angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

V HLOHOVCI IHRISKO S NOVÝM UMELÝM TRÁVNIKOM

10. August 2018
HLOHOVEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Zástupcovia FC Slovan Hlohovec s.r.o., SFZ, ZsFZ a mesta Hlohovec prestrihli pásku pri príležitosti slávnostného otvorenia ihriska s umelým trávnikom v Hlohovci.

Nitrania opäť na domácom štadióne Petráni: Dúfame, že sa ľudia budú baviť

05. August 2018
NITRA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Ligový futbal sa vracia do Nitry. Hráči spod Zobora naposledy nastúpili na domácom štadióne 18. novembra 2017 proti FK Senica. Následne začali stánok v šiestom najväčšom meste Slovenska rekonštruovať. Brány vynoveného štadióna sa dnes (nedeľa 5. augusta) opäť otvoria.

V Liptovskom Mikuláši začali s rekonštrukciou štadióna

02. August 2018
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (SFZ/brs) – Počas uplynulého víkendu sa odohral počas prestávky 2. kola II. ligy medzi domácim MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FC STK Fluminense Šamorín (3:0) slávnostný akt. Zastúpcovia klubu z Liptova spolu s pozvanými hosťami odhalili tabuľu pri príležitosti rekonštrukcie štadióna. Práce potrvajú 150 dní.

V Humennom vyrástol z betónovej obludy krásny futbalový stánok

22. Jún 2018
HUMENNÉ (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Humenčania sa tešia z nového futbalového stánku, ktorý slávnostne otvorili v piatok (22. júna 2018). Ten vyrástol na mieste, kde donedávna stál starý betónový štadión, o ktorom miestni obyvatelia hovorili ako o oblude či až monštre. Do centra Horného Zemplína prišiel prestrihnúť pásku aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik či reprezentačný tréner Ján Kozák.

Na nitrianskom štadióne bol kontrolný deň, prezident SFZ Kováčik pochválil rýchlosť výstavby

25. Máj 2018
NITRA (SFZ) – Nový nitriansky štadión rastie ako z vody. Dnes (25. mája 2018) sa na ňom aj napriek zlému a daždivému počasiu konal kontrolný deň. Zúčastnili sa na ňom aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a zástupca generálneho sekretára pre operatívne riadenie a manažér integrity futbalu Peter Dedík, ktorí boli s rýchlosťou stavebných prác nadmieru spokojní.

V Trebišove otvorili nové ihrisko s umelou trávou

13. Máj 2018
TREBIŠOV (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Trebišovčania sa tešia z nového ihriska s umelou trávou. Rekonštrukcia hracej plochy spadala do projektu UEFA HatTrick a bol to už deviaty obnovený štadión zo sedemnástich. Na nedeľnom slávnostnom otvorení nechýbal predseda Východoslovenského futbalového zväzu a I. viceprezident SFZ Richard Havrilla.

V Krásne nad Kysucou sa tešia z nového umelého ihriska

12. Máj 2018
KRÁSNO NAD KYSUCOU (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik v sobotu 12. mája 2018 v Krásne nad Kysucou slávnostne prestrihol pásku nového ihriska s umelou trávou. Rekonštrukcia spadala do projektu UEFA HatTrick a bolo to už desiate obnovené ihrisko.

Rekonštrukcia štadióna v Nitre môže stáť viac ako 7 miliónov eur

22. Február 2018
BRATISLAVA (SFZ/bs) - Nezastaví ich ani sneh či mráz. Reč je o robotníkoch na štadióne v Nitre. Ten podlieha rekonštrukčným prácam v rámci projektu Slovenského futbalového zväzu – Modernizácia štadiónov. Bránami vynoveného stánku, ktorý bude spĺňať podmienky UEFA kategórie 3 s kapacitou 7 480 divákov, by mali fanúšikovia prejsť už na začiatku ďalšieho ročníka našej najvyššej súťaže.

V Humennom sa betónové monštrum mení na krásny stánok

10. December 2017
HUMENNÉ (SFZ/šat) - Na našej futbalovej mape vďaka projektu SFZ "Podpora rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry” pribudne ďalší nový stánok. Dočkajú sa ho v Humennom. O tom ako sa legendárne betónové monštrum mení za pochodu na modernú stavbu porozprával pre stránku futbalsfz.sk predseda predstavenstva 1. Humenská, a. s. Rudolf Gregorovič. Práve spomínaná firma celú výstavbu zastrešuje.

Na Kysuciach vyrástlo nové ihrisko za pol milióna eur

20. November 2017
KYSUCKÉ NOVÉ MESTO (SFZ/šat) - Podmienky pre futbal sa na Slovensku pomaly, ale isto zlepšujú. Dôkazom je ďalšie ihrisko, ktoré vybudovali v Kysuckom Novom Meste. Dnes (pondelok 20.novembra) ho aj za prítomnosti prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika slávnostne otvorili.

