www.futbalsfz.sk

II. liga – V 7. kole šláger prvej Skalice s druhým Komárnom

piatok, 31.08.2018
|
Posledná aktualizácia 31.8.2018 10:57

BRATISLAVA (SFZ/brs) – Počas 7. kola II. ligy sa môžu fanúšikovia tešiť na šláger, keď druhý tím KFC Komárno privíta aktuálneho lídra súťaže MFK Skalica. Duel je na programe v sobotu s výkopom o 16.30 h a vidieť ho môžete aj naživo na Futbalnet TV.


BRATISLAVA (SFZ/brs) – Počas 7. kola II. ligy sa môžu fanúšikovia tešiť na šláger, keď druhý tím KFC Komárno privíta aktuálneho lídra súťaže MFK Skalica. Duel je na programe v sobotu s výkopom o 16.30 h a vidieť ho môžete aj naživo na Futbalnet TV.

V Komárne sa dá očakávať aj dobrá atmosféra na tribúnach. Doposiaľ podľa zápisov má návštevnosť na domácich zápasoch s ntúpajúcu tendenciu. S Liptovským Mikulášom bol na zápase 575 ľudí, proti FC Petržalka 855 fanúšikov a naposledy s Banskom Bystricou až 915 priaznivcov. „Na zápase so Skalicou očakávame peknú návštevu, dobrý zápas. Máme nejaké zdravotné problémy, ale skúsime sa s tým vysporiadať. Skalica je favorit súťaže, ale budeme sa snažiť byť jej dobrým súperom,“ povedal pred stretnutím tréner Komárna Jozef Olejník. V minulej sezóne sa vo vzájomných súbojoch viac darilo Skaličanom. Tí najskôr v 1. kole triumfovali na Záhorí 3:1 a následne v 16. kole sa na juhu Slovenska zrodila remíza 1:1. „Čaká nás tím, ktorý má dobrý konsolidovaný káder oproti tomu, ako sme proti nemu hrali naposledy v minulej sezóne. V kádri majú vynikajúcich hráčov. Čaká nás jedno z najlepších mužstiev v súťaži. Na duel sa pripravujeme zodpovedne, máme síce nejaké problémy, ale dúfam, že sa z toho vystrábime a odohráme dobrú partiu,“ zaprial si šéf lavičky Skalice Jozef Dojčan. Zápas možete naživo sledovať TU!

Pred týmto stretnutím vysielame od 14.30 h súboj tabuľkových susedov FC STK Fluminense Šamorín – 1. FC Tatran Prešov. „Súper má zložený tím z mladých hráčov. Našou prioritou sú tri body a podriadime tomu náš taktický plán. Musíme dostať súpera pod tlak a nenechať nič na náhodu,“ vravel asistent trénera Šamorína Juraj Baláž. Prešov posledné dva zápasy prehral 1:2. Najskôr podľahol Žiline B a následne aj Komárnu. „Počas týždňa sme sa na Šamorín pripravili, rozobrali sme si jeho hru. Dúfame, že po sérii prehier doma a vonku si odvezieme do Prešova tri body,“ zaprial si hráč Prešova Oliver Špilár. Zápas vysielame TU!


Branislav Sarňák
Značky
Súťaž
2.liga
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner