Kvalifikácia WU19: Ukrajina - Slovensko 2:0 (1:0)

Nedeľa, 16.9.2012 22:00 | Posledná aktualizácia 26.10.2017 11:14

MOLDAVA NAD BODVOU (SFZ) - O 16:00 sa začal druhý zápas 1. kola kvalifikácie o postup na ME 2012 žien do 19 rokov v Turecku

Slovenky mali od začiatku zápasu viditeľnú hernú prevahu a už v 3. minúte po strele kapitánky tímu Bartovičovej zahrávala Šušková prvý rohový kop. Postupne si vypracovali Slovenky aj ďalšie šance, ale Fatulová ani Šušková nedokázali prekonať brankárku Ukrajiny Poznokhirevu. Na druhej strane v 40. minúte otvorili skóre hráčky Ukrajiny, keď loptu do brány dostala Inna Tomylko. V nadstavenom čase sa opäť Lucia Šušková dostala do ďalšej šance, ale gól z toho napokon nebol.

Aj v druhom polčase mali naše reprezentantky výraznú prevahu. Neujala sa ani jedna zo striel Šuškovej, Rybanskej ani Bartovičovej. Ukrajinky boli podstatne efektívnejšie keď na 2:0 zvýšila striedajúca Anhelina Moloshyk. Posledných desať minút sme dohrávali iba v desiatich, keď na nosidlách odniesli Luciu Šuškovú.

Ženy: Ukrajina "19" - Slovensko "19" 2:0 (1:0)