angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Tlačové správy

Seminár rozhodcov plážového futbalu

24. August 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Seminár vedený českým rozhodcom FIFA sa uskutoční počas majstrovstiev SR 2017 v plážovom futbale v Senci (utorok 29.8.2017).

Nadácia Slovenskej sporiteľne vyhlasuje 8. ročník grantového programu Futbal to je hra!

11. Máj 2017
BRATISLAVA (TS/SLSP) - Nadácia Slovenskej sporiteľne rozdelí mladým futbalistom 45 tisíc eur. Partnerom aj tohto ročníka je Slovenský futbalový zväz.

SFZ bude spolupracovať s Paneurópskou vysokou školou

13. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Zástupcovia Slovenského futbalového zväzu a Paneurópskej vysokej školy v Bratislave podpísali memorandum o spolupráci a vykonávací protokol k nemu

Futbalsfz.sk v novom šate

31. Október 2016
BRATISLAVA (SFZ) – Webová stránka futbalsfz.sk, dôveryhodný informačný zdroj pre takmer dvestotisíc slovenských futbalových priaznivcov, dostáva novú tvár.

Internacionáli SR v nedeľu proti Výberu prokurátorov a sudcov

19. November 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Tím Internacionálov SR sa predstaví v nedeľu v hale na Pasienkoch v duely s tímom prokurátorov a sudcov.