angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Novota testoval pre Mototechnu parádny „bavorák“

29. Máj 2017

MIEROVO (SFZ) – Novinára Jána Hargaša oslovil platinový partner SFZ, spoločnosť AAA auto, s ponukou o reportážny rozhovor s reprezentantom Jánom Novotom v jednom z ponúkaných áut.

Vznikol tak netuctový príbeh nefutbalové žurnalistu s futbalistom, ktorého obsah nesúvisel výhradne s loptou. Za volantom parádneho BMW 320d Cabrio z Mototechny sa reč točila o prvom aute, o vzťahu k autám, o tom, čo by si rád jedného dňa kúpil.

Galéria

”Musím priznať, že s futbalovými reprezentantmi neprichádzam do kontaktu inak, ako štandardý fanúšik, takže človek si potom môže pokojne o nich myslieť kadečo, veru aj nepekné. Ale Jano Novota nikdy nepatril k problémovým futbalistom, faktom je, že to, aký normálny skutočne je, však prekvapí, aj keď nemáte predsudky. Vždy bol veľký profík, predtým opora Dunajskej Stredy, pekných pár rokov brankár Rapidu Viedeň. Pravda, po jeho zranení a výmene trénerov v klube sa mu nedarí vrátiť sa na pozíciu jednotky medzi žrďami, kam rozhodne patrí, a to sa odzrkadlilo aj na tom, že ho tréner Kozák nepovolal po dlhom čase na medzištátny zápas. To ale nič nemení na tom, že Jano patrí medzi našich TOP brankárov.
Stále veľký sympaťák a futbalový profík, ktorý sa na nič nehrá a má to v hlave upratané tak, ako by profesionálny športovec určite mal mať.“

Ale čo tu budem zbytočne opisovať, pozrite si rozhovor s ním v aute a posúďte sami. Nie je vopred naplánovaný a nastajlovaný, proste uvoľnený pokec o autách s niekým, kto sa bez auta nezaobíde. Budete možno prekvapení.