SFZ – V decembri seminár koordinátorov pre styk s fanúšikmi, usporiadateľov a bezpečnostných manažérov s aktuálnymi témami

štvrtok, 08.11.2018
|
Posledná aktualizácia 20.11.2019 10:41

BRATISLAVA (SFZ) – Tradičný seminár usporiadateľov, bezpečnostných manažérov a koordinátorov pre styk s fanúšikmi futbalových klubov I. a II. ligy sa koná opäť na tradičnom mieste vo Vyhniach v dňoch 4. a 5. decembra 2018.


BRATISLAVA (SFZ) – Tradičný seminár usporiadateľov, bezpečnostných manažérov a koordinátorv pre styk s fanúšikmi futbalových klubov I. a II. ligy sa koná opäť na tradičnom mieste vo Vyhniach v dňoch 4. a 5. decembra 2018.

Organizuje ho oddelenie bezpečnosti, ochrany a služieb SFZ druhý raz tohto roku. Dvojdňové stretnutie má bohatý program, zásadné body sú sústredené do prezentácii a panelových diskusií na kľúčové témy dneška v tejto oblasti. “Priestor dostanú čerstvé poznatky a ďalšie skúseností konkrétnych ľudí z jednotlivých klubov, hlavné slovo budú mať zástupcovia účastníkov európskych pohárov, teda Trnavy, Slovana, Trenčína a Dunajskej Stredy,“ povedal bezpečnostný manažér SFZ a hlavný organizátor akcie Peter France. 

Svoj vymedzený čas bude mať ako vždy aj členovia policajného zboru so stále aktuálnou témou rasizmu a extrémizmu na futbalových štadiónoch.

„Dôležitá je komunikácia, vzájomná výmena informácií, podelenie sa o poznatky, novinky, na vlastnej koži zažité situácie priamo pri zápase. Vždy hovoríme, že zásadná je pre nás bezpečnosť ľudí na tribúnach a v areáloch štadiónov ruka v ruke s komfortom futbalových priaznivcov,“ doplnil svojho kolegu koordinátor SFZ pre styk s fanúšikmi Marek Majerčák, druhý hlavný organizátor podujatia.
Záväzná prihláška.pdf
Pozvánka - Vyhne 4.-5.12.2018.pdf
Značky
Osoba
Osoba
SFZ
oddelenie bezpečnosti
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.