Kvalifikácia ME: Nemecko "17" - Slovensko "17" 3:0

Piatok, 20.3.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 23.10.2017 09:04

WETZLAR (SFZ/uefa.com/dfb.de) - V prvom zápase 8. kvalifikačnej skupiny Elite Round podľahla naša 17-ka domácim nemeckým rovesníkom

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov prehrali v sobotňajšom zápase na turnaji 8. kvalifikačnej skupiny ME 2015 v nemeckom Wetzlare s domácimi rovesníkmi 0:3. Vo vyrovnanom prvom polčase mohli viesť, ale strela Ľubomíra Tuptu sa odrazila od žrde. Na začiatku druhého nezachytili zverenci Ladislava Hudeca úvodný nápor domácich a v priebehu šiestich minút dvakrát inkasovali. Náš reprezentačný ročník 1998 si o dva dni zmeria sily s Talianskom a potom s Ukrajinou. V druhom dnešnom zápase práve Taliani porazili Ukrajinu 1:0.

Nemecko "17" - Slovensko "17" 3:0 (0:0)

Góly: 46. a 72. Eggestein, 51. Passlack (11 m)
ŽK: 64. Burnic - 51. Száras
R: Durieux - Da Silva (obaja Luxembursko), Anderson (Sev. Írsko)

NEMECKO: Busam - Gül, Karakas (66. Nesseler), Akyol, Passlack, Dorsch, Schmidt (58. Özcan), Saglam (41. Geiger), Burnic, Eggestein

SLOVENSKO: Száraz - Macho, Šulek, Štrba, Jašúrek, Štefanec (53. Kele), Tešlár (67. Dubec), Varga, Kolesár, Halgoš (61. Herc), Tupta