Internacionáli SR a KLK - v sobotu futbalový sviatok v Hodruši-Hámroch

Posledná aktualizácia 05.9.2020 11:22

BRATISLAVA (SFZ) – Areál hotela Salamandra v Hodruši-Hámroch privíta v sobotu (5.9.) futbalových Internacionálov. Návštevníkom sa núka jedinečná príležitosť zahrať si futbal v rámci exhibičného turnaja Klubu ligových kanonierov, Internacionálov SR, rodičov a detí.

Prekrásne prostredie Štiavnických vrchov privíta zajtra účastníkov prvého turnaja v mini-futbale, s hviezdnym obsadením. Pozvanie prijali bývalí slovenskí futbaloví reprezentanti Róbert Semeník, Jozef Kožlej, jozef Valachovič, Samuel Slovák, Ladislav Pecko, Martin Obšitník, Karol Praženica, Tomáš Medveď, či Balázs Borbély, ich koučom bude účastník MS 1970, ikona Interu Bratislava a bývalý tréner slovenskej futbalovej reprezentácie, Ladislav Petráš.

Návštevníci nemusia obdivovať futbalové umenie velikánov len z hľadiska, akcia je určená pre všetkých (malých aj veľkých) fanúšikov z blízkeho aj širšieho okolia a zahrať si môže každý, kto sa zaregistruje na pteplanova@primestarhotels.com.

Pre „nefutbalistov" pripravili organizátori bohatý sprievodný program. Diváci sa môžu tešiť na hudobné vystúpenia, animácie, tombolu, deti sa budú môcť oboznámiť s históriou slovenského futbalu, a to všetko za prítomnosti maskota Huga a futbalového nadšenca vozíčkara Danka. Chýbať nebudú samozrejme hry, súťaže, občerstvenie a o náladu sa postará známy rozhlasový moderátor Tomaggio.

Exhibičný turnaj Klubu ligových kanonierov, Internacionálov SR, rodičov a detí má „výkop“ o 10:00, organizátori odporúčajú  prísť registrovaným futbalistom do dejiska turnaja najneskôr o 9:30.

Hodruša-Hámre sa teší na vašu návštevu, či už v úlohe hráča, alebo fanúšika, zavítajte v sobotu do areálu hotela Salamandra a tešte sa z futbalu v spoločnosti legiend!

Značky
Autor
Peter Zeman
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.