www.futbalsfz.sk

SFZ – Podpisom zmluvy sa partnerom mobility SFZ stala spoločnosť Tempus

utorok, 19.02.2019
|
Posledná aktualizácia 21.2.2019 14:37

autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ
Prezident SFZ Ján Kováčik a predseda predstavensta spoločnosti Tempus Group Martin Sojka pri podpise zmluvy o vzájomnej spolupráci.

BRATISLAVA (SFZ) -  Ján Kováčik, prezident Slovenského futbalového zväzu, a Martin Sojka,  predseda predstavenstva spoločnosti Tempus Group, podpísali zmluvu o vzájomnej spolupráci na najbližšie roky.

“Som veľmi rád, že sme dohovorili toto partnerstvo, verím, že spolupráca bude výhodná pre všetkých. Pri rokovaní sme vychádzali z obojstrannej potrebnosti a dospeli sme ku zmluve, ktorej základom je vzájomná dôvera. Pre nás je dôležité, že sme sa spojili s renomovaným partnerom,“ okomentoval začiatok tejto tesnej väzby prvý muž slovenského futbalu, čím zároveň prezentoval aj spoločnosť LeasePlan Slovensko, ďalšieho spoluhráča na tomto fóre. 

“Boli sme úplne blízko či priamo súčasťou športového prostredia pri viacerých podujatiach. Zanechali sme stopu v golfe aj v rely, boli sme v projekte Košice - Európske mesto športu. Spojenie so SFZ je pre nás nová výzva, ktorá nám umožňuje podporiť globálny šport, zvlášť keď futbal napreduje,“ vyjadril sa Martin Sojka. “Vnímame to ako veľmi dobrý obchodno-marketingový koncept.“ Doplnil ho Ján Kováčik: “Sme radi, ak má náš partner k futbalu aj iný, ako len obchodný vzťah.”

Tempus kooperuje so spoločnosťou LeasePlan, ktorá je jednotkou na trhu operatívneho lízingu na Slovensku. “Sme hrdý partner dobrej veci. Radi sa chopíme výziev, radi pomôžeme rozvoju a propagácii slovenského športu a vôbec nepochybujem, že spolupráca profesionálov zo zväzu a profesionálov z oblasti mobility bude na prospech každému fanúšikovi futbalu na Slovensku,“ pridal sa k predrečníkom Rastislav Podlipný, generálny riaditeľ LeasePlanu.


Zmluvné strany sa dohodli na spolupráci na dobu neurčitú. Tempus poskytne futbalovému zväzu 33 vozidiel podľa požiadaviek. "Ten počet nie je definitívny, podľa potreby sa môže navýšiť. Ale určite nebude nižší," potvrdil prezident SFZ.

Spoločnosť Tempus Car s.r.o. je silným subjektom v oblasti predaja, nákupu a prenájmu osobných aj úžitkových vozidiel. Svoju činnosť v tejto oblasti spustila v roku 1993, kedy začala budovať širokú sieť spoločností, pôsobiacich v motoristickom svete. Tento komplex dnes v rámci celej skupiny predstavuje mobilitu pod jednou strechou pre viaceré segmenty klientov a nonstop popredajnú starostlivosť. 

Vyše 20-ročné skúsenosti s predajom aj prémiových značiek osobných vozidiel dnes zúročuje  pri autorizovanom predaji a servise vozidiel značiek Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia a Lada. Samozrejmosťou je ponuka komplexných služieb na profesionálnej úrovni a neustály rozvoj. Pri plnom akceptovaní náročnosti svojej klientely spoločnosť zriadila Tempus Club, prostredníctvom ktorého rozšírila možnosti motoristického sveta aj na ponuku v oblasti fitness, reštauračných a hotelových služieb.

LeasePlan Corporation N.V. sa už od svojho založenia v roku 1963 špecializuje na služby operatívneho leasingu a správy vozového parku. Lokálna dcérska spoločnosť, ako jedna z 32 entít materskej spoločnosti pôsobiacich vo svete, aktívne poskytuje svoje služby v Slovenskej republike od založenia v roku 2000.LeasePlan Slovakia, s.r.o. je lídrom v poskytovaní operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel, so širokou ponukou špecializovaných služieb prispôsobených súkromným spoločnostiam a verejnému sektoru s väčším vozovým parkom, ako aj menším podnikateľským subjektom a živnostníkom s jedným vozidlom.

Vo viacerých štátoch, kde LeasePlan Corporation N.V. pôsobí, podporuje kolektívne aj individuálne športy na národnej úrovni a aj mnohé športové projekty.
Peter Šurin
Značky
sfz
spolupraca
Osoba
Ján Kováčik
Mohlo by vás zaujímať
II. liga – FK Pohronie si vybojoval prvé miesto, Urgela: Napísali sme krásny príbeh

26.5.2019 11:38

II. liga - FK Pohronie víťazom súťaže a postupujúcim do Fortuna ligy

26.5.2019 11:38

II. liga – V piatok sa začína posledné kolo, kto získa trofej pre víťaza súťaže?

25.5.2019 10:19

SFZ – Asistent rozhodcu František Ferenc bol na ME do 17 rokov: Je to veľká česť

24.5.2019 09:03

REAKCIE SLOVENSKÉHO FUTBALOVÉHO ZVÄZU A PREZIDENTA SFZ JÁNA KOVÁČIKA NA VYJADRENIA MAJITEĽA FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ VLADIMÍRA SOTÁKA

22.5.2019 10:36

Radolského chlapci o stretnutí po 20 rokoch: Skvelá myšlienka, na ME a OH nikdy nezabudneme!

21.5.2019 16:23

SR 21 – Vrátili sme sa v čase do budúcnosti

21.5.2019 10:58

Dušan Radolský v pondelok 20. 5. opäť trénerom

18.5.2019 11:11

II. liga - Pred 29. kolom zostávajú už iba tri otázniky

18.5.2019 17:01

SFZ – Zuzana Valentová na ME 19 do Škótska!

16.5.2019 14:34

Workshop trénerov brankárov SFZ, hostiteľom brankárska akadémia FC Spartak Trnava

15.5.2019 08:33

II. liga – Zápas Lokomotíva Košice – Slavoj Trebišov odštartuje 28. kolo

10.5.2019 09:07

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner