angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

II. liga – Vychutnajte si súboj ašpirantov na postup

11. August 2018

BRATISLAVA (SFZ/brs) – Tento víkend sa môžu fanúšikovia II. ligy tešiť na porciu zápasov 4. kola. Z ponúkaných duelov Futbalnet TV odvysiela dve stretnutia. Najskôr sa môžu fanúšikovia tešiť na súboj tímov, ktoré pred sezónou mysleli len na tie najvyššie priečky MFK Skalica – FK Poprad. V nedeľu dopoludnia si priaznivci zase môžu vychutnať súboj FC Petržalka – FC STK Fluminense Šamorín.

Skalica v doterajších dvoch domácich zápasoch nezaváhala. Nad Banskobystričanmi triumfovala 2:1 a s Lipanmi si poradila 3:0. „Odohrali sme proti nim už viacero zápasov. Vždy sú náročné a dosť vypäté. My sme na našej pôde veľmi silní a budeme si chcieť udržať domácu neporaziteľnosť,“ povedal pre mfkskalica.sk Daniel Šebesta. Duel s Popradom má výkop o 19.00 h. „Nebude už také teplo, snáď príde čo najviac ľudí,“ zaprial si Šebesta, ktorý sa na víkendový duel naladil hetrikom v Slovnaft Cupe. Skaličania sa radovali z výhry 5:1 nad Pezinkom. 

Aj Popradčania sa na sobotné meranie síl naladili víťazne, keď v Pohári triumfovali na pôde Starej Ľubovne 7:0. „Pohárové zápasy v prvých kolách pomôžu hráčom, hlavne, čo sa týka sebavedomia. Chlapci si schuti zahrali a zastrieľali,“ povedal asistent trénera Popradu Mikuláš Dvorožňák pre klubovú stránku Popradčanov. A aký zápas očakáva v sobotu večer? „Očakávame ťažký zápas, Skalicu poznáme z predošlých sezón. Jej mužstvo zostalo pokope. Budeme sa snažiť hrať zodpovedne, budeme si chcieť odniesť nejaký ten bodík,“ vravel kouč. Sobotné stretnutie Skalice proti Popradu s výkopom o 19.00 h si môžete pozrieť TU!
V nedeľu pre fanúšikov odvysielame súboj FC Petržalka – STK Fluminense Šamorín.

Program 4. kola

sobota o 17.00 h MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Pohronie
sobota o 17.00 h Partizán Bardejov – FK Inter Bratislava
sobota o 17.00 h FK Dubnica nad Váhom – KFC Komárno
sobota o 17.00 h MFK Dukla Banská Bystrica – MŠK Žilina B
sobota o 17.00 h 1. FC Tatran Prešov – FC Lokomotíva Košice
sobota o 19.00 h MFK Skalica – FK Poprad
nedeľa o 10.30 h FC Petržalka – FC STK Fluminense Šamorín
nedeľa o 17.00 h ŠK Odeva Lipany – Slavoj Trebišov