Kuban Spring 2014: Ukrajina "19" - Slovensko "19" 1:0

Nedeľa, 23.3.2014 23:00 | Posledná aktualizácia 15.10.2017 13:34

SOČI (SFZ) - Ženská reprezentácia do 19 rokov prehrala v treťom zápase na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči s rovesníčkami z Ukrajiny 0:1

Zverenkyne trénera Branislava Petroviča podľahli v treťom zápase v skupine A tímu Ukrajiny 0:1. Po bezgólovom polčase inkasovali v 69. minúte gól z kopačiek stredopoliarky Kolomiecovej. V konečnom účtovaní obsadili v skupine A s tromi bodmi za víťazstvo proti Iránu tretie miesto. Podľa výsledkov a umiestnenia ďalších účastníkov turnaja v skupinách B a C bude stanovený program zápasov ženskej devätnástky v nadstavbovej časti turnaja o umiestnenie.

Ukrajina "19" - Slovensko "19" 1:0 (0:0)

Gól: 69. Kolomiecová
ŽK: Deszátová
R: Gorjačevová - Dmitrijevová, Chardiková (všetky Rusko), 100 divákov
Najlepšie hráčky: Kolomiecová - Moťovská

UKRAJINA "19": Fomenková - Podolskaja, Demjanjuková, Korsunová, Oľchovská, Kitajevová, Andruchivová, Malachová, Bojková (80. Chudá), Kolomiecová (80. Rapaová), Kozirenková

SLOVENSKO "19": Chládeková - Kulová, Deszátová (75. Juríková), Moťovská, Hviščová - Miháliková, Líšková (41. Havranová), Vojteková, Čopíková (71. Mihóková), Koflanovičová (78. Biľanská) - Nižňanská (58. Švecová)

V druhom stretnutí A skupiny zdolala devätnástka Estónska rovesníčky z Iránu 3:1 (polčas 0:1).