V Dunajskej Strede otvorili hlavnú tribúnu

03. November 2017
DUNAJSKÁ STREDA (šat/tasr) - V Dunajskej Strede mali dnes veľký futbalový sviatok. Pred zápasom so Slovanom Bratislava totiž otvorili hlavnú tribúnu. Na nový stánok prispel sumou 2,4 milóna eur štát na základe projektu Slovenského futbalového zväzu (SFZ) rekonštrukcie a výstavby štadiónov na Slovensku.

V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania posvätili nové ihrisko

11. September 2017
STARÁ LUBOVŇA (SFZ/šat) - Konečne sa dočkali. V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania slávnostne otvorili i posvätili futbalové ihrisko s umelou trávou.

V Michalovciach pokrstia proti Prešovu vynovený štadión

21. Júl 2017
MICHALOVCE (SFZ/šat) - Futbalisti a fanúšikovia MFK Michalovce sa napokon dočkali. Po dlhých mesiacoch sa opäť vrátia na svoj domáce ihrisko a cez víkend v 4. kole Fortuna ligy v derby s 1.FC Tatran Prešov pokrstia zrekonštruovaný štadión.

Nový štadión v Žiari slávnostne otvoria túto sobotu

09. August 2017
BRATISLAVA (SFZ/šat) - K dotácii z projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov sa dostali na poslednú chvíľu, ale svojej šance sa chytili na výbornú. Reč je ľuďoch mesta Žiar nad Hronom, ktorí v spolupráci s futbalovým klubom FK Pohronie postavili vzorový futbalový štadión druhej kategórie UEFA.

V Senci položili trávnik ako na Juventuse

20. Júl 2017
SENEC (SFZ/šat) - Hlavná plocha Národného tréningového centra (NTC) v Senci prešla rekonštrukciou trávnika. Už čoskoro ju budú môcť pokrstiť a otestovať naši futbaloví reprezentanti.

HatTrick IV: V Starej Ľubovni sa konečne dočkali umelého trávnika

21. Jún 2017
STARÁ ĽUBOVŇA (SFZ) - Tak dočkali sa aj v Starej Ľubovni. Myšlienku postaviť umelý trávnik v tomto meste živili 13 rokov. Napokon sa ju tunajším ľuďom aj za pomoci Slovenského futbalového zväzu podarilo zrealizovať.

Reprezentácia bude trénovať na novom trávniku

27. Máj 2017
SENEC (SFZ/JOZEF ŠATARA) V Národnom tréningovom centre v Senci v týchto dňoch behajú po ihrisku namiesto futbalistov malé traktory a špeciálne stroje. Dôvodom je nový trávnik, ktorý kladú na hlavnú hraciu plochu rakúski experti.

V Žiari nad Hronom výstavba „fičí“

14. Marec 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace november 2016 až február 2017.

Krásny deň Interu v Stupave

04. Marec 2017
STUPAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Bratislavský Inter, jedna z historických bášt slovenského futbalu, sa skutočne stavia na nohy – od prvej marcovej soboty má svoje funkčné, pekné a účelné tréningové centrum.

UEFA HatTrick IV: Pred Vianocami dokončili ihrisko v Stupave

29. December 2016
BRATISLAVA (SFZ) – Do celopološného projektu UEFA HatTrick IV, ktorého obsahom je výstavba ihrísk s umelou trávou, je aktuálne zaradených 17 miest, pred Vianocami sa dokončilo ihrisko v Stupave, ktoré je vo vlastníctve Interu Bratislava.

Michalovce vstúpili do projektu „štadióny“

03. November 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace september a október 2016.

V Ružomberku štadión kategórie 3

11. Júl 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Rekonštrukcia a modernizácia futbalových štadiónov na Slovensku

17. Máj 2016
BRATISLAVA (SFZ) – Denník Sme, mediálny partner Slovenského futbalového zväzu, prezentoval na svojich stránkach 2. mája 2016 tému modernizácie štadiónov, ktorú strešný futbalový orgán spracoval v Projekte rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov.

NFŠ v Bratislave by mal stáť do 31. decembra 2018

10. Máj 2016
BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Peter Plavčan (minister školstva SR): "Sme na najlepšej ceste na to, aby v roku 2018 stál v Slovenskej republike Národný futbalový štadión"

Vo Zvolene výstavba hlavnej tribúny, v Trnave oficiálna návšteva inšpektora UEFA

06. Apríl 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

V NTC Poprad tretia fáza výstavby

30. Marec 2016
POPRAD (SFZ) - Minulý týždeň začali v Poprade s treťou fázou výstavby Národného tréningového centra (NTC).

Rekonštrukcia štadióna aj v Žiari nad Hronom, v Ružomberku skolaudovaná hlavná tribúna

07. Marec 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Zástupcovia SFZ a mesta Žiar nad Hronom podpísali zmluvu o rekonštrukcii futbalového štadióna

12. Február 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Štavničky v kategórii UEFA 3

07. Január 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".