Kvalifikácia ME ženy "17": Francúzsko - Slovensko 1:0

Utorok, 24.3.2015 23:00 | Posledná aktualizácia 27.10.2017 08:09

KOLOBRZEG (SFZ/uefa.com) - Tím Branislava Petroviča podľahol v druhom stretnutí kvalifikácie o postup na ME 2015 Francúzsku 0:1

Ženská futbalová reprezentácia SR do 17 rokov podľahla aj v druhom stretnutí 6. skupiny kvalifikácie ME v Poľsku s družstvom Francúzska 0:1, autorkou gólu bola po polčasovej prestávke v 46. minúte Amira Ould Braham. Zvrenkyne trénera Petroviča podľahli v prvom zápase na turnaji Elite Round Škótsku 0:2, v poslednom zápase sa stretnú v sobotu (28.3.) s domácim Poľskom.

Francúzsko - Slovensko 1:0 (0:0)

Gól: 46. Ould Braham
ŽK: Ollivier, Fercocq, Ould Braham- Hrádeľová, Mazurová
R: Melis Özçigdem (Tur.)

SLOVENSKO WU17: Matúšková - Mazurová, Čeriová, Kovaľová, Polláková, Mikolajová, Fabová, Maťavková, Šurnovská, Hrádeľová, Kopčová

Branislav Petrovič (tréner SR WU17): "V dnešnom zápase podali hráčky jeden z najlepších výkonov, dievčatá si siahli na dno síl, chýbalo nám len trochu futbalového šťastia. Súpera sme síce nepustili do vážnejších gólových príležitostí, ale inkasovali sme z ojedinelej šance. Napriek prehre vyslovujem dievčatám za dnešný výkon absolutórium."