angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Informácia o vstupenkách na zápas Írsko - Slovensko

26. Máj 2016

Slovenský futbalový zväz informuje, že na priateľský zápas

ÍRSKO - SLOVENSKO
29.3. o 19:45 miestneho času, Aviva Stadium

bude pre fanúšikov tímu Jána Kozáka k dispozícii sektor hostí s celkovou kapacitou 3178 miest v sektoroch 129 - 141. Jednotlivé sektory budú do predaja uvoľňované postupne, v súčasnosti sú dostupné vstupenky do sektorov 129 - 133.

Vstupenky pre slovenských fanúšikov s poštovou adresou v Írsku sú k dispozícii prostredníctvom siete Ticketmaster na tejto webovej adrese. V prípade záujmu o kúpu vstupeniek je potrebné si vytvoriť konto na stránke Ticketmaster.

Cena: 25,- EUR (+ prípadné poplatky siete Ticketmaster)

Slovenský futbalový zväz má pre fanúšikov zo Slovenska (žijúcich v SR) k dispozícii limitovaný počet vstupeniek, ktoré je možné si objednať prostredníctvom objednávkového formuláru.

Vstupenky je potrebné si objednať najneskôr do 18. marca. Nepredané vstupenky budú vrátené po uvedenom dátume írskemu futbalovému zväzu.