angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 21 - Šulek má poranené koleno, čaká ho magnetická rezonancia

24. Marec 2018

TIRANA (SFZ/brs) - V piatkovom kvalifikačnom zápase slovenskej reprezentácie do 21 rokov proti rovesníkom z Albánska v Tirane (3:2) musel už v prvom polčase striedať obranca Martin Šulek. Osudným sa mu stal súboj s protihráčom v 38. minúte.
Z ihriska museli futbalistu AS Trenčín odniesť na nosidlách. „Martin si poranil koleno. Po prílete z Tirany absolvuje vyšetrenie magnetickou rezonanciou, aby sme určili rozsah zranenia. Šulek s tímom v sobotu ani netrénoval a bol v opatere medicínskeho tímu,“ povedal lekár reprezentačnej dvadsaťjednotky Zsolt Fegyveres.
A ako si na smolný okamih spomína samotný obranca? „Bola tam odrazená lopta na šestnástke a ja som ju šiel odstreliť. Noha, na ktorej som stál, sa mi pošmykla. Ako som dopadol tak protihráč, ktorý odkop blokoval, vyskočil a kolíkmi mi dopadol na koleno. Mal by som to mať len silno narazené,“ vravel Šulek.

Galéria