angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Grassroots - futbal pre všetkých

Školské projekty

Prejsť

Slovensky futbalový zväz v rámci svojho Grassroots programu podporuje rôzne formy futbalu. Futbal je hra všetkých, bez rozdielu pohlavia, veku, náboženstva, zdravia, rasy, sociálneho statusu. Tu nie je miesto pre diskrimináciu a navyše ponúka spoločenské príležitosti a športovú hodnotu. Cieľom programu je zvyšovanie členskej základne SFZ.

GRASSROOTS Turnaj detí v rámci UEFA Grassroots week v Trenčíne

01. Október 2018
TRENČÍN (SFZ/PETER ZEMAN) - Slovenský futbalový zväz zorganizoval v nedeľu (30.9.) v Trenčíne v rámci UEFA Grassroots week turnaj detí do 10 rokov, ktorý je súčasťou projektu SFZ a ÚLK – Futbal v meste.

GRASSROOTS - Projekt „FUTBAL V MESTE“ štartuje počas víkendu v Trnave, zapoj sa aj ty!

12. September 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – 12 ligových miest, 12 turnajov a stovky nadšených amatérskych futbalistov. Pouličný futbal zavíta v najbližších dňoch do slovenských miest, družstvá budú bojovať o prvenstvo i o zájazd na zápas ambasádora projektu Stanislava Lobotku. „FUTBAL V MESTE“ štartuje už najbližší víkend v Trnave.

GRASSROOTS Projekt „Dajme spolu gól“ vstupuje do sezóny 2018/19, šanca pre ďalšie / s

29. August 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Informácie pre štatutárov materských škôl / základných škôl s materskou školou o podmienkach zapojenia sa do projektu DAJME SPOLU GÓL v školskom roku 2018/19.

GRASSROOTS Víťazmi Prengo Cupu 2018 muži z Košíc a ženy z Prahy

02. Júl 2018
TRNAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – 6. ročník najväčšieho amatérskeho turnaja v malom futbale na Slovensku pozná svojich víťazov. Na ihriskách trnavskej Slavie (v sobotu 30. júna 2018) triumfoval v kategórii mužov tím Letná záhradka Košice, v ženskej zvíťazilo družstvo Vajíčka Praha.

GRASSROOTS V Trnave odštartoval 6. ročník PRENGO CUP 2018

30. Jún 2018
TRNAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Na ihriskách Slávie Trnava odštartoval 6. ročník najväčšieho amatérskeho futbalového turnaja mužov, žien a detí na Slovensku - PRENGO CUP 2018.

SFZ podporil festival futbalu materských škôlok „Kids in motion“

27. Apríl 2017
BRATISLAVA (SFZ/ZK) - Deti v pohybe – tak znie heslo akcie, ktorú zorganizovala CFT Academy v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom a futbalovým klubom Partizán Bardejov.