Kuban Spring 2014: Estónsko "19" - Slovensko "19" 1:1, 4:3 p.k.

Štvrtok, 27.3.2014 23:00 | Posledná aktualizácia 15.10.2017 13:30

SOČI (SFZ) - Ženská devätnástka podľahla v zápase o 5.-8. miesto na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči rovesníčkam z Estónska po penaltovom rozstrele

Ženská devätnástka bude v poslednom dueli na turnaji bojovať o končené siedme miesto. Rozhodol o tom dnešný (28.3) súboj proti Estónkam, s ktorými prehrali naše dievčatá v základnej skupine 1:2. Na gól súperiek z 25. minúty odpovedali tesne pred polčasovou prestávkou premenenou penaltou zásluhou Petry Čopíkovej a zápas doviedli v riadnom hracom čase do remízového stavu 1:1. O postupujúcom tak rozhodoval penaltový rozstrel, v ktorom mali viac šťastia estónske hráčky.

Zápas o siedme miesto odohrajú zverenkyne trénera Petroviča v sobotu (29.3) proti Izraelu. Siedma priečka by bola zároveň najlepším umiestnením Slovenska na turnaji Kuban Spring.

Estónsko "19" - Slovensko "19" 1:1 (1:1), 4:3. p.k.

Góly: 25. Kubassova - 45+1. Čopíková (11m)
Penalty SR: Deszátová, Tóthová, Hviščová
ŽK: 40. Strigin - 80. Tóthová