pred domácimi fanúšikmi poradili s MŠK Žilina B 2:1. Potom remizovali 0:0 v Komárne, 1:1 so Šamorínom a prehrali 2:3 s Interom Bratislava. Tak sa tím z 9. miesta v tabuľke bude snažiť uštedriť Pohroniu prvú prehru v sezóne. Tím zo Žiaru nad Hronom však nechce o bezbodovom stretnutí ani počuť. „Čaká nás posledný nováčik. Doposiaľ sme bodovali s každým a chceme bodovať aj v Banskej Bystrici. Verím, že odohráme dobrý zápas, od našej hry sa neodkloníme, veď tá nám zatiaľ doniesla úspech,“ povedal pred stretnutím tréner Pohronia Milan Nemec. Klub pripravil pre fanúšikov aj autobusový zájazd. Zápas sa začína o 16.30 h a môžete si ho pozrieť tu! Fotografia v článku je od Samuela Sedliaka a uverejnil ju facebookový profil FK Pohronie.

Zaujímavá konfrontácia sa rysuje v sobotu v Stropkove, kde Prešov privíta Inter Bratislava. Bude to súboj niekdajších tímov z najvyššej súťaže. „Čaká nás súper, ktorý má kvalitu v ofenzíve. Videl som ich hrať naživo, majú tam kvalitných hráčov, tím má výkývy.    Verím, že to využijeme,“ zaprial si kouč Prešova Anton Mišovec. „Verím, že sa chlapci pripravia na zápas svedomito. Nečaká nás nič ľahké, Prešov je favorit a to nám možno pomôže k dobrému výkonu, aby sme dvihli sebavedomie. Máme mladý tím, ktorý zbiera skúseností,“ uviedol šéf lavičky Interu Miroslav Jantek.
V sobotu prinesie Futbalnet TV súboj FK Poprad s lídrom KFC Komárno. Výkop duelu je o 18.00 h.

Program 8. kola

piatok o 16.30 h Banská Bystrica - FK Pohronie
sobota o 16.00 h Lipany - Bardejov
sobota o 16.00 h Dubnica - Trebišov
sobota o 16.00 h Prešov - Inter Bratislava
sobota o 18.00 h Poprad - Komárno
sobota o 19.00 h Skalica - Šamorín
nedeľa o 10.30 h Petržalka - Lipt. Mikuláš
nedeľa o 16.00 h Lok. Košice - Žilina B


Branislav Sarňák
Značky
Súťaž
2.liga
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner