Kuban Spring: Uzbekistan WU19 - Slovensko WU19 0:3

Streda, 11.3.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 5.10.2017 14:18

SOČI (SFZ) - V zápase tretieho kola základnej skupiny na turnaji Kuban Spring 2015 zvíťazili zverenkyne trénera Petroviča nad Uzbekistanom 3:0

Ženská devätnástka zdolala v poslednom zápase základnej skupiny Uzbekistan 3:0. Tesne pred prestávkou sa presadila Klaudia Fabová, na začiatku druhej časti hry zvýšila na 2:0 Martina Šurnovská. Gólový účet zavŕšila v poslednej minúte stretnutia stredopoliarka ŠK Slovan Bratislava Juliana Čahojová.

Zverenkyne trénera Petroviča sa v štvrťfinálovom dueli stretnú s rovesníčkami z Estónska, zápas je na programe v piatok (13.3.) o 14:10 SEČ.

Uzbekistan "19" - Slovensko "19" 0:3 (0:1)

Góly: 40. Fabová, 43. Šurnovská, 80. Čahojová

SLOVENSKO "19": Matúšková - Lišková (41. Švecová), Fabová, Kulová, Maťavková, Deszatová, Murínová, Havranová (53. Čahojová), Šurnovská (76. Szeibecederová), Mikolajová, Čeriová (41. Kovaľová)

Branislav Petrovič (tréner SR ženy 19): "Zápas bol veľmi ťažký a preveril nás hlavne po psychickej stránke. Napriek jednoznačnému výsledku sme mali čo robiť aby sme ho dotiahli do zdarného konca. Tešíme sa z víťazstva a tiež z toho, že sa nám nezranila žiadna hráčka."