angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 16: Lepší výkon, lepší výsledok

23. November 2017

STARA PAZOVA (SFZ/mh) - V odvetnom medzištátnom zápase v Starej Pazove remizovala slovenská šestnástka s domácim tímom Srbska 2:2. 

Pozmenená zostava v porovnaní s utorkovým zápasom (s výsledkom 0:3) podala lepší výkon a dosiahla lepší rezultát. V niektorých fázach zápasu Slováci predčili domáci tím, vypracovali si aj gólové príležitosti, pri troche šťastia v koncovke mohli premeniť viac ako dve.
Pre šestnástku to bol posledný zápas v tomto roku. Najbližšie sa predstavia zverenci Samuela Slováka vo februári na UEFA Development turnaji v Grécku, kde budú ich súpermi domáci výber, Rusko a Wales.

Srbsko 16 -Slovensko 16 2:2 (2:1)
G:
24. Blagojevič, 32. Isailovič - 11. Rosenberger, 48. Sivoň.
ŽK: Blagojevič, Hornyák,Rosenberger, Vlasák.
Slovensko 16: Belko - Lacko, Leitner, Polčic (41. Sivoň), Štofan (41. Vlasák) - Varga (41. Pekár), Javro, Hornyák (71. Kaprálik), Suslov (52. Repa)- Kubík (52. Vyletel), Rosenberger.

Hlas po zápase
Samuel Slovák (tréner Slovenska 16):
“Opäť nie jednoduchý zápas. Myslím si, že sme boli miestami lepší ako súper, pri troche šťastia sme mohli aj tento zápas vyhrať. Zápasy so Srbmi, ktorí boli individuálne na veľmi dobrej úrovni, boli výbornou skúsenosťou pre chlapcov a naši odohrali so cťou oba zápasy, výseldkovo potešil ten druhý. Počas jesene absolvoval tento výber sériu medzinárodných zápasov s tažkými súpermi a to našich hráčov posúva ďalej. V domácej lige sa s takýmito rivalmi nestretnú."