www.futbalsfz.sk

SFZ podporí OZ Proti Prúdu desiatimi vstupenkami

štvrtok, 28.02.2019
|
Posledná aktualizácia 28.2.2019 09:38

BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz podporí OZ Proti Prúdu desiatimi vstupenkami na úvodný kvalifikačný zápas o ME 2020 proti Maďarsku. Ten je na programe 21. marca 2019 v Trnave s výkopom o 20:45 hod.

Spomínané OZ je hlavný vydavateľ časopisu Notabene a zároveň organizácia pracujúca s ľuďmi bez domova v projektoch Nosiči batožin, advokácia, efektívna verejná správa a bývanie. „Aj takéto pozitívne zážitky pomáhajú ľuďom bez domova pri návrate z ulice do bežného života. Verím, že sledovanie stretnutia spríjemní našim klientom ich všedný deň a zároveň poslúži ako motivácia k ich nasledujúcim krokom ako uplatnenie sa na trhu práce či zabezpečenie adekvátneho bývania,“ uviedol pracovný kouč v projekte Nosiči batožín Matej Čajkovič. OZ sa snaží vytvárať ľuďom v neľahkej životnej situácii rôzne zážitky a tým posilňovať ich kroky s cieľom úspešnej reintegrácie. 

Slovenský futbalový zväz tak poskytne združeniu desať vstupeniek II. kategórie. „My a naši klienti chceme podporiť futbalovú reprezentáciu Slovenska našimi hlasivkami a aktívnym povzbudzovaním priamo na zápase a radi by sme prispeli k vytvoreniu hlasitej atmosféry a hnali sokolov k víťazstvu,“ zaprial si Čajkovič.

SFZ takýmto spôsobom nepomáha občianskym združeniam prvýkrát. Podobnú pomocnú roku podal už viac razy aj v  minulosti.


Branislav Sarňák
Značky
keywords
SFZ
Autor
Branislav Sarňák
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner