www.futbalsfz.sk

Na Bazári Chalaňov prvýkrát aj SFZ: Kúpiť si môžete loptu či Lobotkov dres

piatok, 14.12.2018
|
Posledná aktualizácia 14.12.2018 14:02

BRATISLAVA (SFZ/brs) – Slovenský futbalový zväz sa po prvý raz zapojil do vianočného charitatívneho Bazáru Chalaňov. Ten sa uskutoční 15. a 16. decembra v bratislavskom V-Klube. Návštevníci bazáru si môžu kúpiť netradičné darčeky a takto pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. SFZ daroval do akcie dres Stanislava Lobotku a futbalovú loptu. Oba cenné suveníry podpísali naši reprezentanti.

S týmto nápadom prišli herci Lukáš Latinák, Marián Miezga, Róbert Jakab. O športové darčeky je na bazári veľký záujem „Tento rok máme okrem vášho daru aj mikinu podpísanú Miroslavom Šatanom spolu s dvoma lístkami na jeho rozlúčkovú exhibíciu, či podpísané knihy a tričko od Mateja Tótha. V minulosti nás podporila aj Dominika Cibulková, Peter Sagan, Ladislav a Peter Škantárovci či Marián Hossa. Vždy sa nájdu fanúšikovia či zberatelia, ktorí sú ochotní investovať,“ povedala nám PR manažérka bazáru Martina Goffová, ktorá prezradila, ako môžu návštevníci bazáru získať jednotlivé darčeky: „V minulosti sme mali aj online dražbu, tento rok však nebude. Záujemcovia sa zapisujú so svojou ponukou a prihadzuje sa stanovenou sumou. Keď niekto navýši, kontaktujeme poslednú ponuku, či chcú navyšovať. Tieto športové suveníry predávame až v nedeľu pred koncom, naozaj najvyššej ponuke.“

Vyzbierané finančné prostriedky poputujú pre tých, ktorí to potrebujú. „Peniaze sa prerozdelia medzi OZ Imobilio, OZ CDKL5 Slovakia, OZ Equity a OZ Babie leto. Inými slovami, pomôžete napríklad rodinám s ťažko chorými detičkami, aby mohli absolvovať čo najviac rehabilitácií, telesne postihnutým mladým ľuďom prispejete na zapojenie do športových turnajov s paralympijským športom Boccia, ale aj deťom zo sociálne znevýhodnených rodín a rómskych osád, aby sa spolu integrovali a vytvárali nové priateľstvá,“ vravela Goffová.

autor: Roman Ferstl, zdroj: Slovenský futbalový zväz

Branislav Sarňák
Značky
Autor
Branislav Sarňák
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner