SFZ – Posezónny seminár o bezpečnosti, komforte a komunikácii s fanúšikmi vo Vyhniach

utorok, 28.05.2019
|
Posledná aktualizácia 28.5.2019 10:23

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz organizuje v dňoch 24. - 25. júna 2019 odborný metodický seminár s názvom Bezpečnosť, komfort a komunikácia s fanúšikmi je naša priorita  pre hlavných usporiadateľov, bezpečnostných manažérov a koordinátorov pre styk s fanúšikmi klubov Fortuna ligy a II. ligy. 

Aktív bude zameraný na oblasť stratégie bezpečnosti, rozšírenia komfortu, rozvoja dialógu s fanúšikmi, plánovaným UEFA seminárom a k integrovanému prístupu o ochrane, bezpečnosti a službách. Prezentované témy na diskusiu sú uvedené v programe, prednášajúci sú osvedčení JUDr. Žaneta Surmajová, zástupca záchrannej služby FALCK, delegáti SFZ, seminár bude viesť tradične dvojica bezpečnostný manažér SFZ Peter France a koordinátor SFZ pre styk s fanúšikmi Marek Majerčák.

Akcia sa uskutoční v hoteli Sitno vo Vyhniach (http://www.hotelsitno.sk). Účasť na seminári pre pozvaných účastníkov je bezplatná (ubytovanie, stravovanie), potrebné je vyplniť záväznú prihlášku a najneskôr do 17. júna 2019 ju zaslať na mail marek.majercak@futbalsfz.sk a kópiu na peter.france@futbalsfz.sk. 

V prílohe sú príslušné dokumenty.

Pozvánka a prihláška na seminár.pdf
Prihláška.doc
Pozvánka SFZ.docx

Peter Šurin
Značky
Osoba
Peter France
súťaž
seminár pre hlavných usporiadateľov a bezpečnostných manažérov
SFZ
fanúšikovia
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.