angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Konferencia trénerov SFZ 2017 v Senci

24. November 2017

BRATISLAVA (SFZ) – Technický úsek SFZ pripravil na začiatok decembra tradičnú kofenerenciu trénerov SFZ.
Koná sa 4. a 5. decembra (pondelok a utorok) v Hoteli Senec v Senci. Je určený pre trénerov, držiteľov licencie UEFA Pro, UEFA A a UEFA B.
Zahraničným hosťom prvý deň je Thomas Schaaf, úspešný tréner bundesligových mužstiev Werder Bremen, Eintracht Frankfurt a Hannover 96, v rámci programu dostanú výrazný priestor slovenskí reprezentační tréneri Ján Kozák a Pavel Hapal, so svojimi asistentami Štefanom Tarkovičom a Otom Brungerafom.
Druhý deň je venovaný mládežníckym výberom a ženským reprezentáciám, hovoriť o svojich skúsenostiach budú Peter Štefaňák (SR 15), Samuel Slovák (SR 16 a SR 17), Milan Malatinský (SR 18 a SR 19), Branislav Petrovič (SR W17 a W19) a Zsolt Pakusza (ženy A), o smerovaní mládežníckeho futbalu Peter Szénay, Peter Halaj a Martin Hasprún.

Presný program na Konferencia trénerov SFZ 2017